Подаруй майстер-клас катання на роликах для двох!

подарували вже 562 разів
2 людини
60 хв.
Доступно з 3 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі відправляться на персональне тренування з інструктором. Спочатку фахівець оцінить вміння новачків і підбере їм програму заняття. Потім ролери зможуть приступити до практики. На тренуванні друзі навчаться:

  • тримати рівновагу;

  • правильно «приземлятися» і гальмувати;

  • контролювати швидкість і рухи;

  • грамотно використовувати захист;

  • виконувати різноманітні трюки і прийоми.

Чому ми вибрали картинг-роллер-центр «Апекс»

Заняття пройде на ролердромі площею в 680 м2. Безпека під час катання забезпечить підлогу зі спеціальним покриттям. Ролики і всю необхідну екіпіровку видають на місці. Клуб проводить заняття для людей різного віку і рівнів підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Божена
5 июня 2018
https://www.facebook.com/100003467117608
Сертифікат отримала в нагороду на роботі. Обране враження залишило по собі багато гарних спогадів, ми з хлопцем були у захваті:) Служба bodo телефоном детально пояснила всі важливі деталі стосовно сертифікату. Особлива подяка інструктору, який провів нам майстер-клас, розказав багато цікавого, навчив стояти на роликах, показав круті елементи і зробив нам гарні фото на згадку:)
Лілія
31 мая 2017
https://www.facebook.com/100000572507430
Це було просто щось! Я востаннє каталася ще в дитинстві, але за допомогою досвідченого інструктора все швидко згадала + навчилася новим трюкам. Для мого хлопця все було вперше, але вже за пів години він вміло катався. Рекомендую!
Руслана
6 февраля 2017
Дуже сподобався МК катання на роликах для двох. Хоча ми з чоловіком раніше на роликах не катались, але, завдяки інструктору, вкінці вже маневрувати навчились, гальмувати і, навіть, їхати задом) Обслуговування також на високому рівні. На пошту прийшло повідомлення про те, як дістатись до картодрому. Перед враженням нам телефонували та нагадували про нього та запитували чи все в силі, чи варто переносити МК.. Словом - проявляли турботу) Звісно ж я раджу купляти враження у фабрики емоцій "bodo" =)
Олег
6 декабря 2016
Что больше всего понравилось? Великий вибір розваг на будь-який смак... Почему выбрали именно это впечатление? Власне це був подарунок :) Как Вы отнеслись к идее подарка-впечатления? Яскраве враження Кто подарил подарок? Колега по роботі

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки