101226
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальний курс гри на ударних з 10 занять з викладачами професійної барабанної школи-студії SFive Drums. Програма уроків за методикою відомого метра барабанного мистецтва Дома Фамуларо дозволить освоїти ази музикування в найкоротший термін. Учня одразу ж навчать вірній постановці рук і далі будуть знайомити з різними техніками гри. Під час занять він також зможе освоїти секретні прийоми від профі-музикантів. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 1 годині Використати до 31.03.2019
1 людина
10 уроків по 1 годині
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Курс гри на ударних — що це?

Це 10 індивідуальних занять з викладачами професійної барабанної школи-студії SFive Drums. Вони віртуозно володіють барабанними паличками і допоможуть Щасливчику оволодіти цим мистецтвом. Початковий курс передбачає тісне знайомство з азами усіх технік гри на ударних по ефективній системі всесвітньо відомого барабанщика Дома Фамуларо. В 1 годині заняття ідеально поєднані теорія і практика.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в одній з кращих музичних шкіл міста. Новачка зустріне професійний драмер, який швидко введе його в курс справи і запропонує практичні вправи. На нього чекає повноцінний початковий курс гри на ударних з 10 уроків. Такої кількості занять цілком достатньо, щоб на базовому рівні вивчити всі техніки гри, освоїти на ударних серії ритмічний бітів, «грувів» і заповнень. Програма занять підбирається індивідуально, залежно від наявності навичок. Після закінчення курсу Щасливчик більше не буде випускати барабанні палички з рук!

Індивідуальний курс — цілих 10 занять від профі!

Учня чекає унікальна програма занять з професійними викладачами школи-студії SFive Drums. Це відомі драммери, на рахунку яких численні виступи в складі музичних колективів вітчизняної сцени. Залежно від рівня навичок і схильностей фахівець складе індивідуальну програму з 10 занять. Це захоплююча теорія і практика драммінга, «упакована» в повноцінний початковий курс гри на ударних!

Новачок навчиться:

  • вірної посадки за інструментом і постановці рук (традиційний і симетричний хват, 3 типи замків)
  • теорії ритміки (поняття ритміки, ритмічних малюнків)
  • безпосередньої «барабанної» практиці (основні стилістичні типи бітів, грувів та заповнень)

Професійна барабанна установка

Щасливчик зможе спробувати свої сили на професійній барабанній установці. Він оцінить якість і звук інструменту, аналог якого використовують відомі у всьому світі музиканти.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
SFive Drums - Школа гри на ударних
вул. Глинянський Тракт,125А Показати на мапі

20 відгуків

Д
Диана
18 червня 2018
Спасибо, за такое драйвовое впечатление. После мастер-класса еще больше восхищаюсь барабанщиками. Очень понравилось, что в начале была вступительная теория, которая настроила на атмосферу игры. Спасибо Юрию, который научил правильно держать палочки, а не бестолково бить по ударных.

11 квітня 2018
Давно хотів спробувати, все не було можливості. Коли дружина подарувала купон на майстер клас я нарешті сходив і мені сподобалось, Юрію вдалось зацікавити займатись надалі, хоча урок тривав всього годину. Звичайно вийшов я після уроку не Ларсом Ульрихом, але стало краще зрозуміло як далеко я від нього :) Дякую

Н
Надія
29 березня 2018
Придбала чоловікові у подарунок на день народження декілька вражень. Барабани сподобалися найбільше! Дякуємо Юрію за чарівний майстер-клас, впродовж якого ми дізналися і про історію барабанів, і про техніки гри, ще й опанували декілька рухів:) Це було цікаво, весело та креативно:)

18 грудня 2017
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але тепер зате я маю поняття що і з чим їдять) Шикарно, раджу всім

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень