101631
 

Подаруй курс верхової їзди!

Повноцінний курс верхової їзди з 7 занять — все, що потрібно, щоб навчитися впевнено триматися в сідлі! Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати кроком, а якщо це буде даватися легко, то допоможуть освоїти рись, галоп або навіть базові елементи конкуру — подолання невеликих перешкод верхи. Формат кожного уроку — індивідуальний. А проходять заняття на спеціальному критому манежі з грунтовим покриттям. Вся необхідна екіпіровка видається. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 60 хвилин Використати до 30.06.2018
1 людина
7 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.06.2018

Курс верхової їзди — що це?

Повноцінний курс навчання верховій їзді на спокійному породистому коні, що складається з 7 занять. Можливість навчитися впевнено триматися в сідлі, управляти конем і навіть долати складні перешкоди. Уроки проходять у спеціальному критому манежі під чуйним керівництвом професійного інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає престижний кінно-спортивний комплекс «Вікторія». Тут його зустріне професійний інструктор, який, насамперед, оцінить рівень навичок і складе детальну програму занять. Це буде ціла серія уроків, які дозволять освоїти мистецтво верхової їзди в найкоротші строки. Всі вони проходять в спеціальному критому манежі з піщаним покриттям. На початку курсу Щасливчик навчиться впевнено триматися в сідлі, правильно тримати поставу, майстерно керувати конем, робити чіткі повороти під час кроку і рисі. Далі, він почне освоювати більш складні елементи верхової їзди і долати невеликі перешкоди.

Курс верхової їзди — цілих 7 занять!

Це повноцінний курс верхової їзди, який передбачає можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • керувати твариною
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • їздити на кроці

Більш досвідчені наїзники зможуть познайомитися з новими стилями їзди — риссю або галопом. А при наявності певних навичок, в програму можуть включити і елементи конкуру — подолання перешкод верхи.

Навчання в будь-який час року — на критому манежі

Освоїти мистецтво верхової їзди можна і взимку, і влітку. Всі заняття проходять в спеціальному критому манежі, де підтримується комфортна температура повітря. А спеціальне грунтове покриття і якісне освітлення зроблять навчання максимально комфортним.

Обкатані благородні коні

Навіть новачкові не доведеться турбуватися про питання безпеки. Для катання йому підберуть необхідне спорядження і благородну породисту конячку, яка порадує своїм спокійним темпераментом.

Місце проведення враження:

КСК Вікторія
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

134 відгуків реальних людей

В
Віталій
7 листопада 2017
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували...
Найбільше сподобався сервіс самого BODO: все розписали, передзвонили, була змога обрати дві дати, і що найприємніше, без проблем змогли перенести день на іншу дату! На кониках теж все прикольно - бо вперше, бо погода супер, бо персонал зробив більше аніж очікували (і тренування на манежі, і прогулянка доволі довга!). Враження - найяскравіший день осені на даний час ;) Враження нам подарували друзі які вже самі його отримували, і вважаю вони вгадали на всі 100 % (як мій подарунок на ДН ;) ). Особисто раджу робити подібні Враження - BODO справився, емоцій вагон, спогади на роки! ;)

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

М
Марія
15 жовтня 2017
Враження "Урок верхової їзди" отримала в подарунок від друзів. Урок дуже сподобався, адже навчилась правильно триматись у сідлі та отримала незабутні спогади від уроку. Крім того, дізналась багато цікавого про коней, кінний вид спорту та багато іншого) Запам'ятаю на все життя!

21 вересня 2017
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом...
Залицяльник подарував урок верхової так як мене давно цікавив цей вид спорту. Мені сподобалась насамперед організація враження. Після того як я активувала сертифікат зі мною зв'язалися, я отримала детальну інформацію про місцезнаходження іподрому, телефони контактних осіб, інформацію про спосіб перенесення події і т.д., за день до події прийшло нагадування у Viber, що дуже зручно. Одним словом огранізація на найвищому рівні! Плюс сам урок верхової їзди сподобався. Однозначно буду брати ще такі уроки. Дякую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень