103139
 

Подаруй майстер-клас тверку для двох!

Індивідуальний урок з постановкою танцювального фрагмента. Тренер проведе розминку і покаже базові рухи тверку. Потім танцюристи об'єднають їх у зв'язку і виконають її під музику. Майстер-клас допоможе побороти скутість і покращити пластичність. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Як відбувається враження

Індивідуальний урок з постановкою танцювального фрагмента. Тренер проведе розминку і покаже базові рухи тверку. Потім танцюристи об'єднають їх у зв'язку і виконають її під музику. Майстер-клас допоможе побороти скутість і покращити пластичність.

Чому ми вибрали танцювальну студію iLike

У школі є 3 танцювальні зали з роздягальнями, міні-кафетерій і лаунж-зона. Викладачі студії проводять безкоштовні інтенсиви і відкриті уроки танців. У студії працює 18 тренерів, які викладають в 11 танцювальних стилях.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
iLike - Танцювальна студія
вул. Шевченка, 20 Показати на мапі

2 відгуки

Я
Яна
8 серпня 2018
Подруга подарувала на день народження. Дуже сподобалось. І навчилась багато всього, і потанцювала від душі. Думаю тепер записатись на цілий курс. Дякую Бодо за чудове враження)

О
Олеся
9 серпня 2017
Мала досить скептичне ставлення до тверку, аніж поки не спробувала! Це тааак весело! Водночас заряджає енергією та прокачує м'язи. Спробуйте, воно того варте!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень