102828
 

Подаруй майстер-клас пінг-понгу для двох!

Персональне заняття з гри в настільний теніс для двох. Урок відбудеться під керівництвом пари тренерів — вони пояснять друзям тонкощі пінг-понгу в індивідуальному порядку. Новачки дізнаються про правила й базові аспекти: подачі, штрафні, правильні удари та ін. Більш досвідчені спортсмени покращать навик гри та отримають цінні професійні секрети від інструкторів. На час заняття клуб надасть приятелям ракетки та м'ячі. Загальна тривалість тренування — 60 хвилин. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 11 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас пінг-понгу для двох — що це?

Можливість якнайшвидше опанувати настільний теніс або поліпшити навик гри для двох Щасливчиків. На них чекає індивідуальне тренування з персональними інструкторами. Залежно від навичок наставники складуть план заняття для кожного, щоб друзям було комфортно та цікаво займатися. Після вступної теорії Щасливчики зможуть закріпити отримані знання й попрактикуватися із сильним опонентом — тренером.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до клубу настільного тенісу Home-Club. Тут їх зустрінуть два професійних спортсмена, з якими вони займатимуться протягом 60 хвилин. У приятелів будуть персональні ракетки, м'ячі та стіл. Наставники оцінять наявні навички кожного Щасливчика та складуть програму уроку. Все почнеться з невеликої теорії тривалістю до 15 хвилин. Потім настане черга практики разом з тренером. Протягом 45 хвилин друзі будуть відпрацьовувати подачі, удари, а також дізнаються, в якому випадку необхідна переподача. На території клубу є душ, де за бажанням Щасливчики зможуть освіжитися.

Для новачків і профі

Досвідчені гравці дізнаються деякі хитрощі пінг-понгу, які можна застосувати на практиці. Для новачків програму складуть таким чином, щоб за годину заняття вони змогли опанувати все необхідне та грати в звичайному житті.

Корисний вид спорту

Під час гри в пінг-понг задіюються одразу кілька груп м'язів: преса, спини, рук і ніг. Це комплексно впливає на весь організм, зміцнюючи його й надаючи красиві форми.

Індивідуальний підхід

Під час індивідуального уроку в Щасливчиків буде цілих два тренера. Заняття відбуватимуться паралельно, але за різними столами. Разом друзі проведуть час весело, але зможуть швидше й ефективніше навчитися грати в пінг-понг.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Home-Club - Клуб настільного тенісу
вул. Щирецька, 36 Показати на мапі

1 відгук

К
Катерина
12 квітня 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень