101631
 

Подаруй курс верхової їзди!

Повноцінний курс верхової їзди з 7 занять — все, що потрібно, щоб навчитися впевнено триматися в сідлі! Початківця наїзника навчать давати команди тварині і їхати кроком, а якщо це буде даватися легко, то допоможуть освоїти рись, галоп або навіть базові елементи конкуру — подолання невеликих перешкод верхи. Формат кожного уроку — індивідуальний. А проходять заняття на спеціальному критому манежі з грунтовим покриттям. Вся необхідна екіпіровка видається. детальніше...

1 люд. 7 уроків по 60 хвилин Використати до 31.01.2019
1 людина
7 уроків по 60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2019

Курс верхової їзди — що це?

Повноцінний курс навчання верховій їзді на спокійному породистому коні, що складається з 7 занять. Можливість навчитися впевнено триматися в сідлі, управляти конем і навіть долати складні перешкоди. Уроки проходять у спеціальному критому манежі під чуйним керівництвом професійного інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає престижний кінно-спортивний комплекс «Вікторія». Тут його зустріне професійний інструктор, який, насамперед, оцінить рівень навичок і складе детальну програму занять. Це буде ціла серія уроків, які дозволять освоїти мистецтво верхової їзди в найкоротші строки. Всі вони проходять в спеціальному критому манежі з піщаним покриттям. На початку курсу Щасливчик навчиться впевнено триматися в сідлі, правильно тримати поставу, майстерно керувати конем, робити чіткі повороти під час кроку і рисі. Далі, він почне освоювати більш складні елементи верхової їзди і долати невеликі перешкоди.

Курс верхової їзди — цілих 7 занять!

Це повноцінний курс верхової їзди, який передбачає можливість навчитися:

  • основ правильної посадки
  • вмінню впевнено триматися в сідлі
  • керувати твариною
  • виконувати повороти, зупинки і заїзди
  • їздити на кроці

Більш досвідчені наїзники зможуть познайомитися з новими стилями їзди — риссю або галопом. А при наявності певних навичок, в програму можуть включити і елементи конкуру — подолання перешкод верхи.

Навчання в будь-який час року — на критому манежі

Освоїти мистецтво верхової їзди можна і взимку, і влітку. Всі заняття проходять в спеціальному критому манежі, де підтримується комфортна температура повітря. А спеціальне грунтове покриття і якісне освітлення зроблять навчання максимально комфортним.

Обкатані благородні коні

Навіть новачкові не доведеться турбуватися про питання безпеки. Для катання йому підберуть необхідне спорядження і благородну породисту конячку, яка порадує своїм спокійним темпераментом.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Вікторія - Кінно-спортивний клуб
м. Львів, вул. Стрийська, 119 Показати на мапі

112 відгуків

10 червня 2018
Дуже сподобалось враження - урок верхової їзди. Перший раз їхала верхи, надіюсь, що не останній, і все було просто чудово! Дуже красивий та спокійний коник, досвідчений інструктор. Також пощастило стати глядачем кінно-спортивних змагань, що проходили в той же день, що і мій урок. Це було дійсно цікаво! Отож жодного разу не пошкодувала, що обрала саме урок верхової їзди у кінно-спортивному клубі "Вікторія".

Ю
Юля
28 травня 2018
Просто в захваті від уроку!Навчили сидіти в сідлі і триматись при бігу риссю.Кінь дуже розумний і добрий.Хочу тепер в подальшому займатись верховою їздою.

Р
Роман
8 травня 2018
Це був перший мій досвід верхової їзди. І, мабуть, один з найкращих подарунків на день народження) Коні - розумні тварини і з першого погляду викликають симпатію. Дуже задоволений і інструктором, і тваринкою, на якій їздив)

І
Ірина
24 квітня 2018
Надзвичайно сподобалося це враження) єдиний раз їздила верхи ще в дитинстві, то тепер було трохи страшно, але коли погладила коня, то відразу заспокоїлася. Інструктор почала із самих початків: як доглядати за конем, як правильно закріплювати сідло. Була надзвичайно рада, що подарували саме це враження, бо це була давня мрія. Тому я повністю задоволена.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень