Подаруй майстер-клас TRX!

подарували вже 28 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Новачкові належить займатися на спеціальних підвісних петлях. Вони зроблять звичні вправи складніше — працюючи з власною вагою, спортсмен задіює всі м'язи тіла. Наставник покаже правильні позиції, а потім буде стежити за технікою виконання.

Чому ми вибрали фітнес-клуб Loft Studio

Студія розташована в центрі міста. Тренування проходять в просторому сучасному залі з дзеркалами в повний зріст. Заняття проводить сертифікований інструктор. Клієнт може користуватися роздягальнями та душовими.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Вика
19 декабря 2017
Вперше займалась цим TRX-ом, але задоволена дуже. Було важко, десь сили не вистачало, десь рівноваги, але тренер допомагав. І попри все мені було цікаво спробувати щось нове. Вправи здаються легкими, але коли намагаєшься їх виконати, то все розумієш))
Леся
10 августа 2017
чудово провела час із подругою. звичайно, за один раз нічого не змінилося, але мені здається, що в мене трішки підтягнулася попа))
Магдалена
10 августа 2017
надзвичайні враження!!! у мене проблемний хребет, тому мені не можна навантажувати його. часто болить спина. після тренування стало так легко у спині, хоча від звичайних навантажень я одразу відчуваю дискомфорт. прийду ще!!
Юля
15 июня 2017
Цікаве заняття, дійсно щось нове. Тренер був уважним, тож мені все сподобалось. Ходила разом з сестрою, вона теж задоволена. Дякую!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки