Подаруйте майстер-клас петриківського розпису!

подарували вже 289 рази
400 грн 1 люд. 90 хв.
1 людина
90 хв.
Доступно з 7 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Індивідуальний урок із майстром петриківського розпису. Новачок навчиться переносити ескіз на матеріал, комбінувати відтінки і дізнається, яку символіку використовувати, а якої краще уникати. Художник пояснить всі тонкощі і допоможе виправити помилки за необхідності. На занятті учень буде розфарбовувати на вибір дошки 20х30 см, тарілки або ложки. Готові вироби можна забрати собі.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча кухня»

«Творча кухня» — це мережа майстерень у Львові та Києві. Її засновник — український меценат і художник — Роберт Окопов. В арт-студії працюють викладачі з досвідом від 3-х років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Наталка
8 березня 2018
Клиент попросил не модерировать с привязкой к соц.сети Шамасурян Дякую Творчій Кухні та Bodo за цю можливість - втілити натхнення у предмет, який підніматиме мій настрій завжди, коли дивитимусь на нього :)
Олеся
28 листопада 2017
це було чудове враження) я дуже добре розслабилася, вимальовуючи чудернацькі візерунки) я навіть не думала, що вмію малювати взагалі)) я дуже рада і тепер сама вже намагаюся малювати у цьому стилі, це дуже красиво)
Марина
22 листопада 2015
Мені подарунок вручила сестра, бо знає що я дуже люблю малювати. Дуже цікава техніка і такі яскраві картинки виходять - просто чудо. Я рада, що змогла поглибити свої вміння та дізнатися щось новеньке.
Оленка
16 червня 2015
Просто чудово, що можна дізнатися більше про таке своєрідне мистецтво, як петриківський розпис. Ми ходили з чоловіком і навчились не тільки малювати гарні візерунки, а ще й багато цікавого про звичаї наших предків!)
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.