101226
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальний курс гри на ударних з 10 занять з викладачами професійної барабанної школи-студії SFive Drums. Програма уроків за методикою відомого метра барабанного мистецтва Дома Фамуларо дозволить освоїти ази музикування в найкоротший термін. Учня одразу ж навчать вірній постановці рук і далі будуть знайомити з різними техніками гри. Під час занять він також зможе освоїти секретні прийоми від профі-музикантів. детальніше...

1 люд. 10 уроків по 1 годині Використати до 31.07.2018
1 людина
10 уроків по 1 годині
Доступно з 10 років
Використати до 31.07.2018

Курс гри на ударних — що це?

Це 10 індивідуальних занять з викладачами професійної барабанної школи-студії SFive Drums. Вони віртуозно володіють барабанними паличками і допоможуть Щасливчику оволодіти цим мистецтвом. Початковий курс передбачає тісне знайомство з азами усіх технік гри на ударних по ефективній системі всесвітньо відомого барабанщика Дома Фамуларо. В 1 годині заняття ідеально поєднані теорія і практика.

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в одній з кращих музичних шкіл міста. Новачка зустріне професійний драмер, який швидко введе його в курс справи і запропонує практичні вправи. На нього чекає повноцінний початковий курс гри на ударних з 10 уроків. Такої кількості занять цілком достатньо, щоб на базовому рівні вивчити всі техніки гри, освоїти на ударних серії ритмічний бітів, «грувів» і заповнень. Програма занять підбирається індивідуально, залежно від наявності навичок. Після закінчення курсу Щасливчик більше не буде випускати барабанні палички з рук!

Індивідуальний курс — цілих 10 занять від профі!

Учня чекає унікальна програма занять з професійними викладачами школи-студії SFive Drums. Це відомі драммери, на рахунку яких численні виступи в складі музичних колективів вітчизняної сцени. Залежно від рівня навичок і схильностей фахівець складе індивідуальну програму з 10 занять. Це захоплююча теорія і практика драммінга, «упакована» в повноцінний початковий курс гри на ударних!

Новачок навчиться:

  • вірної посадки за інструментом і постановці рук (традиційний і симетричний хват, 3 типи замків)
  • теорії ритміки (поняття ритміки, ритмічних малюнків)
  • безпосередньої «барабанної» практиці (основні стилістичні типи бітів, грувів та заповнень)

Професійна барабанна установка

Щасливчик зможе спробувати свої сили на професійній барабанній установці. Він оцінить якість і звук інструменту, аналог якого використовують відомі у всьому світі музиканти.

Місце проведення враження:

SFive Drums - Школа гри на ударних
вул. Глинянський Тракт,125А Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Ю
Юліан
18 грудня 2017
Ідея подарунка-враження це суперова річ), особливо якщо це подарунок від коханої людини. Завжди мріяв навчитись грі на ударній установці. Хоча за один раз цього зробити фактично не можливо, але тепер зате я маю поняття що і з чим їдять) Шикарно, раджу всім

5 вересня 2017
Дарувала сертифікати bodo вже не раз, і от нарешті випала нагода самій оцінити враження. Cпасибі bodo за велику кількість варіантів і можливість вибрати враження до душі! SFive Drums виправдали всі очікування. За одне заняття ударником я, звичайно, не стала, зате дізналась як все виглядає зсередини, спробувала себе і серйозно задумалась над продовженням навчання :)

4 вересня 2016
Отримала сертифікат Бодо у подарунок майже півроку тому і нарешті вирішила його використати :) З усього асортименту послуг на сайті (окреме спасибі Бодо за справді широкий вибір!) обрала те, що давно хотіла спробувати, а саме гру на ударних. Ніколи ні на чому не грала, не маю музичної освіти, але вже за годину змогла скоординувати свої рухи і видати щось схоже на справжню музику! :) Тепер...
Отримала сертифікат Бодо у подарунок майже півроку тому і нарешті вирішила його використати :) З усього асортименту послуг на сайті (окреме спасибі Бодо за справді широкий вибір!) обрала те, що давно хотіла спробувати, а саме гру на ударних. Ніколи ні на чому не грала, не маю музичної освіти, але вже за годину змогла скоординувати свої рухи і видати щось схоже на справжню музику! :) Тепер хочеться ще і ще :) Дякую за яскраві враження та ідеї для натхнення!

10 січня 2016
Дякую bodo,ви придумали дуже класну справу!Оперативно,чітко,молодці!Бажаю вам фантазіі для нових і нових ідей і їх реалізації! На ударних мріяла вчитися грати давно...дуже давно) Виявилося не все так просто,як виглядає зі сторони).Але круто.Драйв,я в захопленні,і хочу йти далі!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень