Майстер-клас більярду для двох

2 людини
90 хвилин
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Можливість повчитися майстерності гри у професіонала. Щасливчикам надається вибір — вони можуть самостійно вирішити, у якому різновиді гри належить попрактикуватись. Це може бути російський більярд, американський пул або британський снукер. Заняття триватиме 90 хвилин. Всі необхідні атрибути видаються на місці.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з тренером у клубі SNOOKER LVIV. Він запропонує на вибір три різновиди гри. Визначившись з одним із них, пара перейде до навчання. Новачків професіонал познайомить із загальними фактами більярдного спорту та розтлумачить правила. Він продемонструє основні стійки, удари та прийоми, а також залишиться час випробувати на практиці базові техніки. Для більш досвідчених гравців передбачено практичне заняття з виправлення помилок у техніці Щасливчиків, короткий екскурс по основним правилам тактики більярдного бою і майстер-клас артистичного більярду.

Різновид гри на вибір

Щасливчикам доведеться обрати, якого різновиду більярду їх буде навчати інструктор:

  • російський;
  • американський;
  • британський.

І аматорам, і гравцям зі стажем

Майстер-клас буде цікавий як новачкам, так і досвідченим гравцям, адже тренер розробив дві програми. Одна передбачає знайомство з історією, вивчення різновидів і правил, а також практичне навчання базовим основам техніки. Друга охоплює виправлення помилок у наявній техніці та урок артистичного більярду.

Висока якість обладнання

Усі інструменти для гри зроблені з високоякісних матеріалів, адже у більярдному клубі SNOOKER LVIV проводяться професійні турніри та змагання.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

21 відгук

Ростислав
27 лютого 2018
Це був подарок від близької людини. Більярдом я захоплююсь, тому це апріорі чудовий подарок. Професійний вчитель, цікаві та корисні поради, рекомендую.
Олег
15 листопада 2017
Ніколи не цікавився більярдом до цього заняття, грав пару раз. Друг щось розповідав - трохи правил та як правильно бити. А тепер я зрозумів, що це дуже складна та цікава гра! Тепер буду сам розповідати "як правильно". Вже думаю пройти ще кілька занять.
Артур
3 квітня 2017
https://www.facebook.com/100002268081470
Тренер классный, рассказывал интересно, показывал хорошо) Впечатление выбирали вместе с девушкой, хотели немного научиться играть) Идея подарка очень оригинальная, от подруги на день рождения)
Галина
14 березня 2017
Брали сертифікат в подарунок колезі. Враження залишилися хороші, а ще це дуже виручає, коли потрібно зробити подарунок людині, з якою не дуже близько спілкуєшся, а дарувати непотріб "на відчепися" не хочеться. дякую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.