Подаруй майстер-клас тверку для двох!

2 людини
60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як проходить враження

Учениці опанують танцювальний напрямок, у якому задіяні стегна й сідниці. На початку заняття відбудеться розминка. Потім викладач покаже базові елементи, а новачки спробують їх повторити. Тренер проконтролює, щоб усі рухи були виконані правильно. Наприкінці майстер-класу учениці виконають невелику зв'язку під музику.

Чому ми вибрали танцювальну студію iLike

Засновник школи Вадим Лященко є постановником проектів «Майданс» і «Шоу №1». Під його керівництвом працюють 17 професійних танцюристів. Навчання буде проходити в залі із дзеркалами на весь зріст і кондиціонером. Усього в студії є три просторих класи. Дістатися школи легко з будь-якої точки Львова — вона розташована в 10 хвилинах ходьби від центру.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Яна
8 августа 2018
Подруга подарувала на день народження. Дуже сподобалось. І навчилась багато всього, і потанцювала від душі. Думаю тепер записатись на цілий курс. Дякую Бодо за чудове враження)
Олеся
9 августа 2017
Мала досить скептичне ставлення до тверку, аніж поки не спробувала! Це тааак весело! Водночас заряджає енергією та прокачує м'язи. Спробуйте, воно того варте!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки