101859
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Таємниці кімнати, замкнутої на ключ. Команда не тільки шукає «докази», намагаючись відновити те, що відбувається, але і сама вибирається з пастки. Для детективного розслідування можна віддати перевагу одній з декількох тематичних кімнат: запобігти вибуху в Лондоні або відвідати підпільну лабораторію. На все про все у гравців виявиться лише година часу. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 140 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Квест-кімната — що це?

Кімната закрита на ключ, а у команди всього година часу, щоб його знайти. Звичайний метод тут не спрацює, адже необхідне вже точно потрапить у далекий та непередбачуваний куточок. Потрібна логіка, інтуїція і ще трохи везіння, щоб швидко розв'язати загадки і звернути увагу на потрібні орієнтири. Родзинка квесту ще й у тому, що тему можна обрати на свій розсуд: потрапити у минуле в пошуках чарівного еліксиру або запобігти новий злочин Моріарті. Одразу декілька кімнат доступні для участі в квесті.

Як все відбувається?

Щось дивне сталося в цій кімнаті — моторошний науковий експеримент, а може тут планувався злочин. Це всього лише припущення, а Щасливчику і 3 його друзям доведеться довідатися, що ж трапилося насправді. У них всього година і та сама кімната — єдиний загадковий свідок події. Як тільки двері зачиняться, почнеться відлік часу. Потрібно не тільки провести власне розслідування, але і вибратися з пастки.

Квест-кімната — у пошуках ключів

Вибратися з пастки можна тільки правильно відповідаючи на загадки, а вони не завжди виявляються учасникам «по зубах». Знадобиться кмітливість, гумор і, звичайно ж, колективні зусилля. А думати доведеться, дійсно, оперативно, адже у мети потрібно опинитися вчасно.

Декілька тематичних кімнат на вибір

Всі кімнати спроектовані за одним принципом: потрібно розплутати ланцюг збігів і вибратися за 60 хвилин. Тим не менш, тематика детективних розслідувань може бути самою різною, і це позначається насамперед у інтер'єрі. На вибір представлено кілька кімнат, серед них:

 • Загадка Моріарті
 • Ігри розуму
 • Код да Вінчі
 • Сховище 13
 • Підпільна лабораторія
 • Психіатричне відділення
 • Гра престолів
 • 50 відтінків
 • Шпигунські ігри
 • Black & White
 • Легенда Львова: Агент 032
 • Похмілля
 • Екзорцист
 • Діамантова дуель
 • Втеча з «Бригідок»
 • Відьма Сара
 • Тесла

Командна гра в реальному часі

Незвичайний формат квесту під замком зійшов з найпопулярніших віртуальних ігор. Там доводилося думати за комп'ютерного персонажа, шукаючи підказки за допомогою клацань миші. Тут же все відбувається у реальному часі: замкнута кімната, ліміт часу і безліч емоцій.

Місце проведення враження:

Escape Quest - Квест-кімната - Львів
вул. Клепарівська, 25 а Показати на мапі
вул. Римлянина, 1 Показати на мапі
вул.Хорватська, 6 Показати на мапі
Замкнені - Квест-кімната - Львів
вул.Щирецька, 36 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

О
Олекандр Вірга
12 лютого 2018
В нас було два сертифікати bodo на команду з 9 чоловік. Вирішили піди всі разом в квест руми. Вибрали "Гру Престолів" і "Діамантову Дуель" з Escape Quest. Гра престолів справді була дуже цікавою і достатньо складною, а от дуель видалась занадто простою. Дякую bodo за цікаві ідеї для подарунків, оперативність і вічливість.

28 листопада 2017
Сподобалося..цікаво та захоплююче..

29 липня 2017
Подарок сделала подруга, которая свято верит в то, что дарить нужно те вещи, которые человек сам точно не купит, вместе с другом, который хотел подарить что-то грандиозное. Ну, если чесно, то я довольна подарком. Правда откладывала пойти на него пол года. Все времени не было. Очень весело провели время с друзьями в комнате Экзорциста во Львове. Больше всего понравилась упаковка подарка. Так же...
Подарок сделала подруга, которая свято верит в то, что дарить нужно те вещи, которые человек сам точно не купит, вместе с другом, который хотел подарить что-то грандиозное. Ну, если чесно, то я довольна подарком. Правда откладывала пойти на него пол года. Все времени не было. Очень весело провели время с друзьями в комнате Экзорциста во Львове. Больше всего понравилась упаковка подарка. Так же впечатлила работа менеджеров бодо. Я звонила трижды. Сначала выбрала, потом передумала, опять выбирала, не смогла решить с датой, местом. Мне все спокойно объясняли. В итоге через два месяца после второго звонка, наконец-то, определилась. Думала, что будут проблемы с сертификатом, но их не оказалось. Он не сгорел после активации два месяца до впечатления. Очень довольна сервисом. Сейчас думаю другу подарить такое же впечатление. Очень подходит для людей, у которых уже "все есть".

Е
Елена
26 травня 2017
Подарок сделали мои коллеги по работе, была очень приятно удивлена, т.к. о таком сертификате услышала впервые. Выбрала квест комнату Загадка Мориарти, и теперь могу сказать, что не ошиблась в выборе. Квест был сложным, но очень интересным. Обязательно буду рекомендовать Bodo всем своим знакомым.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень