Подаруй майстер-клас танцю!

подарували вже 655 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 4 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На вибір пропонуються танцювальні стилі: hip-hop, pop-jazz, house, jazz-funk та інші. Визначившись з напрямом, учень вирушить на заняття. Воно почнеться з розминки для розігріву м'язів. Потім хореограф покаже основні елементи танцю та допоможе їх правильно відпрацювати. Опанувавши всі рухи, учень виконає під музику вивчену зв'язку.

Чому ми вибрали танцювальну студію iLike

Засновник студії — постановник популярних проектів — «Шоу №1» і «Майданс». У iLike є декілька танцювальних класів з великими дзеркалами. Майстер-класи проводять як для дорослих, так і для дітей. Завдяки зручному розташуванню учні можуть легко дістатися студії — вона знаходиться в самому центрі Львова.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

12 відгуків

Наталія
1 ноября 2018
Подруга подарувала сертифікат, знаючи, що я давно хотіла спробувати хіп-хоп..! Це було так круто і вражень надзвичайно багато!! Особливе дякую тренеру Анастасії - вона просто прекрасна! Легка в спілкуванні і бомбезний хореограф, планую записатися в їхню студію!
Міла
9 августа 2017
Абонемент мені подарувала сестра, я дуже зраділа. До того ж справді є, з чого обрати. Була поки що на 2 заняттях, все подобається. Просторі зали, приємний хореограф. Дякую, Бодо!
Світлана
9 августа 2017
Була на занятті контемпом і мені дуже сподобалось. Але зрозуміла, що для красивих рухів має бути підготовлене тіло. Я колись займалась гімнастикою, але виявилося, що занадто давно - вже втратила форму. Тренер чудовий, пішла б ще залюбки!
Юлія
3 марта 2017
https://www.facebook.com/apex.west.ltd
Подарувала сертифікат доньці на День св. Валентина. Дитина в захваті від отриманого сертифікату уроку танців. Море позитивних емоцій та вражень. Щаслива дитина - щаслива мама ! Дякую Вам

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки