Майстер-клас скелелазіння для двох

2 людини
60 хвилин
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Майстер-клас скелелазіння для двох — що це?

Випробування для любителів екстриму, яким доведеться добряче напружити свої сили, щоб здолати перші «метри» на скеледромі. Попереду їх чекають стенди різної складності і рельєфу з максимальною висотою в 14 м. Щоб подолати маршрут до кінця передбачено супровід досвідченого інструктора і страховка. Для новачків є прості траси з безліччю гачків, а просунуті скелелази зможуть потренуватися на майданчиках для боулдерінгу — вони оснащені нависаючими валунами.

Як все проходить?

протягом усього заняття Щасливчики будуть працювати під чуйним керівництвом інструктора. Спочатку вони пройдуть короткий інструктаж, познайомляться з правилами техніки безпеки. Потім послідує розминка і безпосередньо навчання скелелазіння: від правил постановки ніг до основних видів хвата руками. Вдосконалити отримані навички можна на трасах різної складності. Щасливчикам доведеться дертися вгору по маршруту і фінішувати на спеціальних «острівцях». Дістатися до цих кінцевих пунктів можна з 3-х сторін. Так що з кожним разом реально прокласти нову «дорогу», збільшуючи складність маршруту.

Найбільший критий скалодром в Західній Україні

Скеледром «Бухта» був відкритий в 2014 році. Загальною площею 700 кв. м, він розділений на 2 частини: зону кампусбордов (тренувальних стінок) для новачків та професіоналів, а також зону для боулдерінгу — лазіння по нависаючою валунах. Для зручності відвідувачів створені 2 роздягальні, величезна зона відпочинку, а також кімната для гостей.

Максимальна висота «скель» — 14 метрів

Стіни скеледрому багато в чому повторюють рельєф цих скель і дозволяють новачкам забратися на значну висоту — 14 метрів над землею. На фініші їх чекають спеціальні «острівці», де можна відпочити і перевести подих перед спуском.

Повна екіпіровка для скелелазіння

Все необхідне спорядження надається на базі скеледрому. Новачки зможуть відчувати себе впевнено і спокійно, навіть піднявшись на кілька метрів над землею. Надійна страховка підвісними тросами з карабінами, а також м'які мати, якими вистелена підлога, забезпечать комфортний відпочинок.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

34 відгуки

Ekateryna
14 травня 2018
Скалодром оказался очень большим, что впечатляет. Понравилось ощущать адреналин, когда уже высоко забрался. Мы выбрали такое впечатление, потому что любим активный образ жизни, а скалолазание еще не пробовали. Очень хорошо отношусь в идееподарка-впечатления, потому что иногда это может изменить жизнь к лучшему. Мы планируем купить абонемент в скалодром. Это впечатление мне подарил мой парень.
Владислава
7 травня 2018
Получили с мужем в подарок это впечатление ещё на Новый год. Решили подождать и пойти когда потеплеет. Остались очень довольны, опыт интересный, место клевое. Планируем сходить ещё раз. Инструктор Марьян - бімба :)
Андрій
6 лютого 2018
Це було прекрасно! Дякую "Бухта", за прекрасні враження, дякую "bodo" за можливість випробувати це враження!
Костянтин
3 листопада 2017
На скалодромі нам сподобалося. Незабутні враження, тепла компанія, хороший інструктор, смачний чай, приємна музика. Унікальний спогад, думаємо про те щоб ходити туди регулярно.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.