Подаруй майстер-клас фотографії!

подарували вже 191 разів
1 людина
90 хв.
Доступно з 11 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Навчання фотомистецтву, яке включає теорію і практику. Наставник пояснить специфіку різних камер, закони композиції, правила роботи зі світлом і багато іншого. Під час практичної частини новачок навчиться застосовувати отримані знання. Він зробить багато кадрів і спробує їх відретушувати. За бажанням учня зйомки можна організувати на вулиці або в студії. Майстер-клас проходить індивідуально.

Чому ми вибрали фотошколу Modern

Студія розташована в центрі міста. Заняття проходять за персональною програмою для кожного учня, тому підійдуть для людей з різним рівнем навичок. У школі викладають фотографи з багаторічним досвідом роботи.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Ніка
30 января 2018
Дізналась дуже багато нового та цікавого, тому рекомендую цей воркшоп усім, навіть тим, хто не займається фото професійно. Час пролетів непомітно, ми з майстром багато спілкувались та прцювали. Самн спілкувались - не було нудних лекцій: він мене постійно питав та підводив до правильних рішень.
Дмитро
19 октября 2017
Для мене це була чудова можливість повчитися у профі! Я дещо знав із області фотографії, але, як виявилося, допускав багато помилок. Мені все пояснили та реально перевчили. Краще базу отримувати від досвідчених фотографів, адже набагато легче вчитися новому, аніж перероблювати те, що є. До речі, дуже сподобалися останні два занаття - в Карпатах. Це був фан)
Татьяна
20 марта 2015
https://www.facebook.com/tetyana.gredil
Получила подарок от мужа, потому что я не понимала нюансов в фотографировании. Получила массу позитивных эмоций от впечатления, фотостудия отличная, моя дочурка не хотела после урока уходить. Я получила много полезной информации, учитель ответил на все мои вопросы доступно и понятно, а напоследок я ещё и своей дочурке устроила мини-фотосессию, поэтому сразу могла свои новые навыки применить в процессе. Спасибо большое!
Ліна
18 июня 2014
Давно мріяла про заняття з фотографом, але все часу не вистачало знайти гарну професійну школу. Дякуючи друзям, і шукати не довелося. Просто активувала сертифікат і отримала потрібні знання. Справді корисна і цікава річ.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки