100507
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Навчання основам популярної гри для новачків і відпрацювання складних прийомів для умілих гравців в більярд. Інструктор складе персональну програму заняття на 60 хвилин. Він познайомить з правилами гри, базовими стійками і ударами. У клубі нададуть все необхідне для комфортного уроку: стіл, кий і набір кульок. Учень зможе вибрати будь-який з різновидів більярду: снукер, пул або російський. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
450 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 477 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас більярду — що це?

Урок, під час якого новачок дізнається про відмінності між снукером, пулом і російським більярдом. Щасливчик попрацює з персональним інструктором і навчиться основним технікам удару і корисним прийомам. Тренер розкаже, як розраховувати силу і кут, щоб заганяти кулю прямо в лузу. Заняття підійде навіть тим, хто ніколи раніше не грав. Для майстер-класу в розпорядженні новачка буде все необхідне: стіл, кулі і кий.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах клубу SNOОKER LVIV. Тут він проведе 60 хвилин в компанії досвідченого інструктора, який навчить всім тонкощам більярду. Спочатку майстер оцінить наявні навички і складе індивідуальний план заняття. Урок почнеться з невеликої теорії: історії більярду, основних правил і технік. Якщо Щасливчик вже має досвід гри, тоді тренер навчить його тактикам ведення більярдного поєдинку і виправить помилки в техніці.

Гра на вибір

Щасливчик зможе пограти в снукер, пул і російський більярд. Йому нададуть спеціальний набір кульок, кий і вільний стіл.

Підходить для гравців будь-якого рівня

Заняття для новачків включає:

  • загальне знайомство з більярдом;
  • вивчення різновидів і правил гри;
  • демонстрацію основних стійок, ударів і прийомів.

Для досвідчених гравців передбачено:

  • виправлення помилок в існуючій техніці;
  • правила тактики більярдного поєдинку;
  • майстер-клас артистичного більярду.

Персональний тренер

Заняття відбудеться один на один з інструктором. Він складе програму уроку відповідно до навичок Щасливчика. Учень може поділитися своїми побажаннями щодо тематики уроку.

Місце проведення враження:

Snooker Lviv - Більярдний клуб
вул. Кульпарківська, 230 Показати на мапі

21 відгук

Р
Ростислав
27 лютого 2018
Це був подарок від близької людини. Більярдом я захоплююсь, тому це апріорі чудовий подарок. Професійний вчитель, цікаві та корисні поради, рекомендую.

О
Олег
15 листопада 2017
Ніколи не цікавився більярдом до цього заняття, грав пару раз. Друг щось розповідав - трохи правил та як правильно бити. А тепер я зрозумів, що це дуже складна та цікава гра! Тепер буду сам розповідати "як правильно". Вже думаю пройти ще кілька занять.

3 квітня 2017
Тренер классный, рассказывал интересно, показывал хорошо) Впечатление выбирали вместе с девушкой, хотели немного научиться играть) Идея подарка очень оригинальная, от подруги на день рождения)

Г
Галина
14 березня 2017
Брали сертифікат в подарунок колезі. Враження залишилися хороші, а ще це дуже виручає, коли потрібно зробити подарунок людині, з якою не дуже близько спілкуєшся, а дарувати непотріб "на відчепися" не хочеться. дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень