Подаруй майстер-клас боксу!

подарували вже 232 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 8 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На майстер-класі інструктор ознайомить учня з основними техніками ведення бою. Він покаже безліч комбінацій і прийомів, після чого боксер-початківець відпрацює їх на практиці. Тренер простежить за тим, щоб учень приймав потрібну стійку і правильно виконував хук і аперкот. Освоювати ази бойового мистецтва можуть як дорослі, так і діти.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств «Бастіон»

У клубі є все необхідне для комфортного тренування — боксерські груші, мішки, тренажери і настінні подушки. Займатися належить на спеціальному ринзі. Майстер-клас проведе професійний спортсмен високої кваліфікації. Учні зможуть скористатися роздягальнею і душовою кімнатою.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Інна
2 октября 2018
Подарувала сину на день народження, ходить на заняття із задоволенням. Після кожного тренування захоплено розповідає про свої успіхи і чудового тренера))
Андрей
11 марта 2017
урок бокса - отличный. началось все с разминки- около 20 минут, уже было понятно, что все серъезно, не спортивному человеку будет не просто. колличество и разновидности упражнений разминки - колоссальные. Размяли все мышцы и косточки. само занятие - дает понимание сколько приемов нюансов и деталей существует в боксе. Для многих это будет повод задуматься о том, чтобы заняться боксом на постоянной основе. Ощущения после тренировки отличные, крепатура держалась дня 2-3. Спасибо тренеру.
Віталій
23 декабря 2015
Корисне враження для усіх, хто захоплюється цим видом спорту. Краще 1 раз сходити на майтер-класс, ніж намагатися самостійно навчитися й робити помилки. Мене тренер позбавив типових помилок новачків за 20 хвилин. дякую за гарний подарунок моїй коханій!
Денис
17 февраля 2015
Тренувальне приміщення заслуговує окремих слів. Заходиш туди і хочеться лишитися. Впадає в око, що все виглядає геть новеньким, вочевидь, до інвентаря ставляться дбайливо, бо зіспсованого нічого я не побачив. Дисципліна діє, тренер не пройде повз, щоб не зробити зауваження або навпаки підбадьорити. Я навіть серйозно подумував про те, щоб записатися й надалі на занняття. Але поки ще розмірковую над такою можливістю.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки