Подаруйте курс стретчінгу!

подарували вже 17 рази
950 грн 1 люд. 12 занять по 60 хв.
1 людина
12 занять по 60 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмен вирушить до фітнес-клубу, де буде займатися протягом місяця. Переодягнувшись в зручну спортивну форму, він приєднається до невеликої групи. Викладач покаже комплекс безпечних вправ на розтяжку м`язів. Вони сприяють розширенню діапазону рухів. Після курсу регулярних тренувань можна займатися вдома самостійно.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

Для тренувань є два зали для дорослих і дітей. Вони обладнані вентиляційною системою. У клубі є роздягальня з підігрівом підлоги. Інструктор зі стретчінгу — кваліфікований фахівець з реабілітації та відновлення організму після травм.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Галинка
12 грудня 2017
Дуже вдячна друзям за подарунок! Неймовірні враження від занять, і я справді змогла сісти на шпагат) Здійснилась мрія дитинства) Викладач досвідчений, знає багато про стретчінг і різні його види. Дякую Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.