101141
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Ексклюзивне навчання вокалу за американськими методиками, розробленими кращими педагогами поп-музики — Сетом Ріггсом і Брэттом й меннінга! Ці фахівці працювали з зірками світового масштабу, а тепер їх цінні поради використовуються в стінах української школи. Програма заняття розробляється індивідуально, а увага приділяється розвитку голосового діапазону. Гостя вчать правильно розспівуватися, тонкощам постановки голосу і різними манерами співу.   детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 30.11.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 658 раз
1 людина
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас вокалу — що це?

45 хвилин з життя поп-зірок! Як починає свій день Мадонна? Як розспівується перед концертом Селін Діон? На ці питання можна знайти відповідь на уроці співу, який ґрунтується на програмі кращих американських педагогів — Сету Ріггс і Брэтта Меннінга. У професійної вокальної студії цінні знання адаптували під потреби української сцени, і тепер кожен може вчитися співати, як американські зірки!

Як все проходить?

Щасливчик буде займатися в стінах авторської студії Святослава Адепта. Всі її співробітники — професійні музиканти та викладачі, які перейняли цінний досвід західних колег. Урок почнеться з невеликого теоретичного вступу, за яким відразу ж піде вокальна распевка. Досвідчений наставник познайомить свого учня з секретів постановки голосу, дасть корисні поради для розробки зв'язок і повноти звучання кожної виконаної пісні. Щасливчик зможе познайомитися на занятті з різними манерами співу і «приміряти» канони академічного та естрадного вокалу на себе.

Американська методика навчання вокалу

В основі навчання новаторські західні методики від кращих американських педагогів — Сету Ріггс (Seth Riggs) і Брэтта Меннінга (Brett Manning). Це найвідоміші викладачі поп-вокалу, які працювали з Мадонною, Селін Діон, Майклом Джексоном та іншими зірками світової сцени. Новачка чекає незвичайний урок — він повністю повторює вокальні вправи, які використовували для своєї кар'єри знаменитості.

Індивідуальний формат заняття

Осягати основи вокалу належить компанії професійного музиканта. Він складе індивідуальну програму заняття, попередньо оцінивши наявні навички свого учня. Такий персональний підхід дозволить влаштувати майстер-клас під будь-рівень здібностей.

Можливість навчитися:

  • правильно розспівуватися і дихати
  • тонкощам постановки голосу
  • різними манерами співу

Місце проведення враження:

Sviatoslavadept - Музична школа

14 відгуків реальних людей

О
Олександр
6 листопада 2017
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это...
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это была "Сонце" С.Вакарчука). Спасибо инструктору Адриане(г.Львов) за отличный урок пения! Осталось только практиковать все что узнал :) И вообще классная идея за короткое время без подготовки окунуться в новую сферу знаний и опыта, и не важно, ты новичок или уже пробовал себя в этой сфере. В общем очень здорово, что можно в любом возрасте попробовать себя в роли певца, художника, танцора и других амплуа... Спасибо Bodo!

Т
Таня Федорів
24 січня 2017
all was well

У
Уляна
9 вересня 2016
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить...
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить. Обов'язково прийду ще) Щиро вдячна компанії BODO за отримані емоції і високий рівень послуг!

7 грудня 2015
Розпочала курс вокалу, який мені подарував коханий. Була приємно вражена його подарунком! А ще більше була вражена професійністю педагога з вокалу! І кількість занять (24!!!) вже не страшить, а навпаки - викликає ще більший азарт.Рекомендую цей курс також тим, хто прагне оволодіти ораторською майтерністю!!! Дуже допомагає навчитись не лише правильно і невимушено співати, але і правильно говорити і переконувати!!! Дякую за супер враження!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень