Подаруйте майстер-клас боксу!

подарували вже 291 рази
1 людина
90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.05.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На майстер-класі інструктор ознайомить учня з основними техніками ведення бою. Він покаже безліч комбінацій і прийомів, після чого боксер-початківець відпрацює їх на практиці. Тренер простежить за тим, щоб учень приймав потрібну стійку і правильно виконував хук і аперкот. Опановувати ази бойового мистецтва можуть як дорослі, так і діти.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств «Бастіон»

У клубі є все необхідне для комфортного тренування — боксерські груші, мішки, тренажери і настінні подушки. Займатися учень буде на спеціальному ринзі. Майстер-клас проведе професійний спортсмен високої кваліфікації. Можно скористатися роздягальнею і душовою кімнатою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Інна
2 жовтня 2018
Подарувала сину на день народження, ходить на заняття із задоволенням. Після кожного тренування захоплено розповідає про свої успіхи і чудового тренера))
Андрей
11 березня 2017
урок бокса - отличный. началось все с разминки- около 20 минут, уже было понятно, что все серъезно, не спортивному человеку будет не просто. колличество и разновидности упражнений разминки - колоссальные. Размяли все мышцы и косточки. само занятие - дает понимание сколько приемов нюансов и деталей существует в боксе. Для многих это будет повод задуматься о том, чтобы заняться боксом на постоянной основе. Ощущения после тренировки отличные, крепатура держалась дня 2-3. Спасибо тренеру.
Віталій
23 грудня 2015
Корисне враження для усіх, хто захоплюється цим видом спорту. Краще 1 раз сходити на майтер-класс, ніж намагатися самостійно навчитися й робити помилки. Мене тренер позбавив типових помилок новачків за 20 хвилин. дякую за гарний подарунок моїй коханій!
Денис
17 лютого 2015
Тренувальне приміщення заслуговує окремих слів. Заходиш туди і хочеться лишитися. Впадає в око, що все виглядає геть новеньким, вочевидь, до інвентаря ставляться дбайливо, бо зіспсованого нічого я не побачив. Дисципліна діє, тренер не пройде повз, щоб не зробити зауваження або навпаки підбадьорити. Я навіть серйозно подумував про те, щоб записатися й надалі на занняття. Але поки ще розмірковую над такою можливістю.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.