100508
 

Майстер-клас більярду для двох

Урок професійної гри в більярд для двох. За півтори години тренер пояснить правила, покаже основні стійки та прийоми, а також вкаже на існуючі помилки. На практиці належить відпрацювати основні техніки і тактики бою. На вибір пропонується три різновиди гри: російський більярд, американський пул або британський снукер. У клубі надається все, що потрібно для навчання. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас більярду для двох — що це?

Можливість повчитися майстерності гри у професіонала. Щасливчикам надається вибір — вони можуть самостійно вирішити, у якому різновиді гри належить попрактикуватись. Це може бути російський більярд, американський пул або британський снукер. Заняття триватиме 90 хвилин. Всі необхідні атрибути видаються на місці.

Як все відбувається?

Щасливчики познайомляться з тренером у клубі SNOOKER LVIV. Він запропонує на вибір три різновиди гри. Визначившись з одним із них, пара перейде до навчання. Новачків професіонал познайомить із загальними фактами більярдного спорту та розтлумачить правила. Він продемонструє основні стійки, удари та прийоми, а також залишиться час випробувати на практиці базові техніки. Для більш досвідчених гравців передбачено практичне заняття з виправлення помилок у техніці Щасливчиків, короткий екскурс по основним правилам тактики більярдного бою і майстер-клас артистичного більярду.

Різновид гри на вибір

Щасливчикам доведеться обрати, якого різновиду більярду їх буде навчати інструктор:

  • російський;
  • американський;
  • британський.

І аматорам, і гравцям зі стажем

Майстер-клас буде цікавий як новачкам, так і досвідченим гравцям, адже тренер розробив дві програми. Одна передбачає знайомство з історією, вивчення різновидів і правил, а також практичне навчання базовим основам техніки. Друга охоплює виправлення помилок у наявній техніці та урок артистичного більярду.

Висока якість обладнання

Усі інструменти для гри зроблені з високоякісних матеріалів, адже у більярдному клубі SNOOKER LVIV проводяться професійні турніри та змагання.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Snooker Lviv - Більярдний клуб
вул. Кульпарківська, 230 Показати на мапі

21 відгук

Р
Ростислав
27 лютого 2018
Це був подарок від близької людини. Більярдом я захоплююсь, тому це апріорі чудовий подарок. Професійний вчитель, цікаві та корисні поради, рекомендую.

О
Олег
15 листопада 2017
Ніколи не цікавився більярдом до цього заняття, грав пару раз. Друг щось розповідав - трохи правил та як правильно бити. А тепер я зрозумів, що це дуже складна та цікава гра! Тепер буду сам розповідати "як правильно". Вже думаю пройти ще кілька занять.

3 квітня 2017
Тренер классный, рассказывал интересно, показывал хорошо) Впечатление выбирали вместе с девушкой, хотели немного научиться играть) Идея подарка очень оригинальная, от подруги на день рождения)

Г
Галина
14 березня 2017
Брали сертифікат в подарунок колезі. Враження залишилися хороші, а ще це дуже виручає, коли потрібно зробити подарунок людині, з якою не дуже близько спілкуєшся, а дарувати непотріб "на відчепися" не хочеться. дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень