Подаруйте майстер-клас гончарства для двох!

подарували вже 298 рази
2 людини
до 3 годин
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Педагог допоможе опанувати ази гончарного ремесла. Майстер видасть всі інструменти, глину та фартухи, а потім навчить працювати на гончарному крузі та надавати виробу форму. Викладач виправить всі помилки та допоможе на будь-якому етапі навчання. Під час майстер-класу учні зроблять по одному виробу. Це може бути чашка, ваза або горщик. Свої роботи можна забрати через 3-4 тижні.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

Робота з глиною має позитивний вплив на нервову систему. Гончарство допомагає розслабитися та позбутися напруження й тривог. За бажанням можна відвідати одну з двох художніх шкіл — обидві вони розташовані недалеко від центру міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Ніна
28 грудня 2018
Я дуже довго думала, що гончарство - це щось нудне і зовсім нецікаве. Але відвідавши майстер-клас, змінила свою думку. Це заняття настільки заспокоює та розслаблює... Мені дуже таке до вподоби. Сам процес досить цікавий та й результат мені сподобався. Тепер маю ексклюзивну тарілку вдома!)
Диана
8 травня 2018
https://www.facebook.com/100000928540088
Мастер-класс гончарства будет интересен для тех, кто любит или хочет попробовать создать что-то своими руками и сразу же увидеть результат. Очень понравилась атмосфера, также хорошо, что изделие помогала создавать настоящая мастерица и любые промахи были удачно замаскированы:)
Катя
28 грудня 2017
Гончарство дуже добре заспокоює. Мені сподобався і сам процес створення, і результат. Але це дійсно дуже крутий релакс, ти розслабляєшся і концентруєшся на тому, як сформувати глину. Чудове враження
Тамара
11 жовтня 2017
Чудова ідея дарувати враження! Рекомендую всім. З чудовою організацією bodo все получиться. Найбільше подобається можливість вибрати собі враження, якщо подароване не влаштовує. Все працює чудово. Буду користуватися і надалі. Дякую дітям і компанії bodo!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.