101146
 

Майстер-клас великого тенісу для 2

Заняття в тенісному клубі для двох під керівництвом персонального інструктора. Новачки освоять базову техніку та познайомляться з правилами гри, а більш досвідчені учні зможуть підвищити рівень майстерності. Тренування пройде на одному з чотирьох кортів і триватиме 1 годину. Ракетки і м'ячі початківцям тенісистам видадуть на місці. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
60 хвилин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас великого тенісу для двох — що це?

Можливість позайматися на професійному корті з особистим тренером. Майстер-клас підійде гравцям будь-якого рівня підготовки. Інструктор складе програму заняття в залежності від навичок учнів. Початківців навчить правильній стійці і впевненій подачі, а тим, хто добре знайомий з тенісом, покаже техніку більш складних ударів. Також кожного гравця чекає невеликий спаринг в кінці заняття — відмінна можливість зіграти з викладачем один на один. 

Як все відбувається?

Щасливчик з другом відвідають тенісний клуб «Південний». На місці їх зустріне інструктор, який видасть гравцям спортивний інвентар — підбере ракетку потрібного розміру та видасть м'ячі. Спортсменам, які прийшли на корт в перший раз, тренер пояснить основи тенісу та покаже базові удари. А учням, які вже знайомі з теорією, профі запропонує відразу приступити до практики. На завершення Щасливчик і його друг зможуть закріпити навички у тренувальному матчі — в ролі суперника виступить викладач. Всього гравці проведуть на корті 1 годину.

Корти зі спеціальним покриттям

Оскільки учні будуть тренуватися на професійному тенісному корті, їм необхідно одягти взуття з гладкою підошвою. Вона забезпечить добре зчеплення і не буде псувати м'яке покриття.

Видають спортивний інвентар

Щасливчику та його другові не доведеться брати в оренду або везти з дому громіздку ракетку. Все необхідне їм видадуть у тенісному клубі.

Комфортні умови

На території клубу є зручні сучасні роздягальні та душові. Тому на заняття учні можуть взяти з собою лазневі приналежності та освіжитися відразу після інтенсивного тренування.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

7 відгуків

М
Микола
21 серпня 2015
Чудова можливість поздоровити близьку людину - враження від Бодо! Ми купили сину на 18 років цей майстер-класс. Усе відбулося на найвищому рівні. А я був радий провести час з синочком.

В
Віта
19 березня 2015
Сподобалося враження дуже! Ходили з коханим. Ми трохи граємо самі, тому більше відпрацьовували різноманітні фінти.

Х
Христя
13 листопада 2014
Веселе дозвілля. Іти на теніс удвох це ідеальний варіант. Зважаючи що ані я, ані мій хлопець грати не уміли, було цікаво + рівень приблизно однаковий, равні умови. усе доволі просто і здебільшого важлива швидкість реакції. ну і бігати швидно теж не лишнє.

Є
Єгор
14 липня 2014
Це кул! Виснажує, але вражає. Залюбки б зіграв ще, тільки б на місце тренера поставив би суперника з моєї "вагової" категорії, бо я ще повний нуль. Інакше замагатися нереально, тільки за м'ячем бігати:))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень