101999
 

Подаруй курс йоги!

Під час тренувань інструктор розкаже новачку про всі тонкощі хатха-йоги. Учень зрозуміє, як правильно контролювати дихання та медитувати. Під керівництвом тренера він навчиться виконувати базові асани. Заняття допоможуть розвинути гнучкість тіла та привести в тонус м'язи спини. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 30.04.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 264 раз
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Під час тренувань інструктор розкаже новачку про всі тонкощі хатха-йоги. Учень зрозуміє, як правильно контролювати дихання та медитувати. Під керівництвом тренера він навчиться виконувати базові асани. Заняття допоможуть розвинути гнучкість тіла та привести в тонус м'язи спини.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

У залах студії є все необхідне для комфортних тренувань — дзеркала в повний зріст, а також централізована система вентиляції та кондиціонування повітря.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

22 відгуків

Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

С
Світлана
14 вересня 2017
Це враження отримала у подарунок до дня народження від колег. Давно хотіла піти на йогу, і от нарешті це сталося! Тільки почала займатись (була на 2-х заняттях), але вже можу сказати, що все подобається. Це дійсно те, що треба, аби розслабитися після роботи, відкинути негативні думки та трошки розім'ятися.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень