101631
 

Подаруй курс верхової їзди!

Повноцінний курс верхової їзди з 7 занять — все, що потрібно, щоб навчитися впевнено триматися в сідлі! Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати кроком, а якщо це буде даватися легко, то допоможуть освоїти рись, галоп або навіть базові елементи конкуру — подолання невеликих перешкод верхи. Формат кожного уроку — індивідуальний. А проходять заняття на спеціальному критому манежі з грунтовим покриттям. Вся необхідна екіпіровка видається. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2018
1 людина
7 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2018

Курс верхової їзди — що це?

Повноцінний курс навчання верховій їзді на спокійному породистому коні, що складається з 7 занять. Можливість навчитися впевнено триматися в сідлі, управляти конем і навіть долати складні перешкоди. Уроки проходять у спеціальному критому манежі під чуйним керівництвом професійного інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає престижний кінно-спортивний комплекс «Вікторія». Тут його зустріне професійний інструктор, який, насамперед, оцінить рівень навичок і складе детальну програму занять. Це буде ціла серія уроків, які дозволять освоїти мистецтво верхової їзди в найкоротші строки. Всі вони проходять в спеціальному критому манежі з піщаним покриттям. На початку курсу Щасливчик навчиться впевнено триматися в сідлі, правильно тримати поставу, майстерно керувати конем, робити чіткі повороти під час кроку і рисі. Далі, він почне освоювати більш складні елементи верхової їзди і долати невеликі перешкоди.

Курс верхової їзди — цілих 7 занять!

Це повноцінний курс верхової їзди, який передбачає можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • керувати твариною
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • їздити на кроці

Більш досвідчені наїзники зможуть познайомитися з новими стилями їзди — риссю або галопом. А при наявності певних навичок, в програму можуть включити і елементи конкуру — подолання перешкод верхи.

Навчання в будь-який час року — на критому манежі

Освоїти мистецтво верхової їзди можна і взимку, і влітку. Всі заняття проходять в спеціальному критому манежі, де підтримується комфортна температура повітря. А спеціальне грунтове покриття і якісне освітлення зроблять навчання максимально комфортним.

Обкатані благородні коні

Навіть новачкові не доведеться турбуватися про питання безпеки. Для катання йому підберуть необхідне спорядження і благородну породисту конячку, яка порадує своїм спокійним темпераментом.

Місце проведення враження:

Вікторія - Кінно-спортивний клуб
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

109 відгуків реальних людей

І
Ірина
Вчора
Надзвичайно сподобалося це враження) єдиний раз їздила верхи ще в дитинстві, то тепер було трохи страшно, але коли погладила коня, то відразу заспокоїлася. Інструктор почала із самих початків: як доглядати за конем, як правильно закріплювати сідло. Була надзвичайно рада, що подарували саме це враження, бо це була давня мрія. Тому я повністю задоволена.

О
Оксана
23 лютого 2018
Послугами bodo задоволена на всі 100%. Враження отримані від уроку верхової їзди, просто неймовірні. Інструктор Вікторія дуже приємна і фахова. Ми з донечкою дуже задоволені таким подарунком. Хочемо повторити ще раз.

А
Александра
20 лютого 2018
Впечатление "урок верховой езды для двоих" нам с мужем подарили его коллеги по работе в честь нашей свадьбы... Выбрали впечатление они сами, но мы с радостью воспользовались этим "уроком" т.к. и я и муж катались верхом лишь в детстве... Что могу сказать о "впечатлении", оно актуальнее в теплое время года, потому что тогда езда проходит на открытом манеже, могу предположить, что это интереснее...
Впечатление "урок верховой езды для двоих" нам с мужем подарили его коллеги по работе в честь нашей свадьбы... Выбрали впечатление они сами, но мы с радостью воспользовались этим "уроком" т.к. и я и муж катались верхом лишь в детстве... Что могу сказать о "впечатлении", оно актуальнее в теплое время года, потому что тогда езда проходит на открытом манеже, могу предположить, что это интереснее... мне не хватило разнообразия, хоть это был и первый урок))) Для людей, которые очень любят лошадей-это будет что-то!

В
Віталій
7 листопада 2017
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували...
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували друзі які вже самі його отримували, і вважаю вони вгадали на всі 100 % (як мій подарунок на ДН ;) ). Особисто раджу робити подібні Враження - BODO справився, емоцій вагон, спогади на роки! ;)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень