102458
 

Подаруй квест віртуальної реальності!

Фантастична гра на межі з реальністю. За допомогою спеціальних окулярів Oculus Rift учасники квесту потраплять в невагомість, де їх місія — разом відновити зв'язок з космічною станцією і врятувати результати наукових досліджень менш ніж за 60 хвилин. Сучасна технологія Leap Motion розпізнає рухи рук гравців, тому вони не використовують джойстики і бачать в окулярах власні рухи. У квесті можуть взяти участь до трьох осіб. детальніше...

3 люд. до 60 хвилин Використати до 31.03.2019
800 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 286 раз
3 людини
до 60 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Квест віртуальної реальності — що це?

Командна гра, в якій всі учасники опиняються разом у віртуальній реальності, де управляють своїми двійниками. Компанії доведеться виконати ряд завдань і пройти всю місію за 60 хвилин. Дія розгортається у відкритому космосі — за допомогою комп'ютерних технологій гравці зможуть літати в невагомості, стріляти з лазера і застосовувати телекінез.

Як все відбувається?

Щасливчик з друзями відвідає науково-фантастичний квест «Грань». Гра пройде в спеціальних кріслах, і всі учасники отримають окуляри віртуальної реальності Oculus Rift та навушники з мікрофоном. Кожен буде керувати аватаром — своїм двійником і взаємодіяти з іншими героями. Спільно астронавти спробують відновити втрачений зв'язок з космічною станцією менше ніж за годину.

Реалістичні відчуття

У квесті використовується технологія Leap Motion, яка дозволяє учасникам бачити не лише зображення в окулярах, але і рух власних рук. Не потрібні ніякі джойстики, мишки або інші маніпулятори, це робить гру динамічною і правдоподібною.

Командний квест для 3 осіб

Всі завдання розраховані на компанію, тому кожен етап потрібно буде проходити спільними зусиллями. Щасливчик зможе зануритися у віртуальну реальність і виконати космічну місію разом зі своїми друзями.

Фантастичні можливості

У грі Щасливчик і його друзі побачать світ очима своїх аватарів. Астронавти будуть битися на лазерах, задіювати телекінетичні здібності, літати в невагомості.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Грань - Квест кімната
вул Коперніка, 17 (Палац мистецтв, 1-й поверх) Показати на мапі

2 відгуки

З
Закиров Александр
17 жовтня 2017
Получил сертификат в подарок на ДР. Воспользовался вместе с женой =) Самое интересное - это попробовать, что такое ВР в общем - это удалось на славу, полетать в космосе, пожмякать виртуальные кнопочки, пострелять "рукой" без доп приспособлений из рода мышки/джойстика/гемпада - оч круто. По графике/сюжету все оч слабо, поэтому пойти порассматривать красивый виртуальный мир не получится, а вот...
Получил сертификат в подарок на ДР. Воспользовался вместе с женой =) Самое интересное - это попробовать, что такое ВР в общем - это удалось на славу, полетать в космосе, пожмякать виртуальные кнопочки, пострелять "рукой" без доп приспособлений из рода мышки/джойстика/гемпада - оч круто. По графике/сюжету все оч слабо, поэтому пойти порассматривать красивый виртуальный мир не получится, а вот почувствовать немножко свободы внутри всего нарисованного - легко. В общем советую всем как минимум для первого опыта знакомства с Виртуальной Реальностью ;) Команда Бодо отработала на 5 баллов, очень качественная и приветливая поддержка (были проблемы с поиском места проведения во время большого праздника, вывески сняты и тд и тп, но с помощью саппорта все нашли и обналичили сертификат). Ребята из Грани тоже сделали свою работу на 5 баллов, встретили, провели, ознакомили с необходимыми знаниями, прислали несколько фоток сделанных во время сеанса ;) Общая оценка такого развлечения 5/5, но советую идти как минимум вдвоем (максимум можно 3 человека), одному может быть скучновато ;)

І
Ірина
1 березня 2017
Була на звичайних квестах, але на віртуальному - вперше. Дуже незвичні відчуття! Ми все подолали, тож вийшли задоволені, хочу ще!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень