100780
 

Подаруй курс фотографії!

20 уроків по 90 хвилин кожен, у ході яких належить дізнатися все про майстерність фотографії. Особливості цифрових камер, фільтрів та аксесуарів — усі таємниці ідеальних знімків будуть поступово розкриватися вже на першому занятті. Протягом курсу професіонали висвітлять групі різні «фототонкощі»: як виставляти експозицію, що таке макрознімки, кадрові натюрморти, пейзажі та багато іншого. У випадку, якщо в учня немає своєї фотокамери, він може орендувати її в студії на час курсу. детальніше...

1 люд. 20 уроків по 90 хвилин Використати до 28.02.2019
1 людина
20 уроків по 90 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 11 років
Використати до 28.02.2019

Курс фотографії — що це?

Можливість отримати цінні знання в області фотографії та навчитися застосовувати їх на практиці. Під час курсу Щасливчик дізнається все про фотомистецтво: як виставляти експозицію, комбінувати фільтри, «чистити» й ретушувати знімок. Керуватимуть процесом професіонали, які донесуть матеріал доступно й цікаво. Студентами курсу можуть стати як дорослі, так і діти від 11 років.

Як все відбувається?

Щасливчик проведе 30 годин у компанії досвідченого викладача і групи талановитих учнів. Разом вони навчаться всім тонкощам ідеального кадру. Кожне заняття буде присвячене окремій темі. Розпочнеться все зі знайомства з основними термінами, після чого завдання ускладниться. Під кінець курсу Щасливчик опанує репортажну, весільну та макрозйомку. Якщо в студента немає власної фотокамери, йому можуть надати студійну на час навчання за додаткову плату. 2 останніх уроки група проведе в Карпатах, де вона відобразить схід сонця над горами.

Можливість надолужити згаяне

Паралельно навчання проходять дві групи. Якщо Щасливчик з якихось причин не зміг прийти на заняття, упущений матеріал можна буде наздогнати в інший день з іншою групою.

20 уроків по 90 хвилин

Загалом у новачка є цілих 30 годин для того, щоб опанувати майстерність фотографії. Під керівництвом справжніх профі та в команді однодумців заняття проходитимуть і цікаво, і весело.

Практика в Карпатах

Під кінець курсу Щасливчик і новоспечена команда фотографів вирушать на «вилазку» до найкрасивішого місця України — до Карпат. Там будуть зроблені знімки сходу сонця над м'якими горами. Поїздка не входить у вартість курсу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Modern - Фотошкола (Римлянина)
вул. Римлянина, 1 Показати на мапі

14 відгуків

І
Ірина
19 жовтня 2017
Я завжди захоплювалась фотографією і після Дня народження в мене з'явилась можливість спробувати себе у цій справі. Коханий подарував урок фото та ретуші, який я відразу помітила серед інших вражень. Сама я часто фотографую коліжанок, а тут з'явилась можливість поліпшити вміння, набратись досвіду від професійного фотографа. Це неймовірний досвід, якщо ви любите фотографувати так само сильно, як це люблю я.

В
Вадим
2 листопада 2014
З фотошопом знайомство у мене відбулось зарання, проте багато питань лишалися відкритими. Я прошарив самостійно, як розділяти леєри, як накладати подеякі фільтри, експонування більш-менш. Після фотосесії, на яку спеціально запросив подругу для позування, приділили багато уваги ретуші, бо ця частина мене більше цікавила. Дуже вдячний за все те, що зі мною сталося на майстер-класі.

А
Андрій
30 вересня 2014
Надзвичайно пізнавальна штука для тих, хто має проф цифрову камеру, але не розуміє, яка то корисна річ. Весь курс відходив із величезним задоволенням! Не пропустив жодного заняття, хоча із работою було складно всюди встигати.

З
Злата
28 травня 2014
Завжди мріяла про таке))) Величне дякую моїм найкращим у світі друзям за такий чудовий подарунок!!! Я у захваті вже від першого заняття, викладач - справжній професіонал, навіть мені як "зеленому" новачку все зрозуміло)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень