102422
 

Майстер-клас капкейків

Двогодинне заняття в групі з професійним кондитером, який розкриє секрети приготування ласощів — капкейків. Упродовж майстер-класу учень власноруч приготує десерти, які потім зможе забрати з собою. Вчитися кондитерському мистецтву будуть до 12 учнів, а все необхідне для творчого процесу видадуть перед заняттям. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас капкейків — що це?

Групове заняття кондитерської майстерності, яке познайомить Щасливчика з відомими ласощами — американськими капкейками. Кухар-кондитер розповість історію походження й покаже основні способи приготування тістечок. Коли учень ознайомиться із рецептурою, він спробує самостійно приготувати десерти з різними смаками, кремами і топінгами. Готові тістечка можна продегустувати на місці або забрати з собою.

Як усе відбувається?

Щасливчик відвідає пекарню-кондитерську SHOco, де йому нададуть усе необхідне для заняття: продукти, посуд, фартух. Він дізнається, як спекти основу десерту, які інгредієнти краще використовувати для начинки та в якій послідовності змішувати компоненти. Щасливчику потрібно буде прикрасити свої тістечка різноманітними топінгами: полуничним кремом та начинкою з маскарпоне. Заняття проходитиме в групі до 12 чоловік.

Ласощі можна забрати з собою

Усі солодощі, які учень приготує під час майстер-класу, він зможе спробувати на місці або пригостити ними своїх близьких. У пекарні тістечка упакують в спеціальну коробочку.

Двогодинний майстер-клас

Приготувати тістечка, як це роблять американські шефи — складна задача, з якою допоможе розібратися профі-кондитер. За 2 години Щасливчик встигне не тільки освоїти рецептуру, але й створити авторські капкейки.

Усе необхідне видається

Щасливчику не потрібно турбуватися про те, що взяти з собою на заняття. Все необхідне — продукти, особистий фартух, інструкції з приготування тістечок і посуд учень отримає на початку майстер-класу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
SHOco - кондитерська
вул.академіка Андрія Сахарова,44 Показати на мапі

2 відгуки

С
Соломія
11 липня 2017
Майстер-клас для дитини в 8 років, точно не забудеться. Він був дуже пізнавальний цікавий і саме головне СМАЧНИЙ)

О
Ольга
24 лютого 2017
На майстер-клас ходили з сестрою, потім не знали як ділити ту смакоту! Хочеться не просто скуштувати, а просто обжертися тими капкейками, бо вони надзвичайні)) Добре, що тепер просто вдома можна їх приготувати. Про сам майстер-клас: було цікаво, група невелика набралась. Відчули себе справжніми шефами)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень