101999
 

Подаруй курс йоги!

8 годин належить присвятити світу гармонії душі та тіла. Протягом місяця можна навчитися різноманітним асанам і навіть зануренню у стан медитації. У ході тренувань головний акцент робиться на правильне дихання — це головний секрет, який спрощує виконання тих чи інших дій. Фітнес-клуб Loft Studio розробив спеціальну програму, де особлива увага приділяється вправам для зміцнення хребта. детальніше...

1 люд. 8 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2018
1 людина
8 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2018

Курс йоги — що це?

Сеанси хатха-йоги, в процесі яких належить збалансувати емоційний і фізичний стан. Під керівництвом професійного тренера Щасливчик буде розвивати гнучкість, пластику, витривалість і поліпшить загальний стан організму. У програмі курсу особливий акцент зроблений на вправи для зміцнення м'язів спини. Правильне дихання в комбінації з асанами й медитацією допоможуть Щасливчикові знайти баланс між тілом і духом.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у фітнес-клуб Loft Studio, де його зустріне досвідчений тренер. На час тренувань він стане наставником, який пояснить новачкові всі тонкощі хатха-йоги. 8 занять по 60 хвилин кожне буде проходити в невеликих групах. Протягом курсу Щасливчик розвине гнучкість і пластику, приведе в тонус м'язи спини й влаштує хребту «розвантаження». Із собою необхідно взяти зручний спортивний одяг.

Душевна гармонія

У ході занять Щасливчик буде робити вправи не тільки для поліпшення фізичного стану, а й духовного: наставник допоможе зрозуміти принцип медитації та опанувати її.

У здоровому тілі здоровий дух

Хатха-йога — унікальна система. Вона дозволяє привести в порядок не тільки тіло, а й думки. У всіх її практиках є елементи роботи зі свідомістю (концентрація уваги, усвідомлене сприйняття).

8 занять по 60 хвилин

За цей час Щасливчик опанує базові асани, розвине гнучкість і пластику, підвищить концентрацію уваги й навіть зможе краще зрозуміти себе.

Місце проведення враження:

36 відгуків реальних людей

17 січня 2018
Дуже сподобалось, хороша організація і підхід. Рада що вибрала саме це враження. Рекомендую всім:)

М
Михаил
29 вересня 2017
Давно було бажання спробувати йогу, і тут здійснилось. Тільки позитивні враження, тренер провів заняття з початків та азів йоги. Цікаві вправи та хороший настрій гарантовано

О
Ольга
14 вересня 2017
Це просто вау, інших слів в мене немає! Настільки круто, цікаво, незвично, хочеться ще і ще! Насправді кльова штука аби розвинути гнучкість ті силу. Дуже рекомендую спробувати!

Н
Настя
14 вересня 2017
Були на майстер-класі разом з подругою. Тренер просто космос! Мені здається він відчуває моє тіло краще за мене. Дуже уважно та обережно поропонує вправи, розповідає, який м'яз і коли має працювати. А ще сподобалася медитація наприкінці: просто лягаєш та відпускаєш тіло, оце вправа для мене) Головне не заснути;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень