Майстер-клас капкейків для двох

2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас для капкейків двох — що це?

Навчання мистецтву створення ніжних капкейків у справжнього шефа-кондитера. Капкейки — різновид американських кексів, прикрашених кремом. 

Як усе відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в пекарню-кондитерську SHOco. Протягом двох годин вони разом з групою будуть опановувати основи приготування незвичайних десертів під керівництвом професійного кухаря. Шеф розповість трохи теорії та запропонує перейти до практики. Щасливчик освоїть кілька різновидів капкейків, після чого зможе продегустувати випічку або забрати її з собою.

Приготування вишуканих десертів

На майстер-класі можна навчитися готувати американські капкейки. Щасливчик освоїть тістечка-брауні з кремом з маскарпоне, ванільні кекси з полуничним кремом.

До 2 годин теорії та практики

За цей час пара Щасливчиків встигне пізнати теорію та застосувати знання на практиці. Всього за одне заняття вони навчаться пекти тістечка за професійними рецептами.

Усе необхідне надається

У студії нададуть все необхідне для приготування кондитерських виробів:

  • продукти
  • посуд
  • рецепт
  • фартухи

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Соломія
11 липня 2017
https://www.facebook.com/100001873528055
Майстер-клас для дитини в 8 років, точно не забудеться. Він був дуже пізнавальний цікавий і саме головне СМАЧНИЙ)
Ольга
24 лютого 2017
На майстер-клас ходили з сестрою, потім не знали як ділити ту смакоту! Хочеться не просто скуштувати, а просто обжертися тими капкейками, бо вони надзвичайні)) Добре, що тепер просто вдома можна їх приготувати. Про сам майстер-клас: було цікаво, група невелика набралась. Відчули себе справжніми шефами)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.