101225
 

Курс вокалу

24 уроки вокалу за американською методикою, розробленою кращими педагогами поп-музики Сетом Ріггсом і Бреттом Меннінгом. Курс розрахований на 3 місяці і підходить як новачкам, так і досвідченим вокалістам, що мріють про велику сцену. Включає постановку голосу, розвиток діапазону співу, навчання основам імпровізації, академічного та естрадного вокалу. В кінці навчання улюблена композиція виконується перед об'єктивом камери. детальніше...

1 люд. 24 уроки по 45 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
1 людина
24 уроки по 45 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2019

Курс вокалу — що це?

3 місяці індивідуальних занять з академічного та естрадного співу, програма яких складена за визнаною в усьому світі американською методикою. Курс складається з 24 майстер-класів вокалу, на яких тренер буде працювати тільки зі своїм учнем. Це величезний спектр нових знань та суттєвий внесок у розвиток таланту: від постановки голосу до підбору власного репертуару. В кінці курсу можна відзняти виконання улюбленої пісні на відео, такий спритний трюк допоможе у створенні власного сценічного образу.

Як все проходить?

Щасливчик пройде навчання під керівництвом досвідченого тренера, професійного музиканта і вокаліста у стінах відомої школи музики Sviatoslav Adept. Це рідкісна можливість навчатися вокалу за американськими методиками, адаптованими вчителями школи під потреби вітчизняної сцени. Всього належить відвідати 24 заняття, кожне тривалістю 45 хвилин. На всіх уроках тренер буде приділяти увагу Щасливчику індивідуально. Разом вони пройдуть постановку голосу, вивчать різні манери співу, освоять ази академічного та естрадного вокалу. Це відмінна можливість вдосконалити свої навики або почати розвивати талант з нуля.

24 заняття вокалу за американською методикою

Сет Ріггс (Seth Riggs) і Бретт Меннінг (Brett Manning) — найвідоміші викладачі вокалу багатьох популярних виконавців американського поп-листа. Серед їх учнів числиться Мадонна, Селін Діон, Майкл Джексон і багато інших іменитих вокалістів. Методика американських гуру повністю адаптована під українську сцену викладачами музичної школи Sviatoslav Adept. Вони склали повноцінний 3-місячний курс вокалу з 24 занять.

Програма для новачків включає:

  • постановку голосу
  • вивчення різних манер співу
  • імпровізацію
  • академічний та естрадний вокал
  • підбір індивідуального репертуару

Відеозапис улюбленої композиції

В кінці курсу виконати улюблену пісню можна буде перед об'єктивом камери. Такий досвід допоможе подивитися на свій сценічний образ з боку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YOLO - Музична школа
вул. Кульпарківська, 99 Показати на мапі

15 відгуків

Е
Елена
16 серпня 2018
Спасибо парню за супер подарок! Петь люблю, но никогда не посещала специальных уроков. Как оказалось, они очень полезны и реально помогают открыть достоинства собственного голоса. Было приятно работать с преподавателем - профессионалом и положительные человеком. Сначала стесняешься, а потом трудно остановиться) Рекомендую всем, даже если вы думаете, что голоса у вас нет, такие мастер-классы помогают раскрыться! Спасибо Бодо!

6 листопада 2017
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это...
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это была "Сонце" С.Вакарчука). Спасибо инструктору Адриане(г.Львов) за отличный урок пения! Осталось только практиковать все что узнал :) И вообще классная идея за короткое время без подготовки окунуться в новую сферу знаний и опыта, и не важно, ты новичок или уже пробовал себя в этой сфере. В общем очень здорово, что можно в любом возрасте попробовать себя в роли певца, художника, танцора и других амплуа... Спасибо Bodo!

Т
Таня Федорів
24 січня 2017
all was well

У
Уляна
9 вересня 2016
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить...
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить. Обов'язково прийду ще) Щиро вдячна компанії BODO за отримані емоції і високий рівень послуг!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень