101411
 

Подаруй майстер-клас скелелазіння для двох!

Індивідуальний майстер-клас скелелазіння — це яскрава пригода для пари активних людей. Вони відвідають найбільший критий скалодром на Заході України площею 700 кв. м. Тут є не тільки стенди різної складності, але й зона для боулдерінгу з нависаючими над матами валунами. Максимальна висота штучних скель досягає 14 м. Щоб її підкорити, передбачені супровід досвідченого інструктора і професійна страховка. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 297 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас скелелазіння для двох — що це?

Випробування для любителів екстриму, яким доведеться добряче напружити свої сили, щоб здолати перші «метри» на скеледромі. Попереду їх чекають стенди різної складності і рельєфу з максимальною висотою в 14 м. Щоб подолати маршрут до кінця передбачено супровід досвідченого інструктора і страховка. Для новачків є прості траси з безліччю гачків, а просунуті скелелази зможуть потренуватися на майданчиках для боулдерінгу — вони оснащені нависаючими валунами.

Як все проходить?

протягом усього заняття Щасливчики будуть працювати під чуйним керівництвом інструктора. Спочатку вони пройдуть короткий інструктаж, познайомляться з правилами техніки безпеки. Потім послідує розминка і безпосередньо навчання скелелазіння: від правил постановки ніг до основних видів хвата руками. Вдосконалити отримані навички можна на трасах різної складності. Щасливчикам доведеться дертися вгору по маршруту і фінішувати на спеціальних «острівцях». Дістатися до цих кінцевих пунктів можна з 3-х сторін. Так що з кожним разом реально прокласти нову «дорогу», збільшуючи складність маршруту.

Найбільший критий скалодром в Західній Україні

Скеледром «Бухта» був відкритий в 2014 році. Загальною площею 700 кв. м, він розділений на 2 частини: зону кампусбордов (тренувальних стінок) для новачків та професіоналів, а також зону для боулдерінгу — лазіння по нависаючою валунах. Для зручності відвідувачів створені 2 роздягальні, величезна зона відпочинку, а також кімната для гостей.

Максимальна висота «скель» — 14 метрів

Стіни скеледрому багато в чому повторюють рельєф цих скель і дозволяють новачкам забратися на значну висоту — 14 метрів над землею. На фініші їх чекають спеціальні «острівці», де можна відпочити і перевести подих перед спуском.

Повна екіпіровка для скелелазіння

Все необхідне спорядження надається на базі скеледрому. Новачки зможуть відчувати себе впевнено і спокійно, навіть піднявшись на кілька метрів над землею. Надійна страховка підвісними тросами з карабінами, а також м'які мати, якими вистелена підлога, забезпечать комфортний відпочинок.

Місце проведення враження:

Скалодром «Бухта»

34 відгуків реальних людей

E
Ekateryna
14 травня 2018
Скалодром оказался очень большим, что впечатляет. Понравилось ощущать адреналин, когда уже высоко забрался. Мы выбрали такое впечатление, потому что любим активный образ жизни, а скалолазание еще не пробовали. Очень хорошо отношусь в идееподарка-впечатления, потому что иногда это может изменить жизнь к лучшему. Мы планируем купить абонемент в скалодром. Это впечатление мне подарил мой парень.

В
Владислава
7 травня 2018
Получили с мужем в подарок это впечатление ещё на Новый год. Решили подождать и пойти когда потеплеет. Остались очень довольны, опыт интересный, место клевое. Планируем сходить ещё раз. Инструктор Марьян - бімба :)

6 лютого 2018
Це було прекрасно! Дякую "Бухта", за прекрасні враження, дякую "bodo" за можливість випробувати це враження!

К
Костянтин
3 листопада 2017
На скалодромі нам сподобалося. Незабутні враження, тепла компанія, хороший інструктор, смачний чай, приємна музика. Унікальний спогад, думаємо про те щоб ходити туди регулярно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень