101282
 

Подаруй курс живопису!

12 уроків живопису для одного. Учень зможе займатися в зручний для нього час в межах графіка роботи арт-студії. Художник-початківець навчиться малювати пейзажі, натюрморти і портрети, використовуючи різні техніки. Заняття проходять в групі з 2-4 осіб. Один урок займає 3 години. Курс дає навички малювання аквареллю, маслом і олівцем. детальніше...

1 люд. 12 занять по 3 години Використати до 31.03.2019
1 людина
12 занять по 3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Курс живопису — що це?

Можливість здійснити свою мрію і стати справжнім художником. За 12 уроків Щасливчик встигне вивчити теорію малювання в різних стилях і випробує різні техніки. Пейзажі при вечірньому і денному світлі, з архітектурою і без, натюрморти на зближені та контрастні кольори, всілякі портрети — все це можна буде освоїти на практичних заняттях.

Як все відбувається?

Щасливчик прийде до арт-студії «Творча кухня» на перше вступне заняття. Він зможе заздалегідь обговорити, в які години йому зручно проходити навчання. На кожному уроці будуть розглядати нову техніку малювання. Коли вчитель розкаже і покаже, як правильно користуватися фарбами, пензликами, палітрою, мольбертом, Щасливчик спробує сам намалювати картину. Кожне з 12 занять включає теорію і практичну частину. Закінчивши курс, він зможе забрати всі свої малюнки додому, щоб прикрасити ними свою квартиру або подарувати близькій людині.

Індивідуальний підхід

Якщо Щасливчик вже має певний рівень майстерності або хоче навчитися чому-то раніше часу, програму занять можна буде скорегувати з урахуванням побажань і навичок.

 Комплексна програма

На курсі живопису Щасливчик навчиться малювати натюрморти аквареллю в теплих і холодних тонах, пейзажі з водою з ефектом контражура і на прямому світу, портрети на світлому і темному тлі. Він опанує основи олійного живопису, метод «біле на білому» та інші.

 Матеріали видаються на місці

Арт-студія надасть все необхідне, щоб Щасливчик займався творчістю, не думаючи про організаційні моменти. Для занять починаючому художникові знадобляться мольберт, акварельні та олійні фарби, олівці, пензлі та інші матеріали.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча Кухня - Арт-студія - Львів
пр-т У. Чорновола, 67г Показати на мапі

24 відгуків

7 березня 2018
Здравствуйте!!Подарок подарил мне муж) Я достаточно творческий человек и мне нравиться пробывать все новое !Еще я в декрете и для меня это хороший способ развеяться и зарядится позитивом! Всегда нравилось представлять себя в роли художника и стоя у полотна "размахивать кисточкой" )))Всей палитрой цветов !! Ничего особенного я не ждала от места проведения ,так и была в маленьком торговом центре...
Здравствуйте!!Подарок подарил мне муж) Я достаточно творческий человек и мне нравиться пробывать все новое !Еще я в декрете и для меня это хороший способ развеяться и зарядится позитивом! Всегда нравилось представлять себя в роли художника и стоя у полотна "размахивать кисточкой" )))Всей палитрой цветов !! Ничего особенного я не ждала от места проведения ,так и была в маленьком торговом центре на последнем этаже небольшое помещение в картинах с полотнами и стульями!!Милые,приятные девочки (одна из них преподаватель- художница) Вообщем мне все понравилось ,картина превзошла все ожидания !!обязательно вернусь ,чтобы сотворить ещё пару шедевров!!! Очень нравиться идея таких подарочных сертификатов!!Кто придумал такой проект "Bodo" большой молодец!!!это прекрасная идея и замечательные подарки!!! Спасибо вам!!!!

16 жовтня 2017
Мастер клас живопису мені подарували подруги на день народження. Відвідавши мастер клас отримала багато позитивних вражень. Дуже сподовався персонал привітлива дівчина яка з терпінням і розумінням пояснювала хід робіт. Сама ідея такого подарунку мені дуже сподобалась і я обовязково в майбутньому буду використовувати сертифікати для подарунків. Дякую всій команді за вашу працю. Успіхів вам і гарного настрою

О
Олена
8 жовтня 2017
Отримали сертифікат у подарунок на день весілля! З живописом для двох не прогадали) В результаті чудово й оригінально проведений час, хороший вчитель та прекрасний витвір своїми руками на пам'ять) Рекомендую!

3 жовтня 2017
Цей чудовий сюрприз подарував мені брат на день народження! І я була йому дуже рада, адже завжди хотіла спробувати малювати маслом))) дуже задоволена уроком! І отриманим результатом! Дякую що робите такі приємності)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень