Подаруй майстер-клас пінг-понгу для двох!

подарували вже 18 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Кожен гравець буде займатися зі своїм тренером за окремим столом. Тенісисти складуть програми майстер-класу виходячи з навичок новачків. Гостям нададуть ракетки і розкажуть основні правила. Кожен буде відпрацьовувати техніку подач і ударів під наглядом особистого інструктора. Тим, хто вже вміє грати, запропонують вивчити більш складні прийоми.

Чому ми вибрали клуб настільного тенісу Home-Club

Навчати новачків будуть КМС з настільного тенісу. У клубі надають професійні ракетки. Тренування проходять комфортно завдяки системі кондиціонування. Після гри можна прийняти душ. Home-Club регулярно проводить турніри та чемпіонати з пінг-понгу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 квітня 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.