Лазертаг з друзями

8 людей
до 2 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Перед початком розваги проведуть короткий інструктаж і видадуть все необхідне: зброю та екіпірування. Друзі поділяться на команди та виберуть сюжет гри. Після цього вони вирушать на майданчик, де є різні укриття. Під час змагання можна буде визначити, хто найвлучніший у компанії. Зброя стріляє лазерними імпульсами, які фіксують спеціальні датчики на одязі.

Чому ми вибрали лазерний клуб LaserFive

Площа клубу — 220 м². Є брифінг-рум, де можна озброїтися необхідним екіпіруванням. У розпорядженні гравців — кілька лабіринтів з платформами на вибір. У клубі є спеціальні жилети та фазери. Спорядження модифікується під кожного учасника.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Ігор
12 лютого 2018
Гра сподобалась, особливо дівчатам, які бояться синців та подряпин. А мені сподобалась локація - є багато місць, де можна сховатись. Однак треба бути обережним, бо хтось може зайти зі спини.
Ігор
13 вересня 2015
Кльово провели час разом з хлопцями. Все сподобалось.
Ярослав
20 травня 2015
Дуже чудово зібралися усім офісом на день народження гендира - ніби знову в дитинство повернулися. Серед нас були й хлопці й дівчата, всі були рівні. Дівчатка навіть трохи моторнішими виявились)) А постріли лазером зробили нас справжніми героями "Зоряних війн"!
Денис
23 квітня 2014
классно отыграли, ребята молодцы! инструктор тоже не подвел, хотя в команде были совсем новичке! одним словом, все справились на ура!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.