102473
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

Унікальне тренування всіх груп м'язів без прямого впливу на хребет. Заняття проведе персональний тренер у спеціально обладнаному залі. Протягом години новачкам належить виконати вправи, за допомогою яких розвивається сила й витривалість. У ході тренування буде задіяна тільки власна вага. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 24 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX для двох — що це?

TRX — Total Body Resistance Exercises — означає в перекладі з англійської «вправи загального опору тіла». Пара Щасливчиків зможе відпрацювати спеціальні вправи за допомогою підвісної системи з мотузок і ременів. Навіть такі елементарні вправи як віджимання або присідання перетворюються на комплексне тренування завдяки гнучкій конструкції петель.

Як все відбувається?

Двоє Щасливчиків вирушать у фітнес-клуб, де вони познайомляться з досвідченим тренером. Наставник проведе друзів у спеціально обладнаний зал, у якому буде проходити заняття. Він пояснить принцип дії підвісної системи, допоможе новачкам освоїтися та пропрацює з ними кілька нескладних вправ. За рахунок залучення власної ваги звичайне тренування з TRX буде складнішим і допоможе досягти необхідного ефекту швидше. Протягом години інструктор буде проробляти вправи особисто з кожним Щасливчиком. Із собою новачкам необхідно взяти змінний одяг, взуття й все необхідне, щоб потім освіжитися в душі. Під час заняття необхідно пити багато води — у залі її надають. 

Без навантаження на хребет

Займатися TRX може практично кожен. Для даного виду тренувань немає особливих обмежень, оскільки такі вправи не навантажують спину.

Індивідуальний підхід

Незважаючи на те, що друзі прийдуть в спортклуб удвох, увага наставника буде розподілятися рівномірно між обома Щасливчиками. Друзі отримають цінні поради від професіонала, якими зможуть скористатися під час подальших тренувань TRX.

Новий вид спорту з незвичайною історією

Спочатку тренування TRX з'явилося завдяки морському піхотинцю Ренді Хетрику, який відпочивав після завдання. Інвентар для занять еволюціонував від поясів для кімоно до спеціально розроблених стрічок, а сам спорт набув популярності.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

4 відгуки

В
Вика
19 грудня 2017
Вперше займалась цим TRX-ом, але задоволена дуже. Було важко, десь сили не вистачало, десь рівноваги, але тренер допомагав. І попри все мені було цікаво спробувати щось нове. Вправи здаються легкими, але коли намагаєшься їх виконати, то все розумієш))

Л
Леся
10 серпня 2017
чудово провела час із подругою. звичайно, за один раз нічого не змінилося, але мені здається, що в мене трішки підтягнулася попа))

М
Магдалена
10 серпня 2017
надзвичайні враження!!! у мене проблемний хребет, тому мені не можна навантажувати його. часто болить спина. після тренування стало так легко у спині, хоча від звичайних навантажень я одразу відчуваю дискомфорт. прийду ще!!

Ю
Юля
15 червня 2017
Цікаве заняття, дійсно щось нове. Тренер був уважним, тож мені все сподобалось. Ходила разом з сестрою, вона теж задоволена. Дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень