23424
 

Подаруй майстер-клас з флористики!

Мистецтво створення витончених композицій із декоративних квітів! Професійний флорист навчить, як витримати правильну форму виробу, основам поєднання рослин, різноманітним стилям флористики. Всі матеріали включені у вартість: основа для композиції — рамка, горщик, ваза — та елементи декору. Готовий виріб можна буде забрати з собою й прикрасити ним будинок. детальніше...

1 люд. 2,5 години Використати до 31.10.2018
750 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 128 раз
1 людина
2,5 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас із флористики — що це?

Творчий процес, який поглинає з головою! Для створення композицій можуть використовуватися як живі квіти, так і декоративні. Майстер навчить поєднувати їх із елементами декору та допоможе закріпити барвистий «букет» на міцній основі — горщику, рамці або вазі. Готовий виріб можна буде залишити на згадку й використовувати як милу прикрасу для будинку або порадувати близьких людей.

Як все відбувається?

Насамперед Щасливчику належить познайомитися з досвідченим майстром — він присвятив весь свій вільний час захопленню флористикою й буде тільки радий поділитися накопиченим досвідом. Профі допоможе визначитися з дизайном майбутнього виробу та навчить правильно комбінувати деталі. Різні елементи декору — намистинки, шпильки, стрічки, метелики — додадуть ніжних акцентів фінальній квітковій композиції. А професійні секрети флориста допоможуть виробу довго зберігати свій первозданний вигляд.

Майстерність флориста — індивідуально!

На майстер-класі новачок отримає безліч корисних порад від професіонала та навчиться головним технікам флористики. Всього за 1 заняття в індивідуальному форматі він дізнається:

  • як витримати правильну форму виробу;
  • основи компонування рослин;
  • різноманітні стилі флористики.

Усі матеріали включені у вартість

Для створення композиції можна використовувати свіжі або штучні квіти, а також сухоцвіти. У розпорядженні флориста-початківця виявиться також величезний вибір різноманітних матеріалів:

  • основа для композиції (рамка, горщик, ваза);
  • елементи декору (намистинки, шпильки, стрічки, метелики);
  • інструменти та обробний клей.

Квіткова композиція залишається на пам'ять

Готова композиція залишається її авторові на пам'ять. Своїм шедевром можна доповнити інтер'єр, додавши квіткову родзинку домашньому затишку.

Місце проведення враження:

Навчальний центр Паола
ул.Лыпинского, 54 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Т
Тая
4 травня 2017
Залишилася дуже задоволеною,все пройшло дуже класно, незабутні враження,та щей додому привезла красоту зроблену своїми руками.Дуже добре що є такий сайт бажань,буду рекомендувати своїм друзям .Бажаю вам процвітання!

22 вересня 2015
Прекрасный мастер-класс по флористике с замечательным преподователем. Очень люблю хэнд-мэйд, так что несколько часов были настоящим удовольствием. Композиция получилась очень красивой, использовались качественные материалы и свежие цветы. Полностью всем довольна!

Б
Богдана
26 лютого 2015
Хендмейдові уроки завжди мене приваблювали. Але флористики на порядку денному не було. А з'явилася вона тільки завдяки подарунку від подруги. Майстер-клас дуже креативний. Задіює уяву, почуття стилю і міри (у моєму випадку:))

I
Irina
17 червня 2014
Потрясающее впечатление! Теперь у мня дома живет красивенная цветочная композиция, а в проекте сделать еще несколько, но уже самостоятельно. Мастер- молодчинка. Спасибо ей за отличный опыт!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень