23375
 

Подаруй майстер-клас фотографії!

Знайомство з мистецтвом фотографії в професійній студії. Новачок дізнається, як побудувати композицію ідеального кадру, і де розташувати освітлювальні прилади. Після невеликої вступної лекції настане черга практики. Новачок буде тренуватися на вулиці або в студії. У першому випадку його чекає робота з реальними погодними умовами, а в другому — навчання техніці виставлення світла. В кінці уроку фотограф допоможе зробити базову ретуш. Тривалість заняття - 1,5 години. детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
90 хвилин
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас фотографії — що це?

Навчання фотомистецтву, яке включає і теорію, і практику. Щасливчик познайомиться зі справжнім майстром красивих знімків. Він проведе персональне заняття і розповість багато цікавого. Наставник пояснить специфіку різних камер, закони композиції, правила роботи зі світлом і багато іншого. Під час практичної частини Щасливчик навчиться застосовувати отримані знання. Він зробить безліч кадрів і спробує їх відретушувати.

Як все відбувається?

Наставник розповість про спеціальні види зйомки, навчить правильно виставляти композицію і користуватися фільтрами. Потім він запропонує перейти до практики. За бажанням Щасливчика зйомки можна організувати на вулиці або в студії. Готові кадри необхідно обробити в фоторедакторі — це також входить в програму уроку. Загальна тривалість майстер-класу — 1,5 години.

Навчання теорії

Закон зворотних квадратів, ідеальна композиція, робота з фільтрами і види освітлення — про це та багато іншого Щасливчик дізнається під час уроку. Кілька простих правил допоможуть новачкові уникнути поширених помилок.

Практика з професійним світлом

Під час зйомок в студії Щасливчик зможе попрацювати з різними освітлювальними приладами. Він побачить, як кут нахилу лампи та її відстань до об'єкта зйомки впливають на підсумкову картинку.

Ретуш знімків

Обробка фото — один з важливих етапів у створенні якісних знімків. Наставник розповість, як за допомогою різних інструментів виправити недоліки і підкреслити достоїнства зображень.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Modern - Фотошкола (Харківська)
вул. Харківська, 21 Показати на мапі

23 відгуків

Н
Ніка
30 січня 2018
Дізналась дуже багато нового та цікавого, тому рекомендую цей воркшоп усім, навіть тим, хто не займається фото професійно. Час пролетів непомітно, ми з майстром багато спілкувались та прцювали. Самн спілкувались - не було нудних лекцій: він мене постійно питав та підводив до правильних рішень.

І
Ірина
19 жовтня 2017
Я завжди захоплювалась фотографією і після Дня народження в мене з'явилась можливість спробувати себе у цій справі. Коханий подарував урок фото та ретуші, який я відразу помітила серед інших вражень. Сама я часто фотографую коліжанок, а тут з'явилась можливість поліпшити вміння, набратись досвіду від професійного фотографа. Це неймовірний досвід, якщо ви любите фотографувати так само сильно, як це люблю я.

20 березня 2015
Получила подарок от мужа, потому что я не понимала нюансов в фотографировании. Получила массу позитивных эмоций от впечатления, фотостудия отличная, моя дочурка не хотела после урока уходить. Я получила много полезной информации, учитель ответил на все мои вопросы доступно и понятно, а напоследок я ещё и своей дочурке устроила мини-фотосессию, поэтому сразу могла свои новые навыки применить в процессе. Спасибо большое!

В
Вадим
2 листопада 2014
З фотошопом знайомство у мене відбулось зарання, проте багато питань лишалися відкритими. Я прошарив самостійно, як розділяти леєри, як накладати подеякі фільтри, експонування більш-менш. Після фотосесії, на яку спеціально запросив подругу для позування, приділили багато уваги ретуші, бо ця частина мене більше цікавила. Дуже вдячний за все те, що зі мною сталося на майстер-класі.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень