Подаруй гру в пейнтбол для компанії!

подарували вже 184 разів
4 людини
300 куль/чол
Залежить від погоди
Доступно з 5 років
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Компанія відправиться в пейнтбольний клуб в селі Брюховичі. Там її зустріне інструктор, який розповість про правила гри і видасть все необхідне — камуфляж, маски і рукавички. У розпорядженні кожного учасника — комплект, що складається з 300 куль з фарбою. Ними друзі будуть стріляти по своїм супротивникам. Інструктор простежить за ходом гри та визначить переможців.

Чому ми вибрали пейнтбольний клуб Hunter

Клуб працює більше 10 років. Він має у своєму розпорядженні заміський полігон і двома власний майданчик. Учасникам пропонують кілька сценаріїв на вибір: «Звільнення бранця», «Захоплення прапора» і «Залишитися в живих». У пейнтбольному клубі часто проводять різні корпоративні заходи, влаштовують квести та організовують дитячі свята.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Владислав
18 мая 2016
Это получился классный подарок на день рождения. Весело, азартно - что еще надо для праздника. После мы еще арендовали беседку и поджарили шашлычок на природе. Респект!
Руслан
23 марта 2016
Щиро дякую друзям за чудовий подарунок! Разом з ними я і скористався цим сертифікатом. Інструктор розказав нам як найкраще діяти на площадці, провів інструктаж по безспеці, видав все необхідне спорядження та був нашим арбітром у перестрілці. Все пройшло круто, весело і виникло бажання проводити подібні заходи регулярно:)
Олесандр
16 октября 2015
Якщо бажаєте весело провести час з друзями - цей найкращий варіант! Тому я ані хвильки не сумнівався, що саме обрати з подарованого набору) Пограли круто, хоч і отримав пару синців))) Але драйв, адреналін та задоволення від дружньої гри варті кількох синців) Неодмінно приїдемо сюди ще не раз)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки