101999
 

Подаруй курс йоги!

8 годин належить присвятити світу гармонії душі та тіла. Протягом місяця можна навчитися різноманітним асанам і навіть зануренню у стан медитації. У ході тренувань головний акцент робиться на правильне дихання — це головний секрет, який спрощує виконання тих чи інших дій. Фітнес-клуб Loft Studio розробив спеціальну програму, де особлива увага приділяється вправам для зміцнення хребта. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Курс йоги — що це?

Сеанси хатха-йоги, в процесі яких належить збалансувати емоційний і фізичний стан. Під керівництвом професійного тренера Щасливчик буде розвивати гнучкість, пластику, витривалість і поліпшить загальний стан організму. У програмі курсу особливий акцент зроблений на вправи для зміцнення м'язів спини. Правильне дихання в комбінації з асанами й медитацією допоможуть Щасливчикові знайти баланс між тілом і духом.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у фітнес-клуб Loft Studio, де його зустріне досвідчений тренер. На час тренувань він стане наставником, який пояснить новачкові всі тонкощі хатха-йоги. 8 занять по 60 хвилин кожне буде проходити в невеликих групах. Протягом курсу Щасливчик розвине гнучкість і пластику, приведе в тонус м'язи спини й влаштує хребту «розвантаження». Із собою необхідно взяти зручний спортивний одяг.

Душевна гармонія

У ході занять Щасливчик буде робити вправи не тільки для поліпшення фізичного стану, а й духовного: наставник допоможе зрозуміти принцип медитації та опанувати її.

У здоровому тілі здоровий дух

Хатха-йога — унікальна система. Вона дозволяє привести в порядок не тільки тіло, а й думки. У всіх її практиках є елементи роботи зі свідомістю (концентрація уваги, усвідомлене сприйняття).

8 занять по 60 хвилин

За цей час Щасливчик опанує базові асани, розвине гнучкість і пластику, підвищить концентрацію уваги й навіть зможе краще зрозуміти себе.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

36 відгуків

Христя
17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень