Світ саун

4 людини
2 години
Використати до 31.05.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Гостям видадуть рушники, простирадла й одноразові капці. Спочатку вони відвідають суху фінську сауну, де температура сягає +90°C. Після цього компанія завітає до римської парної, вологість повітря в якій близька до 100%, а температура не перевищує +47°С. У кожній кімнаті друзі проведуть по годині. У перервах між заходами в лазні можна прийняти контрастний душ або поплавати в басейні.

Чому ми вибрали салон краси «Ріо»

Поруч з центром є парковка. Студія відкрита цілодобово 7 днів на тиждень. Салон працює більше 10 років, усі майстри — сертифіковані фахівці свого профілю. Для посилення лікувального ефекту пар у саунах насичують ефірними маслами евкаліпта, м'яти тощо.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

7 відгуків

Оксана
27 вересня 2018
https://www.facebook.com/100007237786302
Приємний персонал та обслуговування компанії! Вже вдруге дарую сертифікати і всі задоволені. Спасибі! ;)
Людмила
9 листопада 2015
https://www.facebook.com/profile.php?id=100004534637350
Идея- дарить впечатление- оригинальная и универсальная. Выбрала сауну, так как это мой любимый вид релаксации, к тому же была прекрасная возможность пригласить друзей. Сауна уютная и чистая. Время пролетело незаметно. Спасибо!
Іван
28 січня 2015
Легко домовилися с салоном, щоб нам подовжили відпочинок ще на годину. Доплатили - і забронювали римську сауну (була вільна, тому все вдалося владнати прямо на місці). У мене, до речі, виникло питання, чим відрізняється римська сауна і хамам? Бо за відчуттями (колись були у Турції у комплексі з лазнями) вони дуже схожі. Може, звичайно, помиляюся. але такі паралелі виникли.
Ольга
20 листопада 2014
Дякую за практичний подарунок, який заховав у собі 2 години дивовижного відпочинку! Ці 2 години для нас з друзями пролетіли непомітно. Хочу сказати. що римська лазня просто чудова!!! Як на мене, там набагато комфортніше відпочивати. Можна навіть у хованки грати - за парою майже нічого не видно. За чай окремо дякуємо від нас всіх.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.