101631
 

Подаруй курс верхової їзди!

Повноцінний курс верхової їзди з 7 занять — все, що потрібно, щоб навчитися впевнено триматися в сідлі! Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати кроком, а якщо це буде даватися легко, то допоможуть освоїти рись, галоп або навіть базові елементи конкуру — подолання невеликих перешкод верхи. Формат кожного уроку — індивідуальний. А проходять заняття на спеціальному критому манежі з грунтовим покриттям. Вся необхідна екіпіровка видається. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
7 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Курс верхової їзди — що це?

Повноцінний курс навчання верховій їзді на спокійному породистому коні, що складається з 7 занять. Можливість навчитися впевнено триматися в сідлі, управляти конем і навіть долати складні перешкоди. Уроки проходять у спеціальному критому манежі під чуйним керівництвом професійного інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає престижний кінно-спортивний комплекс «Вікторія». Тут його зустріне професійний інструктор, який, насамперед, оцінить рівень навичок і складе детальну програму занять. Це буде ціла серія уроків, які дозволять освоїти мистецтво верхової їзди в найкоротші строки. Всі вони проходять в спеціальному критому манежі з піщаним покриттям. На початку курсу Щасливчик навчиться впевнено триматися в сідлі, правильно тримати поставу, майстерно керувати конем, робити чіткі повороти під час кроку і рисі. Далі, він почне освоювати більш складні елементи верхової їзди і долати невеликі перешкоди.

Курс верхової їзди — цілих 7 занять!

Це повноцінний курс верхової їзди, який передбачає можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • керувати твариною
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • їздити на кроці

Більш досвідчені наїзники зможуть познайомитися з новими стилями їзди — риссю або галопом. А при наявності певних навичок, в програму можуть включити і елементи конкуру — подолання перешкод верхи.

Навчання в будь-який час року — на критому манежі

Освоїти мистецтво верхової їзди можна і взимку, і влітку. Всі заняття проходять в спеціальному критому манежі, де підтримується комфортна температура повітря. А спеціальне грунтове покриття і якісне освітлення зроблять навчання максимально комфортним.

Обкатані благородні коні

Навіть новачкові не доведеться турбуватися про питання безпеки. Для катання йому підберуть необхідне спорядження і благородну породисту конячку, яка порадує своїм спокійним темпераментом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Вікторія - Кінно-спортивний клуб
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

115 відгуків

М
Марія
4 вересня 2018
Дуже хороші інструктори. Заняття пройшло у хорошій атмосфері, дійсно незабтні враження. Пані Вікторія, з якою узгоджували час заняття, іде на зустріч клієнту і робить все, що заняття запам*яталось.

31 липня 2018
Від майстер-класу ми з хлопцем отримали незабутні емоції, інструктори дуже приємні і професійні, ми дізнались багато цікавого і плануємо ще раз повторити цей досвід. Дякуємо:)

30 липня 2018
Більше всього сподобався сам урок, дізналася багато нового і цікавого, тобто було пізнавально. Інструктор Анастасія - досвідчена у своїй справі, любить свою роботу. Враження було подароване, сама його не обирала. Ідея такого подарунка хороша, бо часто не знаєш, що подарувати, а bodo надає багато цікавих варіантів))

Н
Наталя
10 червня 2018
Дуже сподобалось враження - урок верхової їзди. Перший раз їхала верхи, надіюсь, що не останній, і все було просто чудово! Дуже красивий та спокійний коник, досвідчений інструктор. Також пощастило стати глядачем кінно-спортивних змагань, що проходили в той же день, що і мій урок. Це було дійсно цікаво! Отож жодного разу не пошкодувала, що обрала саме урок верхової їзди у кінно-спортивному клубі "Вікторія".

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень