102423
 

Майстер-клас капкейків для двох

Практичний урок для двох, під час якого можна освоїти приготування десертів з різних країн — американських капкейків. Заняття проходить у групі до 12 чоловік і триває близько 2 годин. Усі приготовані тістечка можна забрати з собою або продегустувати на місці. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 31.03.2019
Неактивне враження
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас для капкейків двох — що це?

Навчання мистецтву створення ніжних капкейків у справжнього шефа-кондитера. Капкейки — різновид американських кексів, прикрашених кремом. 

Як усе відбувається?

Щасливчик разом з другом відправиться в пекарню-кондитерську SHOco. Протягом двох годин вони разом з групою будуть опановувати основи приготування незвичайних десертів під керівництвом професійного кухаря. Шеф розповість трохи теорії та запропонує перейти до практики. Щасливчик освоїть кілька різновидів капкейків, після чого зможе продегустувати випічку або забрати її з собою.

Приготування вишуканих десертів

На майстер-класі можна навчитися готувати американські капкейки. Щасливчик освоїть тістечка-брауні з кремом з маскарпоне, ванільні кекси з полуничним кремом.

До 2 годин теорії та практики

За цей час пара Щасливчиків встигне пізнати теорію та застосувати знання на практиці. Всього за одне заняття вони навчаться пекти тістечка за професійними рецептами.

Усе необхідне надається

У студії нададуть все необхідне для приготування кондитерських виробів:

  • продукти
  • посуд
  • рецепт
  • фартухи

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
SHOco - кондитерська
вул.академіка Андрія Сахарова,44 Показати на мапі

2 відгуки

11 липня 2017
Майстер-клас для дитини в 8 років, точно не забудеться. Він був дуже пізнавальний цікавий і саме головне СМАЧНИЙ)

О
Ольга
24 лютого 2017
На майстер-клас ходили з сестрою, потім не знали як ділити ту смакоту! Хочеться не просто скуштувати, а просто обжертися тими капкейками, бо вони надзвичайні)) Добре, що тепер просто вдома можна їх приготувати. Про сам майстер-клас: було цікаво, група невелика набралась. Відчули себе справжніми шефами)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень