Подаруйте курс верхової їзди!

подарували вже 90 рази
1 людина
7 занять по 60 хв.
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Спершу тренер підбере спокійного скакуна та проведе короткий інструктаж, після чого можна буде перейти до практики. Наїзника він навчить сідлати коня, давати йому команди та їхати на кроці. Якщо це буде даватися легко, учневі допоможуть опанувати рись, галоп або навіть базові елементи конкуру — подолання невеликих перешкод верхи.

Чому ми вибрали кінно-спортивний клуб «Вікторія»

Клуб знаходиться на території Львівського іподрому площею 88 гектарів. Програма складається індивідуально, виходячи з наявних навичок. Заняття проходять на спеціальному критому манежі з ґрунтовим покриттям.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

118 відгуків

Мар‘яна
23 грудня 2018
Урок пройшов вдало. Інструктор старалась по-максимуму використати відведений час.
Мар'яна
24 листопада 2018
Надзвичайно сподобалось ваше враження! Урок верхової їзди пройшов прекрасно. Організація відмінна, все було на вищому рівні- а також привітні обізнані оператори, які дали відповіді на всі питання. Дякую Bodo! Окрема подяка тренеру клубу Вікторія - Анастасії, фахівець своєї справи, зробила урок незабутнім! Коні чудові, виховані та навчені. Отримала масу задоволення, тепер будем навідувались до вас частіше)) всім рекомендую!)))
Марія
4 вересня 2018
Дуже хороші інструктори. Заняття пройшло у хорошій атмосфері, дійсно незабтні враження. Пані Вікторія, з якою узгоджували час заняття, іде на зустріч клієнту і робить все, що заняття запам*яталось.
Божена
31 липня 2018
https://www.facebook.com/100003467117608
Від майстер-класу ми з хлопцем отримали незабутні емоції, інструктори дуже приємні і професійні, ми дізнались багато цікавого і плануємо ще раз повторити цей досвід. Дякуємо:)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.