101806
 

Подаруй майстер-клас петриківського розпису!

Червоні маки, райські птахи, символіка для залучення щастя та благополуччя — все це використовували жителі селища Петриківка, прикрашаючи фарбами предмети побуту. Перейняти унікальну майстерність декоративного розпису вийде за 90 хвилин під час індивідуального майстер-класу з досвідченим художником. Для яскравого оформлення на вибір будуть надані дерев'яна дошка або ложка. Дизайн майбутнього шедевра належить обрати самостійно або порадившись із наставником. Після уроку готовий виріб можна забрати додому. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 221 раз
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас петриківського розпису — що це?

Індивідуальний урок із майстром петриківського розпису. На практиці новачок навчиться переносити ескіз на матеріал, комбінувати відтінки й дізнається, яку символіку використовувати, а якої краще уникати. Професійний художник пояснить усі тонкощі й допоможе виправити помилки за необхідності.

Як все відбувається?

На 90 хвилин Щасливчик стане справжнім творцем і намалює свій перший шедевр за допомогою петриківського розпису. Для цього він вирушить до арт-студії «Творча Кухня», де його зустріне наставник. Для індивідуального уроку новачкові нададуть усе необхідне: пензлі, фарби й дерев'яний предмет, який піддасться розпису. Після короткої вступної бесіди почнеться головний процес — розфарбовування звичайної однотонної дощечки або ложки. На майбутньому шедеврі можуть з'явитися грона винограду, перші бутони маку чи дивовижні птахи — все за бажанням. Після закінчення майстер-класу готовий виріб Щасливчик забере додому.

Допомога у виборі орнаменту

Учень зможе обрати візерунок самостійно або довіритися профі й порадитися попередньо з ним. Художник підкаже, що краще нанести на дерево. Наприклад, ластівка — символ тепла й добра, а троянда — кохання. У той час як калина — синонім жіночності, дуб — символ мужності. Усі ці елементи можна з'єднати між собою або обрати щось одне.

Усе необхідне надається

Щасливчикові видадуть не тільки пензлі з фарбами, але й сам предмет, який потрібно буде розписати. На вибір це може бути дерев'яна дошка або ложка.

Творча медитація

Образотворче мистецтво не тільки красиве, але й корисне. Це своєрідне розвантаження, що дозволяє позбутися стресу, депресії й зарядитися новими силами та енергією.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Творча Кухня - Арт-студія - Львів
пр-т У. Чорновола, 67г Показати на мапі

6 відгуків

Н
Наталка
8 березня 2018
Клиент попросил не модерировать с привязкой к соц.сети Шамасурян Дякую Творчій Кухні та Bodo за цю можливість - втілити натхнення у предмет, який підніматиме мій настрій завжди, коли дивитимусь на нього :)

О
Олеся
28 листопада 2017
це було чудове враження) я дуже добре розслабилася, вимальовуючи чудернацькі візерунки) я навіть не думала, що вмію малювати взагалі)) я дуже рада і тепер сама вже намагаюся малювати у цьому стилі, це дуже красиво)

М
Марина
22 листопада 2015
Мені подарунок вручила сестра, бо знає що я дуже люблю малювати. Дуже цікава техніка і такі яскраві картинки виходять - просто чудо. Я рада, що змогла поглибити свої вміння та дізнатися щось новеньке.

О
Оленка
16 червня 2015
Просто чудово, що можна дізнатися більше про таке своєрідне мистецтво, як петриківський розпис. Ми ходили з чоловіком і навчились не тільки малювати гарні візерунки, а ще й багато цікавого про звичаї наших предків!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень