100508
 

Подаруй майстер-клас більярда для двох!

Урок професійної гри в більярд для двох. За півтори години тренер пояснить правила, покаже основні стійки та прийоми, а також вкаже на існуючі помилки. На практиці належить відпрацювати основні техніки і тактики бою. На вибір пропонується три різновиди гри: російський більярд, американський пул або британський снукер. У клубі надається все, що потрібно для навчання. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 30.09.2018
550 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 508 раз
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Можливість повчитися майстерності гри у професіонала. Щасливчикам надається вибір — вони можуть самостійно вирішити, у якому різновиді гри належить попрактикуватись. Це може бути російський більярд, американський пул або британський снукер. Заняття триватиме 90 хвилин. Всі необхідні атрибути видаються на місці.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з тренером у клубі SNOOKER LVIV. Він запропонує на вибір три різновиди гри. Визначившись з одним із них, пара перейде до навчання. Новачків професіонал познайомить із загальними фактами більярдного спорту та розтлумачить правила. Він продемонструє основні стійки, удари та прийоми, а також залишиться час випробувати на практиці базові техніки. Для більш досвідчених гравців передбачено практичне заняття з виправлення помилок у техніці Щасливчиків, короткий екскурс по основним правилам тактики більярдного бою і майстер-клас артистичного більярду.

Різновид гри на вибір

Щасливчикам доведеться обрати, якого різновиду більярду їх буде навчати інструктор:

  • російський;
  • американський;
  • британський.

І аматорам, і гравцям зі стажем

Майстер-клас буде цікавий як новачкам, так і досвідченим гравцям, адже тренер розробив дві програми. Одна передбачає знайомство з історією, вивчення різновидів і правил, а також практичне навчання базовим основам техніки. Друга охоплює виправлення помилок у наявній техніці та урок артистичного більярду.

Висока якість обладнання

Усі інструменти для гри зроблені з високоякісних матеріалів, адже у більярдному клубі SNOOKER LVIV проводяться професійні турніри та змагання.

Місце проведення враження:

Snooker Lviv - Більярдний клуб
вул. Кульпарківська, 230 Показати на мапі

21 відгук

Р
Ростислав
27 лютого 2018
Це був подарок від близької людини. Більярдом я захоплююсь, тому це апріорі чудовий подарок. Професійний вчитель, цікаві та корисні поради, рекомендую.

О
Олег
15 листопада 2017
Ніколи не цікавився більярдом до цього заняття, грав пару раз. Друг щось розповідав - трохи правил та як правильно бити. А тепер я зрозумів, що це дуже складна та цікава гра! Тепер буду сам розповідати "як правильно". Вже думаю пройти ще кілька занять.

3 квітня 2017
Тренер классный, рассказывал интересно, показывал хорошо) Впечатление выбирали вместе с девушкой, хотели немного научиться играть) Идея подарка очень оригинальная, от подруги на день рождения)

Г
Галина
14 березня 2017
Брали сертифікат в подарунок колезі. Враження залишилися хороші, а ще це дуже виручає, коли потрібно зробити подарунок людині, з якою не дуже близько спілкуєшся, а дарувати непотріб "на відчепися" не хочеться. дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень