101141
 

Подаруй майстер-клас вокалу!

Ексклюзивне навчання вокалу за американськими методиками, розробленими кращими педагогами поп-музики — Сетом Ріггсом і Бреттом Меннінгом! Ці фахівці працювали із зірками світового масштабу, а тепер їхні поради використовуються в стінах української школи. Програма заняття розробляється індивідуально, а увага приділяється розвитку голосового діапазону. Гостя навчать правильно розспівуватися, а також розкажуть про тонкощі постановки голосу й різні манери співу.   детальніше...

1 люд. 45 хвилин Використати до 28.02.2019
200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 688 раз
1 людина
45 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас вокалу — що це?

45 хвилин з життя поп-зірок! Як починає свій день Мадонна? Як розспівується перед концертом Селін Діон? На ці питання можна знайти відповідь на уроці співу, який ґрунтується на програмі кращих американських педагогів — Сета Ріггса та Бретта Меннінга. У професійній вокальній студії цінні знання адаптували під потреби української сцени, і тепер кожен може вчитися співати, як американські зірки!

Як все відбувається?

Щасливчик буде займатися в музичній школі YOLO. Всі її співробітники — професійні музиканти та викладачі, які перейняли цінний досвід західних колег. Урок почнеться з невеликого теоретичного вступу, за яким одразу ж піде практика. Досвідчений наставник познайомить свого учня з секретами постановки голосу, дасть корисні поради для розминки зв'язок і повноти звучання кожної виконаної пісні. Щасливчик зможе познайомитися на занятті з різними манерами співу і «приміряти» канони академічного та естрадного вокалу на себе.

Американська методика навчання вокалу

В основі навчання новаторські західні методики від кращих американських педагогів — Сета Ріггса (Seth Riggs) та Бретта Меннінга (Brett Manning). Це найвідоміші викладачі поп-вокалу, які працювали з Мадонною, Селін Діон, Майклом Джексоном та іншими зірками світової сцени. Новачка чекає незвичайний урок — він повністю повторює вокальні вправи, які використовували для своєї кар'єри знаменитості.

Індивідуальний формат заняття

Осягати основи вокалу доведеться в компанії професійного музиканта. Він складе індивідуальну програму заняття, попередньо оцінивши наявні навички свого учня. Такий персональний підхід дозволить влаштувати майстер-клас під будь-рівень здібностей.

Можливість навчитися:

  • правильно розспівуватися і дихати;
  • тонкощам постановки голосу;
  • різним манерам співу.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
YOLO - Музична школа
вул. Кульпарківська, 99 Показати на мапі

15 відгуків

Е
Елена
16 серпня 2018
Спасибо парню за супер подарок! Петь люблю, но никогда не посещала специальных уроков. Как оказалось, они очень полезны и реально помогают открыть достоинства собственного голоса. Было приятно работать с преподавателем - профессионалом и положительные человеком. Сначала стесняешься, а потом трудно остановиться) Рекомендую всем, даже если вы думаете, что голоса у вас нет, такие мастер-классы помогают раскрыться! Спасибо Бодо!

О
Олександр
6 листопада 2017
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это...
Впервые воспользовался подарочным сертификатом от Bodo. Друзья подарили на День Рождения, выбрал мастер-класс по вокалу. Песни у костра под гитару это классно, но когда учитель ставит тебе голос, а ты понимаешь, что рот у тебя вообще-то не "открывается"... И как я жил раньше с этим?! Разные упражнения позволяют правильно расслабиться и потом попробовать спеть одну из любимых песен(у меня это была "Сонце" С.Вакарчука). Спасибо инструктору Адриане(г.Львов) за отличный урок пения! Осталось только практиковать все что узнал :) И вообще классная идея за короткое время без подготовки окунуться в новую сферу знаний и опыта, и не важно, ты новичок или уже пробовал себя в этой сфере. В общем очень здорово, что можно в любом возрасте попробовать себя в роли певца, художника, танцора и других амплуа... Спасибо Bodo!

Т
Таня Федорів
24 січня 2017
all was well

У
Уляна
9 вересня 2016
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить...
Урок вокалу обрала трохи вагаючись, оскільки уявляла собі його якось в такому олд-скульному форматі) Але уже з перших хвилин зрозуміла, що це буде захоплюючий і неповторний досвід пізнання своїх можливостей. Надзвичайно талановитий викладач передала всю любов і запал до пісні і музики, а своїм винятковим виконанням створила таку надзвичайно елегійну атмосферу, що урок промайнув немов мить. Обов'язково прийду ще) Щиро вдячна компанії BODO за отримані емоції і високий рівень послуг!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень