Подаруй майстер-клас тверку!

подарували вже 147 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Урок пройде один на один з досвідченим тренером, який складе індивідуальний план заняття, виходячи з фізичної підготовки новачка. Майстер-клас почнеться з розминки — для розігріву м'язів і зв'язок. Потім танцюрист покаже базові елементи тверка. До кінця заняття хореограф об'єднає всі елементи в одну міні-зв'язку, яку виконає учень.

Чому ми вибрали танцювальну студію iLike

Засновником школи є фіналіст телепроекту «Танцюють всі» Вадим Лященко. Це перша в Західній Україні студія сучасної хореографії європейського рівня підготовки для людей будь-якого віку.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Яна
8 августа 2018
Подруга подарувала на день народження. Дуже сподобалось. І навчилась багато всього, і потанцювала від душі. Думаю тепер записатись на цілий курс. Дякую Бодо за чудове враження)
Олеся
9 августа 2017
Мала досить скептичне ставлення до тверку, аніж поки не спробувала! Це тааак весело! Водночас заряджає енергією та прокачує м'язи. Спробуйте, воно того варте!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки