Подаруйте майстер-клас плетіння косичок!

подарували вже 176 рази
500 грн 2 люд. 60 хв.
2 людини
60 хв.
Доступно з 14 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Під керівництвом перукаря подруги освоять кілька технік плетіння волосся: «хвіст дракона», квітку, французьку косу, мушлю або інші. Для заняття їм видадуть необхідні інструменти. Клієнтки виберуть вподобані плетіння і виконають їх одна одній. Майстер буде контролювати процес, допомагати і виправляти помилки, якщо потрібно. Під час уроку подруги встигнуть зробити 2-3 види кіс і зафіксують лаком ту зачіску, яка сподобається більше.

Чому ми вибрали бутік-салон «Міледі»

Заняття проводить професійний стиліст. Клієнткам видають резинки, гребені, шпильки і фіксуючий лак. Салон зручно розташований у центрі міста.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Настя
19 березня 2016
Все було дуже цікаво і класно! Дякую!
Леся
3 грудня 2015
В мене довге волосся, а зачіски я особливо і не вмію робити, тому можливість навчитися заплітати коси мене дуже порадувала. Сподобалось все: організація, майстер-перукар, її пояснення і те що вийшло насамкінець. Тепер вражаю друзів новими зачісками.
Ольга
11 листопада 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005043810829
Побачивши Майстер клас з плетіння косичок на сайті bodo, я вирішила, що це, саме що нам потрібно з подругою. В салоні нам сподобалось: методика майстра Юлі, гнучкість і професійність. Додатково отримали поради по догляду за волоссям. Дякую за чудовий майстер клас.
Елена
16 лютого 2015
https://www.facebook.com/lena.zhucha
Сертификат на плетение косичек мне подарил муж. Достаточно легко все активировать, салон выбрали хороший и время удобное. Пришли с дочкой, получили массу удовольствия. И настроение было отличное, и девочка-мастер провела мастер-класс просто замечательно. Короче все совпало наилучшим образом, поэтому получили великолепное настроение. Спасибо.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.