Подаруйте майстер-клас пінг-понгу!

подарували вже 106 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Майстер-клас відбудеться в індивідуальному форматі: з новачком працюватиме персональний тренер. Він оцінить поточні навички і підбере відповідні вправи. Інструктор видасть ракетку і пояснить базові правила. Новачок зможе попрактикуватися в правильних подачах і ударах, а більш досвідчений гравець — відпрацювати техніку й опанувати нові прийоми.

Чому ми вибрали клуб настільного тенісу Home-Club

Майстер-клас проводить КМС з настільного тенісу. На час заняття учневі видадуть професійний інвентар. Просторі зали для тренувань оснащені системою кондиціонування. Є душ і роздягальня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 квітня 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.