102829
 

Подаруй майстер-клас пінг-понгу!

Майстер-клас пінг-понгу — це можливість дізнатися про правильну техніку гри у професійного спортсмена. Досвідчений тренер у доступній формі пояснює всі правила гри, розповідає про нові техніки та прийоми, а потім грає з новачком декілька партій. У клубі надається все необхідне для гри: ракетки, м'ячик, ключ від шафки для зберігання особистих речей. Тривалість майстер-класу — одна година. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
250 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 29 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас пінг-понгу — що це?

Пінг-понг — це гра, що завоювала популярність у всьому світі. Її сенс полягає в тому, щоб за допомогою ракеток відправити м'яч на протилежну сторону столу, не давши супернику відбити удар. В ролі інструктора виступає професійний спортсмен. На індивідуальному майстер-класі Щасливчика ознайомлять з основними правилами цього виду спорту. Більш досвідченим тенісистам покажуть нові техніки гри в пінг-понг.

Як все відбувається?

Індивідуальний майстер-клас пінг-понгу триває одну годину і проходить в клубі настільного тенісу Home-Club. В перші п'ятнадцять хвилин тренер, оцінивши рівень підготовки Щасливчика, запропонує йому відповідну програму. Інструктор ознайомить новачка з базовими правилами. Після цього Щасливчик буде вдосконалювати свої навички на практиці, граючи проти тренера. Тривалість гри — сорок п’ять хвилин. Професіоналам, які впевнені у своїх силах, запропонують іншу програму: тренер на практиці покаже секретні прийоми та нові техніки гри в пінг-понг. Для комфортного відвідування клубу рекомендується взяти на майстер-клас змінне взуття та спортивний одяг, а також все необхідне для того, щоб сходити в душ.

Підходить для будь-якого рівня підготовки

Майстер-клас розрахований для людей з будь-яким рівнем спортивної підготовки, адже для новачка та професіонала інструктор розробляє різні програми.

Популярний вид спорту

Пінг-понг вважається однією з найпопулярніших спортивних ігор у світі. Вона не тільки корисна для здоров'я, але й допомагає розвивати особисті якості: швидке прийняття рішень і миттєву реакцію.

Майстер-клас проводить професійний спортсмен

Гру проведе кандидат в майстри спорту по настільному тенісу. Тренер пояснить всі тонкощі та правила пінг-понгу, допоможе вдосконалити навички гри, дасть цінні практичні поради.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Home-Club - Клуб настільного тенісу
вул. Щирецька, 36 Показати на мапі

1 відгук

К
Катерина
12 квітня 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень