Подаруйте майстер-клас пінг-понгу для двох!

подарували вже 39 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Кожен гравець буде займатися зі своїм тренером за окремим столом. Тенісисти складуть програми майстер-класу виходячи з навичок новачків. Гостям нададуть ракетки і розкажуть основні правила. Кожен буде відпрацьовувати техніку подач і ударів під наглядом особистого інструктора. Тим, хто вже вміє грати, запропонують вивчити більш складні прийоми.

Чому ми вибрали клуб настільного тенісу Home-Club

Навчати новачків будуть КМС з настільного тенісу. У клубі надають професійні ракетки. Тренування проходять комфортно завдяки системі кондиціонування. Після гри можна прийняти душ. Home-Club регулярно проводить турніри та чемпіонати з пінг-понгу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 квітня 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.