100780
 

Подаруй курс фотографії!

20 уроків по 90 хвилин кожен, у ході яких належить дізнатися все про майстерність фотографії. Особливості цифрових камер, фільтрів та аксесуарів — усі таємниці ідеальних знімків будуть поступово розкриватися вже на першому занятті. Протягом курсу професіонали висвітлять групі різні «фототонкощі»: як виставляти експозицію, що таке макрознімки, кадрові натюрморти, пейзажі та багато іншого. У випадку, якщо в учня немає своєї фотокамери, він може орендувати її в студії на час курсу. детальніше...

1 люд. 20 уроків по 90 хвилин Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 6 раз
1 людина
20 уроків по 90 хвилин
Проходить у групі
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Курс фотографії — що це?

Можливість отримати цінні знання в області фотографії та навчитися застосовувати їх на практиці. Під час курсу Щасливчик дізнається все про фотомистецтво: як виставляти експозицію, комбінувати фільтри, «чистити» й ретушувати знімок. Керуватимуть процесом професіонали, які донесуть матеріал доступно й цікаво. Студентами курсу можуть стати як дорослі, так і діти від 11 років.

Як все відбувається?

Щасливчик проведе 30 годин у компанії досвідченого викладача і групи талановитих учнів. Разом вони навчаться всім тонкощам ідеального кадру. Кожне заняття буде присвячене окремій темі. Розпочнеться все зі знайомства з основними термінами, після чого завдання ускладниться. Під кінець курсу Щасливчик опанує репортажну, весільну та макрозйомку. Якщо в студента немає власної фотокамери, йому можуть надати студійну на час навчання за додаткову плату. 2 останніх уроки група проведе в Карпатах, де вона відобразить схід сонця над горами.

Можливість надолужити згаяне

Паралельно навчання проходять дві групи. Якщо Щасливчик з якихось причин не зміг прийти на заняття, упущений матеріал можна буде наздогнати в інший день з іншою групою.

20 уроків по 90 хвилин

Загалом у новачка є цілих 30 годин для того, щоб опанувати майстерність фотографії. Під керівництвом справжніх профі та в команді однодумців заняття проходитимуть і цікаво, і весело.

Практика в Карпатах

Під кінець курсу Щасливчик і новоспечена команда фотографів вирушать на «вилазку» до найкрасивішого місця України — до Карпат. Там будуть зроблені знімки сходу сонця над м'якими горами. Поїздка не входить у вартість курсу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Modern - Фотошкола (Римлянина)
вул. Римлянина, 1 Показати на мапі

20 відгуків

Н
Ніка
30 січня 2018
Дізналась дуже багато нового та цікавого, тому рекомендую цей воркшоп усім, навіть тим, хто не займається фото професійно. Час пролетів непомітно, ми з майстром багато спілкувались та прцювали. Самн спілкувались - не було нудних лекцій: він мене постійно питав та підводив до правильних рішень.

Д
Дмитро
19 жовтня 2017
Для мене це була чудова можливість повчитися у профі! Я дещо знав із області фотографії, але, як виявилося, допускав багато помилок. Мені все пояснили та реально перевчили. Краще базу отримувати від досвідчених фотографів, адже набагато легче вчитися новому, аніж перероблювати те, що є. До речі, дуже сподобалися останні два занаття - в Карпатах. Це був фан)

20 березня 2015
Получила подарок от мужа, потому что я не понимала нюансов в фотографировании. Получила массу позитивных эмоций от впечатления, фотостудия отличная, моя дочурка не хотела после урока уходить. Я получила много полезной информации, учитель ответил на все мои вопросы доступно и понятно, а напоследок я ещё и своей дочурке устроила мини-фотосессию, поэтому сразу могла свои новые навыки применить в процессе. Спасибо большое!

Л
Ліна
18 червня 2014
Давно мріяла про заняття з фотографом, але все часу не вистачало знайти гарну професійну школу. Дякуючи друзям, і шукати не довелося. Просто активувала сертифікат і отримала потрібні знання. Справді корисна і цікава річ.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень