101573
 

Курс гри на акустичній гітарі

Навчання грі на акустичній гітарі з нуля — на 14 заняттях з талановитим музикантом! Зустрічі з професійним наставником будуть проходити двічі на тиждень. На них учень зможе освоїти правильну посадку за інструментом і постановку рук, навчитися грі з допомогою медіатора і пальців. Складається гнучкий розклад і індивідуальна програма занять, а гітара для кожного уроку надається. Курс увінчається добором персонального репертуару і виступом на сцені музичної школи! детальніше...

1 люд. 14 уроків по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
14 уроків по 45 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Курс гри на акустичній гітарі — що це?

Струни видають звуки, потім зв'язне мелодію, а в кінці — звучать в унісон. Саме такого ефекту спробує домогтися новачок на заняттях гри на акустичній гітарі. І це цілком реально! Адже попереду — цілих 14 уроків з професійним музикантом. Повноцінний курс гри дає унікальну можливість навчатися з нуля: спершу освоїти постановку рук, а далі навчитися перебирати струни пальцями і використовувати медіатор. Учень пройде повний шлях до досконалості: від нотної грамоти до персонального підбору репертуару. А індивідуальне розклад дозволить відвідувати уроки в найзручніший час.

Як все відбувається?

Щасливчику належить вперше взяти в руки акустичну гітару і відчути, як звучить цей інструмент. На заняттях з досвідченим музикантом новачок освоїть професійну посадку і постановку рук, гру з медіатором і без, розучить відомі пісні та мелодії з кінофільмів, зможе акомпанувати на гітарі. Заняття по 45 хвилин будуть проходити 2 рази на тиждень, але для зручності можна узгодити для них індивідуальний графік. Крім безпосереднього навчання грі Щасливчика чекають і основи сценічної поведінки. Разом з наставником вони підберуть персональний репертуар, з яким випускник курсу виступить на концерті.

Індивідуальний курс гри на акустичній гітарі

Цілих 14 уроків гри на акустичній гітарі, які допоможуть новачку познайомитися з інструментом і змусити його злагоджено звучати. Учень буде займатися з справжнім знавцем своєї справи — профі-музикантом, за плечима якого чимало років творчої і викладацької діяльності. Для занять у школі надається гітара, а розклад уроків можна заздалегідь обговорити і спланувати з викладачем.

Можливість навчитися:

  • професійної посадці і постановці рук
  • грі з допомогою медіатора і пальців
  • основ сценічної поведінки

Підбір персонального репертуару

В залежності від рівня підготовки і особистих переваг для випускника буде підібраний індивідуальний репертуар. Це можуть бути відомі пісні або мелодії з кінофільмів. По закінченню курсу з'явиться шанс блиснути талантом на сцені, взявши участь у концерті випускників школи.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YOLO - Музична школа
вул. Кульпарківська, 99 Показати на мапі

4 відгуки

22 жовтня 2016
Чудовий курс! Отримав лише позитивні враження! Це саме те що я шукав :)

О
Олег
21 липня 2015
Дякую команді бодо за організацію такого классного подарунку! Поки був лише на 1 уроці - все гуд!

С
Стас
13 лютого 2015
Дуже давно мріяв навчитися грати на гітарі і кохана так порадувала на ювілей! На кожний урок лечу мов на крилах. Ще 2 в запасі, а вже сумно що курс скоро закінчиться. Але можу сказати, що дійсно багато дізнався та вже можу злабати композицію Спліну чи Бі-2.

М
Марина
28 вересня 2014
Дитині подобається. Питався про гітару давно і ми з чоловічком планували його записати на пробне заняття. Вийшло так, що куми випередили з подарунком. Син відходив вже 3 уроки - чуєм доки тільки позитивні відгуки. А з висновками не поспішаю, бо так само було у нас із дзюдо - півроку ентузіазму і більше до дзюдо він не повертався) Подивимося. Окремо ще напишу свою вдячність фірмі Бодо, бо у вас...
Дитині подобається. Питався про гітару давно і ми з чоловічком планували його записати на пробне заняття. Вийшло так, що куми випередили з подарунком. Син відходив вже 3 уроки - чуєм доки тільки позитивні відгуки. А з висновками не поспішаю, бо так само було у нас із дзюдо - півроку ентузіазму і більше до дзюдо він не повертався) Подивимося. Окремо ще напишу свою вдячність фірмі Бодо, бо у вас направду не подарунки, а сюрпризи. Бачили в б ви його обличчя, коли відкрив коробку і зрозумів, що всередині.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень