101859
 

Подаруй гру в квест-кімнаті для компанії!

Таємниці кімнати, замкнутої на ключ. Команда не тільки шукає «докази», намагаючись відновити те, що відбувається, але і сама вибирається з пастки. Для детективного розслідування можна віддати перевагу одній з декількох тематичних кімнат: запобігти вибуху в Лондоні або перенестись у сюжет серіалу «Гра престолів». На все про все у гравців є лише година часу. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 31.12.2018
700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 182 раз
4 людини
до 60 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 31.12.2018

Квест-кімната — що це?

Кімната закрита на ключ, а у команди всього година часу, щоб його знайти. Звичайний метод тут не спрацює, адже необхідне вже точно потрапить у далекий та непередбачуваний куточок. Потрібна логіка, інтуїція і ще трохи везіння, щоб швидко розв'язати загадки і звернути увагу на потрібні орієнтири. Родзинка квесту ще й у тому, що тему можна обрати на свій розсуд: потрапити у минуле в пошуках чарівного еліксиру або запобігти новий злочин Моріарті. Одразу декілька кімнат доступні для участі в квесті.

Як все відбувається?

Щось дивне сталося в цій кімнаті — моторошний науковий експеримент, а може тут планувався злочин. Це всього лише припущення, а Щасливчику і 3 його друзям доведеться довідатися, що ж трапилося насправді. У них всього година і та сама кімната — єдиний загадковий свідок події. Як тільки двері зачиняться, почнеться відлік часу. Потрібно не тільки провести власне розслідування, але і вибратися з пастки.

Квест-кімната — у пошуках ключів

Вибратися з пастки можна тільки правильно відповідаючи на загадки, а вони не завжди виявляються учасникам «по зубах». Знадобиться кмітливість, гумор і, звичайно ж, колективні зусилля. А думати доведеться, дійсно, оперативно, адже у мети потрібно опинитися вчасно.

Декілька тематичних кімнат на вибір

Всі кімнати спроектовані за одним принципом: потрібно розплутати ланцюг збігів і вибратися за 60 хвилин. Тим не менш, тематика детективних розслідувань може бути самою різною, і це позначається насамперед у інтер'єрі. На вибір представлено кілька кімнат, серед них:

 • Загадка Моріарті
 • Код да Вінчі
 • Гра престолів
 • 50 відтінків
 • Шпигунські ігри
 • Black & White
 • Діамантова дуель
 • Втеча з «Бригідок»

Командна гра в реальному часі

Незвичайний формат квесту під замком зійшов з найпопулярніших віртуальних ігор. Там доводилося думати за комп'ютерного персонажа, шукаючи підказки за допомогою клацань миші. Тут же все відбувається у реальному часі: замкнута кімната, ліміт часу і безліч емоцій.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Escape Quest - Квест-кімната - Львів
вул. Римлянина, 1 Показати на мапі
вул. Кониського, 6 Показати на мапі
вул. Джерельна, 69 Показати на мапі
вул. Клепарівська, 25а Показати на мапі
вул. Ставова, 7в Показати на мапі

27 відгуків

І
Іванка
6 липня 2018
Дуже круто!! Були з хлопцем в "Ганнібал". Вперше обрали такий вид відпочинку. Чесно кажучи, трохи опустили свою самооцінку))) Те, що там написано "від 12 років" - не ведіться, воно не для дітей)))) Хіба для малих геніїв. Дівчинка-адміністратор все нас рятувала своїми підказками) Коротше кажучи супер)

О
Олена
6 червня 2018
Отримала квест - кімнату у подарунок. Все досить класно, але вважаю що для двох це трішки важко(часу бракує), краще іти з компанією. Ми обрали кімнату Код Да Вінчі, задум сподобався.

О
Олекандр Вірга
12 лютого 2018
В нас було два сертифікати bodo на команду з 9 чоловік. Вирішили піди всі разом в квест руми. Вибрали "Гру Престолів" і "Діамантову Дуель" з Escape Quest. Гра престолів справді була дуже цікавою і достатньо складною, а от дуель видалась занадто простою. Дякую bodo за цікаві ідеї для подарунків, оперативність і вічливість.

28 листопада 2017
Сподобалося..цікаво та захоплююче..

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень