Майстер-клас більярду

1 людина
60 хвилин
Доступно з 10 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас більярду — що це?

Урок, під час якого новачок дізнається про відмінності між снукером, пулом і російським більярдом. Щасливчик попрацює з персональним інструктором і навчиться основним технікам удару і корисним прийомам. Тренер розкаже, як розраховувати силу і кут, щоб заганяти кулю прямо в лузу. Заняття підійде навіть тим, хто ніколи раніше не грав. Для майстер-класу в розпорядженні новачка буде все необхідне: стіл, кулі і кий.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в стінах клубу SNOОKER LVIV. Тут він проведе 60 хвилин в компанії досвідченого інструктора, який навчить всім тонкощам більярду. Спочатку майстер оцінить наявні навички і складе індивідуальний план заняття. Урок почнеться з невеликої теорії: історії більярду, основних правил і технік. Якщо Щасливчик вже має досвід гри, тоді тренер навчить його тактикам ведення більярдного поєдинку і виправить помилки в техніці.

Гра на вибір

Щасливчик зможе пограти в снукер, пул і російський більярд. Йому нададуть спеціальний набір кульок, кий і вільний стіл.

Підходить для гравців будь-якого рівня

Заняття для новачків включає:

  • загальне знайомство з більярдом;
  • вивчення різновидів і правил гри;
  • демонстрацію основних стійок, ударів і прийомів.

Для досвідчених гравців передбачено:

  • виправлення помилок в існуючій техніці;
  • правила тактики більярдного поєдинку;
  • майстер-клас артистичного більярду.

Персональний тренер

Заняття відбудеться один на один з інструктором. Він складе програму уроку відповідно до навичок Щасливчика. Учень може поділитися своїми побажаннями щодо тематики уроку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

21 відгук

Ростислав
27 февраля 2018
Це був подарок від близької людини. Більярдом я захоплююсь, тому це апріорі чудовий подарок. Професійний вчитель, цікаві та корисні поради, рекомендую.
Олег
15 ноября 2017
Ніколи не цікавився більярдом до цього заняття, грав пару раз. Друг щось розповідав - трохи правил та як правильно бити. А тепер я зрозумів, що це дуже складна та цікава гра! Тепер буду сам розповідати "як правильно". Вже думаю пройти ще кілька занять.
Артур
3 апреля 2017
https://www.facebook.com/100002268081470
Тренер классный, рассказывал интересно, показывал хорошо) Впечатление выбирали вместе с девушкой, хотели немного научиться играть) Идея подарка очень оригинальная, от подруги на день рождения)
Галина
14 марта 2017
Брали сертифікат в подарунок колезі. Враження залишилися хороші, а ще це дуже виручає, коли потрібно зробити подарунок людині, з якою не дуже близько спілкуєшся, а дарувати непотріб "на відчепися" не хочеться. дякую!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки