Подаруйте гру в пейнтбол для компанії!

подарували вже 199 рази
4 людини
300 куль/люд.
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Компанія вирушить до пейнтбольного клубу в селі Брюховичі. Там її зустріне інструктор, який розповість про правила гри та видасть все необхідне — камуфляж, маски і рукавички. У розпорядженні кожного учасника — комплект, що складається з 300 куль з фарбою. Ними друзі будуть стріляти по своїм супротивникам. Інструктор простежить за ходом гри та визначить переможців.

Чому ми вибрали пейнтбольний клуб Hunter

Клуб працює більше 10 років. Він має у своєму розпорядженні заміський полігон і два власних майданчики. Учасникам пропонують кілька сценаріїв гри на вибір.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Владислав
18 травня 2016
Это получился классный подарок на день рождения. Весело, азартно - что еще надо для праздника. После мы еще арендовали беседку и поджарили шашлычок на природе. Респект!
Руслан
23 березня 2016
Щиро дякую друзям за чудовий подарунок! Разом з ними я і скористався цим сертифікатом. Інструктор розказав нам як найкраще діяти на площадці, провів інструктаж по безспеці, видав все необхідне спорядження та був нашим арбітром у перестрілці. Все пройшло круто, весело і виникло бажання проводити подібні заходи регулярно:)
Олесандр
16 жовтня 2015
Якщо бажаєте весело провести час з друзями - цей найкращий варіант! Тому я ані хвильки не сумнівався, що саме обрати з подарованого набору) Пограли круто, хоч і отримав пару синців))) Але драйв, адреналін та задоволення від дружньої гри варті кількох синців) Неодмінно приїдемо сюди ще не раз)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.