101225
 

Подаруй курс вокалу!

24 уроки вокалу за американською методикою, розробленою кращими педагогами поп-музики Сетом Ріггсом і Бреттом Меннінгом. Курс розрахований на 3 місяці і підходить як новачкам, так і досвідченим вокалістам, що мріють про велику сцену. Включає постановку голосу, розвиток діапазону співу, навчання основам імпровізації, академічного та естрадного вокалу. В кінці навчання улюблена композиція виконується перед об'єктивом камери. детальніше...

1 люд. 24 уроку по 45 хвилин Використати до 31.03.2018
3 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 14 раз
1 чоловік
24 уроку по 45 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 31.03.2018

Курс вокалу — що це?

3 місяці індивідуальних занять з академічного та естрадного співу, програма яких складена за визнаною в усьому світі американською методикою. Курс складається з 24 майстер-класів вокалу, на яких тренер буде працювати тільки зі своїм учнем. Це величезний спектр нових знань та суттєвий внесок у розвиток таланту: від постановки голосу до підбору власного репертуару. В кінці курсу можна відзняти виконання улюбленої пісні на відео, такий спритний трюк допоможе у створенні власного сценічного образу.

Як все проходить?

Щасливчик пройде навчання під керівництвом досвідченого тренера, професійного музиканта і вокаліста у стінах відомої школи музики Sviatoslav Adept. Це рідкісна можливість навчатися вокалу за американськими методиками, адаптованими вчителями школи під потреби вітчизняної сцени. Всього належить відвідати 24 заняття, кожне тривалістю 45 хвилин. На всіх уроках тренер буде приділяти увагу Щасливчику індивідуально. Разом вони пройдуть постановку голосу, вивчать різні манери співу, освоять ази академічного та естрадного вокалу. Це відмінна можливість вдосконалити свої навики або почати розвивати талант з нуля.

24 заняття вокалу за американською методикою

Сет Ріггс (Seth Riggs) і Бретт Меннінг (Brett Manning) — найвідоміші викладачі вокалу багатьох популярних виконавців американського поп-листа. Серед їх учнів числиться Мадонна, Селін Діон, Майкл Джексон і багато інших іменитих вокалістів. Методика американських гуру повністю адаптована під українську сцену викладачами музичної школи Sviatoslav Adept. Вони склали повноцінний 3-місячний курс вокалу з 24 занять.

Програма для новачків включає:

  • постановку голосу
  • вивчення різних манер співу
  • імпровізацію
  • академічний та естрадний вокал
  • підбір індивідуального репертуару

Відеозапис улюбленої композиції

В кінці курсу виконати улюблену пісню можна буде перед об'єктивом камери. Такий досвід допоможе подивитися на свій сценічний образ з боку.

Місце проведення враження:

Sviatoslavadept - Музична школа

13 відгуків реальних людей

Т
Таня Федорів
24 січня 2017
all was well

У
Уляна
9 вересня 2016
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить...
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить. Обов'язково прийду ще) Щиро вдячна компанії BODO за отримані емоції і високий рівень послуг!

7 грудня 2015
Розпочала курс вокалу, який мені подарував коханий. Була приємно вражена його подарунком! А ще більше була вражена професійністю педагога з вокалу! І кількість занять (24!!!) вже не страшить, а навпаки - викликає ще більший азарт.Рекомендую цей курс також тим, хто прагне оволодіти ораторською майтерністю!!! Дуже допомагає навчитись не лише правильно і невимушено співати, але і правильно говорити і переконувати!!! Дякую за супер враження!!!

5 квітня 2015
Мастер-клас вокалу я обрала серед інших подарунків, тому що давно хотіла спробувати навчитись правильно використовувати свій голос, а тут така нагода) Деякі вправи на дихання, які показала викладачка були досить незвичними, та навіть трішки важкими, але результат від них просто супер, я змогла заспівати пісню, яку б сама ніколи не подумала, що зможу потягнути)) Тому дякую bodo за такий хороший...
Мастер-клас вокалу я обрала серед інших подарунків, тому що давно хотіла спробувати навчитись правильно використовувати свій голос, а тут така нагода) Деякі вправи на дихання, які показала викладачка були досить незвичними, та навіть трішки важкими, але результат від них просто супер, я змогла заспівати пісню, яку б сама ніколи не подумала, що зможу потягнути)) Тому дякую bodo за такий хороший подарунок, ну і звичайно Оленці, яка провела мастер-клас.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень