102575
 

Подаруй майстер-клас тверку!

Основи спокусливого тверку від досвідченого хореографа. Тренер познайомить новачка з базовими рухами й допоможе об'єднати їх у танцювальну міні-зв'язку. Заняття відбудеться в індивідуальному форматі, з собою необхідно взяти зручний одяг та спортивне взуття. Всього учень проведе в студії 60 хвилин. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 111 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - зручна
Доступно з 16 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас тверку — що це?

Урок запального «буті-денсу» під керівництвом професійного викладача. Популярний стиль запозичив елементи з традиційних африканських танців — всі рухи виконуються сідницями і стегнами на широко розставлених ногах. Наставник допоможе Щасливчику відчути своє тіло та навчить незвичним рухам. А в кінці заняття новачок продемонструє свої вміння під музику.

Як все відбувається?

Щасливчик відправиться в танцювальну студію iLike, де він познайомиться зі своїм наставником. Заняття розпочнеться з невеликої розминки — вона допоможе розігріти м'язи та зв'язки. Потім викладач навчить початківця основним рухам: «тряскам», ритмічним обертанням та всіляким «вібраціям». До кінця заняття хореограф об'єднає всі елементи в одну міні-зв'язку. Майстер-клас триватиме 1 годину.

Персональний тренер

Урок відбудеться один на один з кваліфікованим викладачем. Учень зможе задати профі всі запитання. Хореограф в свою чергу простежить за технікою в танці і детально пояснить, як освоїти складні елементи.

Не потрібна спеціальна підготовка

Навчитися тверку можуть як початківці, так і досвідчені танцюристи. Тренер складе програму заняття індивідуально. Новачкам поставить техніку і покаже базові елементи. А тим, хто знайомий з «буті-денсом», підбере складніші рухи.

Кардіонавантаження

Тверк — відмінна заміна нудному фітнесу. За допомогою ритмічного танцю можна спалити зайві калорії, набути спортивну фігуру і поліпшити розтяжку.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
iLike - Танцювальна студія
вул. Шевченка, 20 Показати на мапі

1 відгук

О
Олеся
9 серпня 2017
Мала досить скептичне ставлення до тверку, аніж поки не спробувала! Це тааак весело! Водночас заряджає енергією та прокачує м'язи. Спробуйте, воно того варте!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень