23594
 

Подаруй майстер-клас коктейлів!

Заняття, присвячене приготуванню оригінальних коктейлів. Професійний бармен розкриє новачкам усі тонкощі створення смачних напоїв та поділиться секретами використання барних аксесуарів. На теоретичній частині майстер-класу розкажуть про класифікацію коктейлів та обладнання для їх приготування. Під час практики учасники готуватимуть різні напої. Заняття розраховане на двох і триває 2,5 години. детальніше...

2 люд. 2,5 години Використати до 31.03.2019
600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 200 раз
2 людини
2,5 години
Все необхідне видається
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

 

Майстер-клас коктейлів — що це?

Захоплюючий урок від професійного бармена, який поділиться зі Щасливчиками досвідом приготування смачних напоїв. Для чого потрібні шейкери, джигери, гейзери та як використовувати спеціальні ложки у вигляді спіралі — про це парі розкажуть на теоретичній частині заняття. Потім бармен допоможе Щасливчикам зробити кілька коктейлів на вибір. В кінці майстер-класу можна буде пригостити готовими напоями друзів.

Як все відбувається?

Пара відправиться в атмосферну винарню The Room Wine Bar. Там їх зустріне майстер своєї справи — досвідчений бармен. Він розкаже Щасливчикам про майстер-клас, який на них чекає. Спочатку пару ознайомлять з історією створення перших коктейлів, їхньою класифікацією, а також обладнанням та інструментами, які використовують бармени в роботі. Після цього почнеться процес приготування. Пара обере напої, які буде робити. Це можуть бути три коктейлі з декількох категорій. Наприклад ті, які готують безпосередньо в келиху, або напої, для створення яких використовують шейкер і спеціальний посуд. Завершенням майстер-класу стане дегустація напоїв у колі друзів.

Декілька коктейлів

Martini Royale, Sweet Manhattan або Margarita? На майстер-класі у Щасливчиків є можливість обрати відразу три напої для приготування.

Теорія та практика

Отримати теоретичні знання та застосувати їх на практиці — головна мета заняття. Після майстер-класу пара зможе самостійно зробити коктейлі вдома, приємно здивувавши своїх близьких.

Дегустація для друзів

В якості додаткового бонусу на урок дозволяється запросити одного або двох друзів. Вони належно оцінять старання Щасливчиків, дегустуючи приготовані ними напої.

 

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!

10 відгуків

У
Уляна
5 серпня 2018
Все було суперпрофесійно! Дякуємо бармену ( справжньому спеціалісту своєї справи) за дуже цікавий, інформативний та смачний майстер-клас! З першої ж секунди відчуваєш ніби спілкуєшся зі старим другом! Дуже вдячні! Задоволені на всі 150!

А
Алина
5 травня 2018
На мастер-классе научились с мужем делать разные коктейли. Теперь мой коронный – коктейль «Маргарита». Для нас это новый интересный опыт. Рекомендую!

А
Алексей
11 грудня 2016
Это был отличный подарок, на мастер-классе я получил ответы на все свои вопросы и узнал много нового про искусство смешивания коктейлей, базовые вещи и практические секреты.

С
Соня
12 березня 2016
Попросили бармена приїхати до нас додому, він не відмовився) Я якраз зібрала друзів і спочатку сама навчилася, пригощала їх. А потім вже ми самі експериментували. Мій улюблений "Секс на пляжі" вийшов просто на Ура!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень