100947
 

Подаруй день у світі саун!

Подвійне задоволення для компанії з 4 осіб: римська + фінська парні! Їх головна відмінність — вологість повітря. Якщо у фінській сауні повітря сухе й гаряче, то в римській — показник вологості наближається до 100%! Чергувати заходи в цих лазнях можна на свій розсуд, але для більшого ефекту краще спочатку провести час у гарячій сауні, де температура досягає +90С, а вже потім відновити баланс вологи в римській кабінці з густою парою. У перервах можна буде прийняти контрастний душ або поплавати в басейні з протихідною хвилею. Усе необхідне для комфортного відпочинку нададуть в салоні!  детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 225 раз
4 людини
2 години
Не рекомендується вагітним
Використати до 30.09.2018

Світ саун — що це?

Вони підходять один одному, як «інь» і «ян»: фінська лазня сухого жару й римська парна з 100% вологістю повітря. Протилежності об'єднали разом, аби подарувати компанії друзів або близьким найбільш незабутній банний відпочинок. Його цілющий ефект сягне максимуму: фінська сауна легко впорається із виведенням токсинів, а римська слідом відновить втрачений баланс вологи шкіри. Для комфортного перебування у парних нададуть усіе необхідне приладдя, а охолодитися можна буде у контрастному душі або басейні з протихідною хвилею.

Як все відбувається?

Єдине, про що Щасливчик повинен сам потурбуватися — це компанія, з якою він вирушить відпочивати. Для походу в баню потрібно буде взяти з собою ще 3 особи. Разом їм належить відвідати один із найбільш популярних салонів Львова — центр здоров'я і краси «РІО». Тут на них чекають привітні й професійні співробітники, а також повний комплект необхідого для відпочинку приладдя: рушники, простирадла, одноразові капці. Для початку передбачене відвідування спекотної фінської сауни, а слідом цілу годину можна буде присвятити розпарюванню в римській лазні.

Римська + фінська парна = 2 години блаженства

На гостей чекає різноманіття лазневих культур! Спочатку вони зможуть відвідати одну з найбільш спекотних лазень — фінську! Температура тут може досягати +90С, однак через сухе повітря «спека» переноситься легко та приємно. Римська парна навпаки володіє підвищеною вологістю — до 100%! При цьому температура тут не перевищує +47С, чим і забезпечується її унікальний цілющий ефект.

Ексклюзивний басейн із протихідною хвилею

У перервах між заходами в лазню можна посидіти в затишній кімнаті відпочинку, охолодитись під контрастним душем або поплавати в басейні. Останній володіє особливою функцією протихідної хвилі. А значить, можна не тільки купатися в своє задоволення, але й плисти назустріч хвилям, як у морі!

Цілющий ефект від комплексного банного відпочинку:

  • покращує загальний стан шкіри;
  • розслабляє всі м'язові затиски;
  • насичує організм вологою.

Місце проведення враження:

Ріо, Центр здоров'я і краси

6 відгуків реальних людей

9 листопада 2015
Идея- дарить впечатление- оригинальная и универсальная. Выбрала сауну, так как это мой любимый вид релаксации, к тому же была прекрасная возможность пригласить друзей. Сауна уютная и чистая. Время пролетело незаметно. Спасибо!

І
Іван
28 січня 2015
Легко домовилися с салоном, щоб нам подовжили відпочинок ще на годину. Доплатили - і забронювали римську сауну (була вільна, тому все вдалося владнати прямо на місці). У мене, до речі, виникло питання, чим відрізняється римська сауна і хамам? Бо за відчуттями (колись були у Турції у комплексі з лазнями) вони дуже схожі. Може, звичайно, помиляюся. але такі паралелі виникли.

О
Ольга
20 листопада 2014
Дякую за практичний подарунок, який заховав у собі 2 години дивовижного відпочинку! Ці 2 години для нас з друзями пролетіли непомітно. Хочу сказати. що римська лазня просто чудова!!! Як на мене, там набагато комфортніше відпочивати. Можна навіть у хованки грати - за парою майже нічого не видно. За чай окремо дякуємо від нас всіх.

3 лютого 2014
Залишились задоволеними на 100%. Римська сауна - просто чудо. Надзвичайно ввічливий та уважний персонал. Крім того, вдячна за терпіння та розуміння працівникам Бодо.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень