100947
 

Подаруй день у світі саун!

Подвійне задоволення для компанії з 4 осіб: римська + фінська парні! Їх головна відмінність — вологість повітря. Якщо у фінській сауні повітря сухе й гаряче, то в римській — показник вологості наближається до 100%! Чергувати заходи в цих лазнях можна на свій розсуд, але для більшого ефекту краще спочатку провести час у гарячій сауні, де температура досягає +90С, а вже потім відновити баланс вологи в римській кабінці з густою парою. У перервах можна буде прийняти контрастний душ або поплавати в басейні з протихідною хвилею. Усе необхідне для комфортного відпочинку нададуть в салоні!  детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 30.04.2019
750 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 274 раз
4 людини
2 години
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.04.2019

Світ саун — що це?

Вони підходять один одному, як «інь» і «ян»: фінська лазня сухого жару й римська парна з 100% вологістю повітря. Протилежності об'єднали разом, аби подарувати компанії друзів або близьким найбільш незабутній банний відпочинок. Його цілющий ефект сягне максимуму: фінська сауна легко впорається із виведенням токсинів, а римська слідом відновить втрачений баланс вологи шкіри. Для комфортного перебування у парних нададуть усіе необхідне приладдя, а охолодитися можна буде у контрастному душі або басейні з протихідною хвилею.

Як все відбувається?

Єдине, про що Щасливчик повинен сам потурбуватися — це компанія, з якою він вирушить відпочивати. Для походу в баню потрібно буде взяти з собою ще 3 особи. Разом їм належить відвідати один із найбільш популярних салонів Львова — центр здоров'я і краси «РІО». Тут на них чекають привітні й професійні співробітники, а також повний комплект необхідого для відпочинку приладдя: рушники, простирадла, одноразові капці. Для початку передбачене відвідування спекотної фінської сауни, а слідом цілу годину можна буде присвятити розпарюванню в римській лазні.

Римська + фінська парна = 2 години блаженства

На гостей чекає різноманіття лазневих культур! Спочатку вони зможуть відвідати одну з найбільш спекотних лазень — фінську! Температура тут може досягати +90С, однак через сухе повітря «спека» переноситься легко та приємно. Римська парна навпаки володіє підвищеною вологістю — до 100%! При цьому температура тут не перевищує +47С, чим і забезпечується її унікальний цілющий ефект.

Ексклюзивний басейн із протихідною хвилею

У перервах між заходами в лазню можна посидіти в затишній кімнаті відпочинку, охолодитись під контрастним душем або поплавати в басейні. Останній володіє особливою функцією протихідної хвилі. А значить, можна не тільки купатися в своє задоволення, але й плисти назустріч хвилям, як у морі!

Цілющий ефект від комплексного банного відпочинку:

  • покращує загальний стан шкіри;
  • розслабляє всі м'язові затиски;
  • насичує організм вологою.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ріо, Центр здоров'я і краси

7 відгуків

27 вересня 2018
Приємний персонал та обслуговування компанії! Вже вдруге дарую сертифікати і всі задоволені. Спасибі! ;)

9 листопада 2015
Идея- дарить впечатление- оригинальная и универсальная. Выбрала сауну, так как это мой любимый вид релаксации, к тому же была прекрасная возможность пригласить друзей. Сауна уютная и чистая. Время пролетело незаметно. Спасибо!

І
Іван
28 січня 2015
Легко домовилися с салоном, щоб нам подовжили відпочинок ще на годину. Доплатили - і забронювали римську сауну (була вільна, тому все вдалося владнати прямо на місці). У мене, до речі, виникло питання, чим відрізняється римська сауна і хамам? Бо за відчуттями (колись були у Турції у комплексі з лазнями) вони дуже схожі. Може, звичайно, помиляюся. але такі паралелі виникли.

О
Ольга
20 листопада 2014
Дякую за практичний подарунок, який заховав у собі 2 години дивовижного відпочинку! Ці 2 години для нас з друзями пролетіли непомітно. Хочу сказати. що римська лазня просто чудова!!! Як на мене, там набагато комфортніше відпочивати. Можна навіть у хованки грати - за парою майже нічого не видно. За чай окремо дякуємо від нас всіх.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень