Квест віртуальної реальності

3 людини
до 60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

За допомогою спеціального обладнання друзі перенесуться у віртуальну реальність. Їм доведеться виконати ряд завдань і пройти місію менше ніж за годину. Дії розгортатимуться у відкритому космосі. За допомогою комп'ютерних технологій гравці зможуть літати в невагомості, стріляти з лазера та застосовувати телекінез.

Чому ми вибрали квест-кімнату «Грань»

Кімната знаходиться недалеко від центру міста в Палаці мистецтв. У квесті використовується технологія Leap Motion, яка дозволяє учасникам бачити не тільки зображення в окулярах, але і рух власних рук. Щоб перенестися в гру, не потрібні ніякі джойстики, мишки або інші маніпулятори.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Закиров Александр
17 жовтня 2017
Получил сертификат в подарок на ДР. Воспользовался вместе с женой =) Самое интересное - это попробовать, что такое ВР в общем - это удалось на славу, полетать в космосе, пожмякать виртуальные кнопочки, пострелять "рукой" без доп приспособлений из рода мышки/джойстика/гемпада - оч круто. По графике/сюжету все оч слабо, поэтому пойти порассматривать красивый виртуальный мир не получится, а вот почувствовать немножко свободы внутри всего нарисованного - легко. В общем советую всем как минимум для первого опыта знакомства с Виртуальной Реальностью ;) Команда Бодо отработала на 5 баллов, очень качественная и приветливая поддержка (были проблемы с поиском места проведения во время большого праздника, вывески сняты и тд и тп, но с помощью саппорта все нашли и обналичили сертификат). Ребята из Грани тоже сделали свою работу на 5 баллов, встретили, провели, ознакомили с необходимыми знаниями, прислали несколько фоток сделанных во время сеанса ;) Общая оценка такого развлечения 5/5, но советую идти как минимум вдвоем (максимум можно 3 человека), одному может быть скучновато ;)
Ірина
1 березня 2017
Була на звичайних квестах, але на віртуальному - вперше. Дуже незвичні відчуття! Ми все подолали, тож вийшли задоволені, хочу ще!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.