Подаруйте курс стретчінгу!

подарували вже 22 рази
950 грн 1 люд. 12 занять по 60 хв.
1 людина
12 занять по 60 хв.
Не залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 14 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Спортсмен вирушить до фітнес-клубу, де буде займатися протягом місяця. Переодягнувшись в зручну спортивну форму, він приєднається до невеликої групи. Викладач покаже комплекс безпечних вправ на розтяжку м`язів. Вони сприяють розширенню діапазону рухів. Після курсу регулярних тренувань можна займатися вдома самостійно.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

Для тренувань є два зали для дорослих і дітей. Вони обладнані вентиляційною системою. У клубі є роздягальня з підігрівом підлоги. Інструктор зі стретчінгу — кваліфікований фахівець з реабілітації та відновлення організму після травм.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Галинка
12 грудня 2017
Дуже вдячна друзям за подарунок! Неймовірні враження від занять, і я справді змогла сісти на шпагат) Здійснилась мрія дитинства) Викладач досвідчений, знає багато про стретчінг і різні його види. Дякую Бодо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.