Подаруйте майстер-клас танцю на пілоні!

подарували вже 379 рази
350 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття з pole dance почнеться з розминки. Новачок опанує:

  • базові елементи танцю;
  • обертання на пілоні та елементи пластики;
  • рухи в партері.

Більш досвідчена учениця потренується виконувати трюки на пілоні. Фінальним етапом заняття стане стретчинг.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

Зали студії оснащені всім необхідним для комфортних занять. Тут є декілька пілонів і дзеркала в повний зріст. Педагоги фітнес-клубу є учасниками та призерами багатьох чемпіонатів з танців на пілоні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Оксана
5 червня 2018
все очень хорошо и интересно!)
Олена
14 вересня 2017
Відкрила для себе нове хобі на цьому занятті! Дякую Бодо! Це справжня гімнастика, як у дитинстві: і сила потрібна, і гнучкість, і грація. Важко, звичайно, але яке задоволення, коли вдається зробити хоч якийсь елемент.
Ксенія
15 липня 2016
https://www.facebook.com/100001941762991
Я дуже задоволена майстер-класом з полденсу. Давно хотіла спробувати, а коли мені запропонували використати свою знижку на bodo.ua, я вирішила порадувати подарунком себе) Обираючи серед вражень, побачила МК із танцю на пілоні у моєму улюбленому клубі Kiwi fitness, де я займаюся. Таким чином, вибір було зроблено! Звязалася з менеджером bodo, у мене розпитали за побажання щодо дня і часу зайняття, записали на бажаний час, завчасно нагадали по телефону і поштою, коли і куди приходити і що мати з собою. Майстер-клас тривав годину, за цей час ми зробили тренування для розігріву, спробували багато елементів - круток і вправ на пілоні, і завершили заняття вправами на розтяжку. Було важкувато, але воно того варто - я навіть не думала, що моє тіло здатне на таке! Тренер Ірина дуже сподобалась, гарно пояснює, підстраховує і підбадьорює під час заняття. Тепер записалася у групу, буду освоювати далі це мистецтво... Велике дякую компанії bodo, клубу Kiwi Fitness і тренеру Ірі за гарний настрій і враження!
Люба
11 лютого 2016
За подарунок перш за все дякую моїй коханій сестричці. В неї таки вийшло здійснити мою заповітну мрію. Активувала майже відразу, не чекаючи. І вже на наступній неділі мчалася на свій урок танцю на пілоні. Мені дуже сподобався зал, де ми займалися: просторо, світло, безліч зеркал. Невелика розминка і я вже пробую себе на пілоні, а тренер поправляє мої рухи, роблячи їх більш легкими і невмушеними. У кінці ми поєдали все вивчене у танець. Я дуже задоволена.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.