Подаруй майстер-клас пінг-понгу!

подарували вже 36 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 5 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майстер-клас відбудеться в індивідуальному форматі: з новачком працюватиме персональний тренер. Він оцінить поточні навички і підбере відповідні вправи. Інструктор видасть ракетку і пояснить базові правила. Новачок зможе попрактикуватися в правильних подачах і ударах, а більш досвідчений гравець — відпрацювати техніку й опанувати нові прийоми.

Чому ми вибрали клуб настільного тенісу Home-Club

Майстер-клас проводить КМС з настільного тенісу. На час заняття учневі видадуть професійний інвентар. Просторі зали для тренувань оснащені системою кондиціонування. Є душ і роздягальня.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Катерина
12 апреля 2018
У нас із подругою був чудовий тренер) дуже зрозуміло все пояснив, допоміг освоїтися. Я взагалі жодного разу не грала в пінг-понг та боялася, що радше комусь око виб"ю))) але все було круто, навчилася відбивати м"ячі, подачі робити. Дуже багато позитивних вражень) дякую!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки