Подаруй майстер-клас вокалу!

подарували вже 714 разів
300 грн 1 люд. 45 хв.
1 людина
45 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Викладач складе плану уроку залежно від навичок учня. Заняття розпочнеться з розспівування. Потім педагог покаже вправи на дихання і розширення вокального діапазону. Також він розповість, як використовувати свої сильні сторони — вміло оспівувати обертони та працювати в зручній тональності. Більш досвідчений музикант зможе попрактикуватися в експериментальних техніках вокалу або імпровізації.

Чому ми вибрали музичну школу YOLO

Педагоги школи працюють за американськими методиками Сета Ріггза і Бретта Меннінга. Це викладачі поп-вокалу, які працювали з Мадонною, Селін Діон, Майклом Джексоном та іншими зірками світової сцени. Новачок повторить вокальні вправи, які використовували знаменитості.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Елена
16 августа 2018
Спасибо парню за супер подарок! Петь люблю, но никогда не посещала специальных уроков. Как оказалось, они очень полезны и реально помогают открыть достоинства собственного голоса. Было приятно работать с преподавателем - профессионалом и положительные человеком. Сначала стесняешься, а потом трудно остановиться) Рекомендую всем, даже если вы думаете, что голоса у вас нет, такие мастер-классы помогают раскрыться! Спасибо Бодо!
Олександр
6 ноября 2017
https://www.facebook.com/100001298403807
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это была "Сонце" С.Вакарчука). Спасибо инструктору Адриане(г.Львов) за отличный урок пения! Осталось только практиковать все что узнал :) И вообще классная идея за короткое время без подготовки окунуться в новую сферу знаний и опыта, и не важно, ты новичок или уже пробовал себя в этой сфере. В общем очень здорово, что можно в любом возрасте попробовать себя в роли певца, художника, танцора и других амплуа... Спасибо Bodo!
Таня Федорів
24 января 2017
all was well
Уляна
9 сентября 2016
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить. Обов'язково прийду ще) Щиро вдячна компанії BODO за отримані емоції і високий рівень послуг!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки