Подаруй майстер-клас TRX для двох!

подарували вже 27 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

TRX — це новий напрямок в спорті з використанням системи підвісних ременів. Заняття проведе персональний інструктор — він допоможе спортсменам освоїтися з тренажером і складе індивідуальну програму. Новачки будуть виконувати вправи, протягнувши руки або ноги в підвісні петлі. Тренування допоможе опрацювати всі групи м'язів, розвинути силу і витривалість.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

Клуб знаходиться в центрі міста. Для тренувань обладнаний просторий зал з дзеркалами на весь зріст. Навчанням займається сертифікований інструктор. Відвідувачам доступні роздягальні і душові.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Вика
19 грудня 2017
Вперше займалась цим TRX-ом, але задоволена дуже. Було важко, десь сили не вистачало, десь рівноваги, але тренер допомагав. І попри все мені було цікаво спробувати щось нове. Вправи здаються легкими, але коли намагаєшься їх виконати, то все розумієш))
Леся
10 серпня 2017
чудово провела час із подругою. звичайно, за один раз нічого не змінилося, але мені здається, що в мене трішки підтягнулася попа))
Магдалена
10 серпня 2017
надзвичайні враження!!! у мене проблемний хребет, тому мені не можна навантажувати його. часто болить спина. після тренування стало так легко у спині, хоча від звичайних навантажень я одразу відчуваю дискомфорт. прийду ще!!
Юля
15 червня 2017
Цікаве заняття, дійсно щось нове. Тренер був уважним, тож мені все сподобалось. Ходила разом з сестрою, вона теж задоволена. Дякую!

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.