102574
 

Подаруй майстер-клас TRX!

Персональний тренер пояснить тонкощі нового популярного виду спорту — TRX. Завдяки системі підвісних ременів і стрічок можна не боятися за розтягування спини — під час тренування відсутнє пряме навантаження на хребет. За годину активного заняття новачок опанує кілька нескладних спортивних прийомів, які стануть хорошою базою для подальших тренувань. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
350 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 27 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас TRX — що це?

Революційний підхід до спортивного тренінгу, головна ідея якого полягає у залученні власної ваги. Щасливчик зможе відпрацювати знайомі вправи в нестандартному форматі — його руки та ноги будуть простягнуті крізь еластичні петлі підвісної системи. TRX допомагає розвинути одночасно силу, гнучкість, вестибулярний апарат й еластичність сухожиль.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить у надійні руки професійного тренера Loft Studio. Наставник ознайомить новачка з системою TRX, покаже правильні позиції та вправи. В ході тренування Щасливчик задіє всі групи м'язів на основі знайомих усім вправ: відтискань від підлоги, присідань та інших. Із собою необхідно взяти змінний одяг та взуття. У фітнес-клубі є душ, тому за бажанням можна принести всі необхідні речі. Під час тренувань потрібно багато пити — Loft Studio попіклувався про це, тому вода в залі є у вільному доступі.

Комплексний підхід

Тренування допоможе розвинути гнучкість і силу, а також підвищити еластичність сухожиль і зв'язок. За годину Щасливчик опанує кілька нескладних вправ, які можуть стати хорошою базою для подальших тренувань.

Безпечний вид спорту

Практично будь-яка спортивна активність робить навантаження на все тіло та кістки. З TRX ризик отримати розтягнення або перенапружити хребет знижується в кілька разів.

Підійде для новачків і профі

Професійний тренер складе індивідуальну програму занять у залежності від фізичної підготовки учня. Тому вправи підійдуть як початківцям, так і досвідченим спортсменам.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Loft Studio - Фітнес клуб
вул. Липинського, 28 Показати на мапі

4 відгуки

В
Вика
19 грудня 2017
Вперше займалась цим TRX-ом, але задоволена дуже. Було важко, десь сили не вистачало, десь рівноваги, але тренер допомагав. І попри все мені було цікаво спробувати щось нове. Вправи здаються легкими, але коли намагаєшься їх виконати, то все розумієш))

Л
Леся
10 серпня 2017
чудово провела час із подругою. звичайно, за один раз нічого не змінилося, але мені здається, що в мене трішки підтягнулася попа))

М
Магдалена
10 серпня 2017
надзвичайні враження!!! у мене проблемний хребет, тому мені не можна навантажувати його. часто болить спина. після тренування стало так легко у спині, хоча від звичайних навантажень я одразу відчуваю дискомфорт. прийду ще!!

Ю
Юля
15 червня 2017
Цікаве заняття, дійсно щось нове. Тренер був уважним, тож мені все сподобалось. Ходила разом з сестрою, вона теж задоволена. Дякую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень