Майстер-клас капкейків для компанії

4 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.05.2019

Майстер-клас капкейків для компанії — що це?

Навчитися випікати капкейки й дізнатися про історію їх походження можна на уроці з приготування десертів із різними наповнювачами. Ккапкейки — це американські тістечка, оздоблені кремом. На заняття Щасливчик може прийти з трьома друзями.

Як усе відбувається?

Навчання майстерності приготування вишуканих кондитерських виробів пройде в групі до 12 чоловік. Практично 2 години Щасливчики під керівництвом досвідченого майстра будуть створювати різні десерти. На майстер-клас компанія вирушить у львівську пекарню-кондитерську SHOco, в ньому можуть взяти участь навіть діти, старші 12 років. Усе необхідне для приготування надається, солодощі можна забрати з собою у спеціальній коробочці.

Можливість створити десерти з різними смаками

Щасливчики зможуть приготувати ванільні капкейки з полуничним кремом та брауні з кремом із вершкового сиру маскарпоне. 

Усе необхідне надається

Учасники майстер-класу отримають усе, що буде потрібно для створення вишуканих десертів. Щасливчикам нададуть фартух, посуд, рецепти та продукти.

Солодощі можна забрати з собою

Готові десерти можна продегустувати на місці або ж забрати з собою в зручній коробочці. У студії акуратно запакують всі капкейки так, що жодне тістечко не втратить гарний вигляд.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Соломія
11 липня 2017
https://www.facebook.com/100001873528055
Майстер-клас для дитини в 8 років, точно не забудеться. Він був дуже пізнавальний цікавий і саме головне СМАЧНИЙ)
Ольга
24 лютого 2017
На майстер-клас ходили з сестрою, потім не знали як ділити ту смакоту! Хочеться не просто скуштувати, а просто обжертися тими капкейками, бо вони надзвичайні)) Добре, що тепер просто вдома можна їх приготувати. Про сам майстер-клас: було цікаво, група невелика набралась. Відчули себе справжніми шефами)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.