23594
 

Майстер-клас алкогольних коктейлів

Майстерність створення алкогольних коктейлів на індивідуальному майстер-класі! Він складається з 3 частин: теорія + практика + дегустація. Гостя навчать готувати класичні та екзотичні коктейлі, допоможуть розібратися з призначенням різних барних аксесуарів і освоїти тонкощі подачі напоїв. А ось на фінальну дегустацію можна буде запросити близьких друзів! детальніше...

2 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
Неактивне враження
2 людини
до 3 годин
Все необхідне видається
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас алкогольних коктейлів — що це?

Алхімія смаку — тонка наука. Трохи переборщишь з інгредієнтами, і коктейль вже не ідеальний, або навпаки — чогось не дістає. Професійний бармен познайомить двох новачків і з класикою своєї майстерності, і з екзотичними рецептами. Для приготування коктейлів будуть використовуватися спеціальні барні аксесуари: шейкери, джигєри, гейзери і ложки у вигляді спіралі. З таким інструментарієм результат перевершить всі очікування!

Як все відбувається?

Цілих 3 години часу буде присвячено майстерності міксування коктейлів. При бажанні професійний бармен зможе приїхати навіть додому або провести свій майстер-клас під час запальної вечірки. В індивідуальному форматі Щасливчики познайомляться з правилами створення ідеальної коктейльної карти, навчаться користуватися барними аксесуарами і вивчать рецепти найпопулярніших міксів. Після майстер-класу — фінальна дегустація, на яку можна запросити близьких друзів.

Вправність барменів для новачків!

Всього за 1 заняття новачки осягнуть секрети міксології — науки про балансі смакових відтінків. У їх розпорядженні опиниться весь необхідний інвентар: шейкери, джигєри, гейзери і спеціальні ложки у вигляді спіралей. А проведе індивідуальний урок професійний бармен.

Можливість дізнатися:

  • секрети приготування класичних або екзотичних коктейлів
  • різновиди та призначення барних аксесуарів
  • основи сервірування та подавання коктейлів

Дегустація приготовлених напоїв

Під час майстер-класу можна оцінити свої старання, спробувавши власні мікси. На дегустації також зможуть бути присутніми близькі друзі, які дадуть свою оцінку приготованим напоїв.

Місце проведення враження:

Promix Bartender Center - Школа барменів
м. Львів, вул. Стрийська, 85А Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

А
Алексей
11 грудня 2016
Это был отличный подарок, на мастер-классе я получил ответы на все свои вопросы и узнал много нового про искусство смешивания коктейлей, базовые вещи и практические секреты.

С
Соня
12 березня 2016
Попросили бармена приїхати до нас додому, він не відмовився) Я якраз зібрала друзів і спочатку сама навчилася, пригощала їх. А потім вже ми самі експериментували. Мій улюблений "Секс на пляжі" вийшов просто на Ура!

Т
Тарас
16 жовтня 2015
Бармен був справжнім віртуозом! Тре було тільки бачити як він жонглював шейкером і вправно орудував пляшками. Дечому мені вдалося навчитися і самому. Взяв з собою двох друзів, тож вони дегустували коктейлі які я сам зробив! Особливо шоти сподобались.

23 липня 2015
Це був подарунок до ДН. Дуже захоплююче враження! Сподобалось все - і викладач, і дегустація, і саме приготування. Було дуже весело, ми дізналися дуже багато нового. Після дегустаціі виповзали на карачках (жартую) щасливі та веселі :)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень