101573
 

Курс гри на акустичній гітарі

Навчання грі на акустичній гітарі з нуля — на 14 заняттях з талановитим музикантом! Зустрічі з професійним наставником будуть проходити двічі на тиждень. На них учень зможе освоїти правильну посадку за інструментом і постановку рук, навчитися грі з допомогою медіатора і пальців. Складається гнучкий розклад і індивідуальна програма занять, а гітара для кожного уроку надається. Курс увінчається добором персонального репертуару і виступом на сцені музичної школи! детальніше...

1 люд. 14 уроків по 45 хвилин Використати до 31.07.2018
Неактивне враження
1 людина
14 уроків по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Струни видають звуки, потім зв'язне мелодію, а в кінці — звучать в унісон. Саме такого ефекту спробує домогтися новачок на заняттях гри на акустичній гітарі. І це цілком реально! Адже попереду — цілих 14 уроків з професійним музикантом. Повноцінний курс гри дає унікальну можливість навчатися з нуля: спершу освоїти постановку рук, а далі навчитися перебирати струни пальцями і використовувати медіатор. Учень пройде повний шлях до досконалості: від нотної грамоти до персонального підбору репертуару. А індивідуальне розклад дозволить відвідувати уроки в найзручніший час.

Як все відбувається?

Щасливчику належить вперше взяти в руки акустичну гітару і відчути, як звучить цей інструмент. На заняттях з досвідченим музикантом новачок освоїть професійну посадку і постановку рук, гру з медіатором і без, розучить відомі пісні та мелодії з кінофільмів, зможе акомпанувати на гітарі. Заняття по 45 хвилин будуть проходити 2 рази на тиждень, але для зручності можна узгодити для них індивідуальний графік. Крім безпосереднього навчання грі Щасливчика чекають і основи сценічної поведінки. Разом з наставником вони підберуть персональний репертуар, з яким випускник курсу виступить на концерті.

Індивідуальний курс гри на акустичній гітарі

Цілих 14 уроків гри на акустичній гітарі, які допоможуть новачку познайомитися з інструментом і змусити його злагоджено звучати. Учень буде займатися з справжнім знавцем своєї справи — профі-музикантом, за плечима якого чимало років творчої і викладацької діяльності. Для занять у школі надається гітара, а розклад уроків можна заздалегідь обговорити і спланувати з викладачем.

Можливість навчитися:

  • професійної посадці і постановці рук
  • грі з допомогою медіатора і пальців
  • основ сценічної поведінки

Підбір персонального репертуару

В залежності від рівня підготовки і особистих переваг для випускника буде підібраний індивідуальний репертуар. Це можуть бути відомі пісні або мелодії з кінофільмів. По закінченню курсу з'явиться шанс блиснути талантом на сцені, взявши участь у концерті випускників школи.

Місце проведення враження:

Sviatoslavadept - Музична школа

4 відгуки від реальних людей

Ю
Юрій Леміч
22 жовтня 2016
Чудовий курс! Отримав лише позитивні враження! Це саме те що я шукав :)

О
Олег
21 липня 2015
Дякую команді бодо за організацію такого классного подарунку! Поки був лише на 1 уроці - все гуд!

С
Стас
13 лютого 2015
Дуже давно мріяв навчитися грати на гітарі і кохана так порадувала на ювілей! На кожний урок лечу мов на крилах. Ще 2 в запасі, а вже сумно що курс скоро закінчиться. Але можу сказати, що дійсно багато дізнався та вже можу злабати композицію Спліну чи Бі-2.

М
Марина
28 вересня 2014
Дитині подобається. Питався про гітару давно і ми з чоловічком планували його записати на пробне заняття. Вийшло так, що куми випередили з подарунком. Син відходив вже 3 уроки - чуєм доки тільки позитивні відгуки. А з висновками не поспішаю, бо так само було у нас із дзюдо - півроку ентузіазму і більше до дзюдо він не повертався) Подивимося. Окремо ще напишу свою вдячність фірмі Бодо, бо у вас...
Дитині подобається. Питався про гітару давно і ми з чоловічком планували його записати на пробне заняття. Вийшло так, що куми випередили з подарунком. Син відходив вже 3 уроки - чуєм доки тільки позитивні відгуки. А з висновками не поспішаю, бо так само було у нас із дзюдо - півроку ентузіазму і більше до дзюдо він не повертався) Подивимося. Окремо ще напишу свою вдячність фірмі Бодо, бо у вас направду не подарунки, а сюрпризи. Бачили в б ви його обличчя, коли відкрив коробку і зрозумів, що всередині.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень