100545
 

Подаруй майстер-клас сквошу!

Навчання сквошу — грі з м'ячем, схожій на теніс. Він не вимагає попередньої підготовки або спеціальних навичок. Персональний тренер розповість усі правила й навчить грати з нуля. Урок триває годину й завершиться грою з інструктором у якості суперника. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
550 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 333 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас сквошу — що це?

Знайомство з традиційною британською грою, аналогічною тенісу. Тут також задіяні ракетки та м'яч, але відбивати його потрібно не в зону супротивника, а в стіну. Сквош носить змагальний характер: у грі беруть участь дві людини, які прагнуть набрати якомога більше очок.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить у «Сквош Центр», де протягом години зможе опанувати новий вид спорту. Тренер розпочне заняття з теоретичної частини: розповість правила гри й систему нарахування очок. Далі почнеться практика: Щасливчик навчитися правильно відбивати м'яч, після чого відбудеться його перший спаринг. У ролі суперника — спортсмен-професіонал.

Індивідуальне заняття

Майстер-клас проходить один на один з тренером. Він допоможе Щасливчикові попрацювати над основними помилками й дасть кілька цінних порад щодо гри.

Спаринг із професійним спортсменом

Після вивчення правил сквошу й техніки ударів на Щасливчика чекає гра з тренером. Досвідчений спортсмен допоможе подолати труднощі та помилки.

Незвичайна британська гра

Сквош з'явився в Британії на початку 19 століття й спочатку називався просто «рекетс». Але поступово гра трансформувалася й стала такою, якою ми її знаємо сьогодні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Сквош-центр - Спортивний клуб
вул. Щирецкая, 36, ТВК «Південний», ВЦ «ЕКСПО», 3 поверх Показати на мапі

13 відгуків

В
Володимир
14 серпня 2018
Дійсно було проведено майстер клас тренером Василем. Враження варте уваги!

Н
Назарій
2 червня 2017
1. Найбільше сподобаося, прмємна атмосфера, хороший тренер, який за 20хв зміг показати і пояснити всі ньюанси гри, а також новенькі, чисті корти. 2. Це був подарунок від друзів нам на День Народження, і цікаво було дізнатися, що це за вид спорту 3. Подарунок враження є дуже корисним для тих, хто хоче попробувати шось нове. Дякую за враження!

О
Олег
20 березня 2017
Сертифікат подарували колеги на День народження. Не знав що вибрати, хотілося піти на все й одразу :) Найбільш зацікавив сквош. Тренер роз'яснив правила, показав техніку ударів, розповів уcілякі "фішки". Гра цікава, динамічна і азартна. Відмінний вибір для всіх, хто любить рухливі спортивні ігри. Для першого разу однієї години вистачає з головою, хоча спочатку здається, що цього дуже мало. Рекомендую!

Р
Роман
8 листопада 2016
Сходили з дружиною на майстер-клас зі сквошу. Все сподобалось, подумуєм тепер взяти абонемент)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень