Подаруйте майстер-клас коктейлів!

подарували вже 387 рази
950 грн 2 люд. 2,5 години
2 людини
2,5 години
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Бармен навчить працювати із професійним інвентарем: шейкерами, джигерами, гейзерами та спіральними ложками. Професіонал розповість історію виникнення коктейлю як виду алкогольного напою. Після цього розпочнеться практика. Гості будуть готувати мікси різних видів: build, stir і shake. Кожен учень зробить по три коктейлі. Після завершення майстер-класу учасники продегустують приготовані напої.

Чому ми вибрали винний бар The Room Wine Bar

Заклад відкрився в 2013 році на одній з центральних вулиць Львова. На дегустацію коктейлів можна запросити двох друзів. На вулиці є столики для любителів насолоджуватися напоями на свіжому повітрі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Уляна
5 серпня 2018
Все було суперпрофесійно! Дякуємо бармену ( справжньому спеціалісту своєї справи) за дуже цікавий, інформативний та смачний майстер-клас! З першої ж секунди відчуваєш ніби спілкуєшся зі старим другом! Дуже вдячні! Задоволені на всі 150!
Алина
5 травня 2018
На мастер-классе научились с мужем делать разные коктейли. Теперь мой коронный – коктейль «Маргарита». Для нас это новый интересный опыт. Рекомендую!
Алексей
11 грудня 2016
Это был отличный подарок, на мастер-классе я получил ответы на все свои вопросы и узнал много нового про искусство смешивания коктейлей, базовые вещи и практические секреты.
Соня
12 березня 2016
Попросили бармена приїхати до нас додому, він не відмовився) Я якраз зібрала друзів і спочатку сама навчилася, пригощала їх. А потім вже ми самі експериментували. Мій улюблений "Секс на пляжі" вийшов просто на Ура!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.