23424
 

Подаруй майстер-клас з флористики!

Мистецтво створення витончених композицій із декоративних квітів! Професійний флорист навчить, як витримати правильну форму виробу, основам поєднання рослин, різноманітним стилям флористики. Всі матеріали включені у вартість: основа для композиції — рамка, горщик, ваза — та елементи декору. Готовий виріб можна буде забрати з собою й прикрасити ним будинок. детальніше...

1 люд. 2,5 години Використати до 31.03.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 138 раз
1 людина
2,5 години
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас із флористики — що це?

Творчий процес, який поглинає з головою! Для створення композицій можуть використовуватися як живі квіти, так і декоративні. Майстер навчить поєднувати їх із елементами декору та допоможе закріпити барвистий «букет» на міцній основі — горщику, рамці або вазі. Готовий виріб можна буде залишити на згадку й використовувати як милу прикрасу для будинку або порадувати близьких людей.

Як все відбувається?

Насамперед Щасливчику належить познайомитися з досвідченим майстром — він присвятив весь свій вільний час захопленню флористикою й буде тільки радий поділитися накопиченим досвідом. Профі допоможе визначитися з дизайном майбутнього виробу та навчить правильно комбінувати деталі. Різні елементи декору — намистинки, шпильки, стрічки, метелики — додадуть ніжних акцентів фінальній квітковій композиції. А професійні секрети флориста допоможуть виробу довго зберігати свій первозданний вигляд.

Майстерність флориста — індивідуально!

На майстер-класі новачок отримає безліч корисних порад від професіонала та навчиться головним технікам флористики. Всього за 1 заняття в індивідуальному форматі він дізнається:

  • як витримати правильну форму виробу;
  • основи компонування рослин;
  • різноманітні стилі флористики.

Усі матеріали включені у вартість

Для створення композиції можна використовувати свіжі або штучні квіти, а також сухоцвіти. У розпорядженні флориста-початківця виявиться також величезний вибір різноманітних матеріалів:

  • основа для композиції (рамка, горщик, ваза);
  • елементи декору (намистинки, шпильки, стрічки, метелики);
  • інструменти та обробний клей.

Квіткова композиція залишається на пам'ять

Готова композиція залишається її авторові на пам'ять. Своїм шедевром можна доповнити інтер'єр, додавши квіткову родзинку домашньому затишку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Навчальний центр Паола
ул.Лыпинского, 54 Показати на мапі

8 відгуків

4 травня 2017
Залишилася дуже задоволеною,все пройшло дуже класно, незабутні враження,та щей додому привезла красоту зроблену своїми руками.Дуже добре що є такий сайт бажань,буду рекомендувати своїм друзям .Бажаю вам процвітання!

22 вересня 2015
Прекрасный мастер-класс по флористике с замечательным преподователем. Очень люблю хэнд-мэйд, так что несколько часов были настоящим удовольствием. Композиция получилась очень красивой, использовались качественные материалы и свежие цветы. Полностью всем довольна!

Б
Богдана
26 лютого 2015
Хендмейдові уроки завжди мене приваблювали. Але флористики на порядку денному не було. А з'явилася вона тільки завдяки подарунку від подруги. Майстер-клас дуже креативний. Задіює уяву, почуття стилю і міри (у моєму випадку:))

I
Irina
17 червня 2014
Потрясающее впечатление! Теперь у мня дома живет красивенная цветочная композиция, а в проекте сделать еще несколько, но уже самостоятельно. Мастер- молодчинка. Спасибо ей за отличный опыт!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень