102673
 

Подаруй курс стретчінгу!

Підвищити гнучкість, поліпшити поставу та зменшити напругу у всьому тілі допоможе курс стретчінгу. Абонемент розрахований на місяць і містить 12 занять з досвідченим викладачем. Він допоможе розширити діапазон рухів і сісти на шпагат. Навчання відбувається у групах відповідно до розкладу. З собою потрібно мати зручний спортивний одяг для комфортного виконання вправ. Тривалість тренування — 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 12 занять по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
950 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
1 людина
12 занять по 60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 31.03.2019

Курс стретчінгу — що це?

Місячний курс занять, розрахований на 12 відвідувань. Стретчінг — це вид аеробіки, який пропонує комплекс фізичних вправ на розтяжку. Головна мета — підвищення гнучкості тіла. Щасливчик буде навчатися у групі відповідно до розкладу. Тривалість тренування складає 60 хвилин. З собою необхідно мати спортивний одяг.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до фітнес-клубу Loft Studio, де йому належить займатися протягом місяця. Переодягнувшись у зручну спортивну форму, він приєднається до невеликої групи. Викладач покаже комплекс безпечних вправ на розтягування м'язів. Вони сприяють розширенню діапазону рухів. Для того щоб заняття були максимально ефективними, необхідно повністю розслабитися. Після курсу регулярних тренувань Щасливчик зможе займатися вдома самостійно.

Потрійна користь

Регулярні заняття стретчінгом позитивно позначаються не тільки на фізичній формі, але і на внутрішньому стані людини. Розтяжка знімає напругу в м'язах, вирівнює поставу та покращує кровообіг.

Підходить для всіх

Стретчінг підходить абсолютно кожній людині, незалежно від віку та фізичної підготовки. Тому не варто переживати, якщо Щасливчик далекий від шпагату. Викладач допоможе йому досягти мети.

Безпечний вид аеробіки

Підвищення гнучкості за рахунок розтягування — це один із принципів підготовки кожного спортсмена. Стретчінг допомагає зменшити ризик отримання травм під час занять будь-яким видом спорту.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

1 відгук

Г
Галинка
12 грудня 2017
Дуже вдячна друзям за подарунок! Неймовірні враження від занять, і я справді змогла сісти на шпагат) Здійснилась мрія дитинства) Викладач досвідчений, знає багато про стретчінг і різні його види. Дякую Бодо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень