101626
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Сучасний вид фітнесу, який поєднує елементи хореографії й акробатики, відкриється з нової сторони. Більшість вправ виконуються на спеціальній вертикальній жердині — пілоні. Вона послужить відмінним тренажером для всіх м'язів тіла, адже заняття передбачає виконання простих силових трюків. При цьому не обійдеться й без пластичних елементів — рухів стегнами, поворотів, прогинів. Усім премудростям в індивідуальному форматі навчить професійний тренер, він же допоможе створити невеликий фінальний перфоманс для своєї гості. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 340 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 13 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас танцю на пілоні — що це?

За лаштунками естетично прекрасного виду спорту ховаються величезні зусилля та праця тендітних дівчат. Для уроку не потрібні спеціальні навички — досвідчений інструктор навчить усьому необхідному. У новачка буде можливість опанувати деякі базові елементи pole dance, а більш просунуті акробати дізнаються багато нового й зможуть застосувати отримані знання на практиці.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до фітнес-клубу Loft Studio. Тут працюють справжні профі — один із таких зустріне майбутнього танцюриста. Він оцінить рівень навичок Щасливчика й складе персональну 60-хвилинну програму заняття. Новачок відпрацює базові елементи, рухи й обертання навколо пілона. Також йому належить опанувати нижній рівень — партер. Ця техніка полягає в рухах стегнами, поворотах, прогинах й проходках. Просунутих гімнастів очікує навчання трюкам у пілона на великій висоті. Із собою потрібно взяти короткі шорти, топ і босоніжки. У клубі є душ, тому за бажання можна захопити лазневе приладдя, аби освіжитися після тренування.

Будь-який вік, тип фігури та навички

Для pole dance не має значення рівень підготовки, статура та вік майбутнього танцюриста. Займатися їм може кожен; тут головне — старання. Результат не змусить себе чекати — перші успіхи будуть помітні вже після 60-хвилинного заняття.

Досвідчений наставник

Профі знайде підхід до Щасливчика й зможе доступно пояснити принципи взаємодії з пілоном. Тренер розповість головні секрети танцю і просунутим гімнастам — вони отримають експертну оцінку своїх умінь і дізнаються багато нового.

Краса без вульгарності

На сьогодні pole dance вважається одним із найпопулярніших і важких видів спорту. В ході танцю задіяні абсолютно всі групи м'язів, адже на них йде навантаження при підйомі на пілоні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

9 відгуків

О
Оксана
5 червня 2018
все очень хорошо и интересно!)

О
Олена
14 вересня 2017
Відкрила для себе нове хобі на цьому занятті! Дякую Бодо! Це справжня гімнастика, як у дитинстві: і сила потрібна, і гнучкість, і грація. Важко, звичайно, але яке задоволення, коли вдається зробити хоч якийсь елемент.

Л
Люба
11 лютого 2016
За подарунок перш за все дякую моїй коханій сестричці. В неї таки вийшло здійснити мою заповітну мрію. Активувала майже відразу, не чекаючи. І вже на наступній неділі мчалася на свій урок танцю на пілоні. Мені дуже сподобався зал, де ми займалися: просторо, світло, безліч зеркал. Невелика розминка і я вже пробую себе на пілоні, а тренер поправляє мої рухи, роблячи їх більш легкими і невмушеними...
За подарунок перш за все дякую моїй коханій сестричці. В неї таки вийшло здійснити мою заповітну мрію. Активувала майже відразу, не чекаючи. І вже на наступній неділі мчалася на свій урок танцю на пілоні. Мені дуже сподобався зал, де ми займалися: просторо, світло, безліч зеркал. Невелика розминка і я вже пробую себе на пілоні, а тренер поправляє мої рухи, роблячи їх більш легкими і невмушеними. У кінці ми поєдали все вивчене у танець. Я дуже задоволена.

30 січня 2016
Подарунок я отримала від подруги на 19-річчя. Ідея подарунку мене здивувала, бо я раніше про таке і не чула, що можна самому вибирати, що ти хочеш. Спочатку думала, що це буде складно(реєстрація на сайті, чекати відповіді), виявилось достатньо просто -подзвонити.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень