101626
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Сучасний вид фітнесу, який поєднує елементи хореографії й акробатики, відкриється з нової сторони. Більшість вправ виконуються на спеціальній вертикальній жердині — пілоні. Вона послужить відмінним тренажером для всіх м'язів тіла, адже заняття передбачає виконання простих силових трюків. При цьому не обійдеться й без пластичних елементів — рухів стегнами, поворотів, прогинів. Усім премудростям в індивідуальному форматі навчить професійний тренер, він же допоможе створити невеликий фінальний перфоманс для своєї гості. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.10.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 323 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2018

Майстер-клас танцю на пілоні — що це?

За лаштунками естетично прекрасного виду спорту ховаються величезні зусилля та праця тендітних дівчат. Для уроку не потрібні спеціальні навички — досвідчений інструктор навчить усьому необхідному. У новачка буде можливість опанувати деякі базові елементи pole dance, а більш просунуті акробати дізнаються багато нового й зможуть застосувати отримані знання на практиці.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить до фітнес-клубу Loft Studio. Тут працюють справжні профі — один із таких зустріне майбутнього танцюриста. Він оцінить рівень навичок Щасливчика й складе персональну 60-хвилинну програму заняття. Новачок відпрацює базові елементи, рухи й обертання навколо пілона. Також йому належить опанувати нижній рівень — партер. Ця техніка полягає в рухах стегнами, поворотах, прогинах й проходках. Просунутих гімнастів очікує навчання трюкам у пілона на великій висоті. Із собою потрібно взяти короткі шорти, топ і босоніжки. У клубі є душ, тому за бажання можна захопити лазневе приладдя, аби освіжитися після тренування.

Будь-який вік, тип фігури та навички

Для pole dance не має значення рівень підготовки, статура та вік майбутнього танцюриста. Займатися їм може кожен; тут головне — старання. Результат не змусить себе чекати — перші успіхи будуть помітні вже після 60-хвилинного заняття.

Досвідчений наставник

Профі знайде підхід до Щасливчика й зможе доступно пояснити принципи взаємодії з пілоном. Тренер розповість головні секрети танцю і просунутим гімнастам — вони отримають експертну оцінку своїх умінь і дізнаються багато нового.

Краса без вульгарності

На сьогодні pole dance вважається одним із найпопулярніших і важких видів спорту. В ході танцю задіяні абсолютно всі групи м'язів, адже на них йде навантаження при підйомі на пілоні.

Місце проведення враження:

Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

О
Олена
14 вересня 2017
Відкрила для себе нове хобі на цьому занятті! Дякую Бодо! Це справжня гімнастика, як у дитинстві: і сила потрібна, і гнучкість, і грація. Важко, звичайно, але яке задоволення, коли вдається зробити хоч якийсь елемент.

Л
Люба
11 лютого 2016
За подарунок перш за все дякую моїй коханій сестричці. В неї таки вийшло здійснити мою заповітну мрію. Активувала майже відразу, не чекаючи. І вже на наступній неділі мчалася на свій урок танцю на пілоні. Мені дуже сподобався зал, де ми займалися: просторо, світло, безліч зеркал. Невелика розминка і я вже пробую себе на пілоні, а тренер поправляє мої рухи, роблячи їх більш легкими і невмушеними...
За подарунок перш за все дякую моїй коханій сестричці. В неї таки вийшло здійснити мою заповітну мрію. Активувала майже відразу, не чекаючи. І вже на наступній неділі мчалася на свій урок танцю на пілоні. Мені дуже сподобався зал, де ми займалися: просторо, світло, безліч зеркал. Невелика розминка і я вже пробую себе на пілоні, а тренер поправляє мої рухи, роблячи їх більш легкими і невмушеними. У кінці ми поєдали все вивчене у танець. Я дуже задоволена.

30 січня 2016
Подарунок я отримала від подруги на 19-річчя. Ідея подарунку мене здивувала, бо я раніше про таке і не чула, що можна самому вибирати, що ти хочеш. Спочатку думала, що це буде складно(реєстрація на сайті, чекати відповіді), виявилось достатньо просто -подзвонити.

23 листопада 2015
Отримала майстер-клас танцю на пілоні на свій день народження. Найперше хочу подякувати BODO за прекрасну організацію отримання подарунка. Тренер Світлана, яка проводила заняття, справжній професіонал своєї справи , з її допомогою я з перешого разу зробила дуже складні вправи. Дякую всім за гарний настрій і массу позитивних емоцій.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень