102256
 

Подаруй гру в пейнтбол для компанії!

Захоплююча гра для компанії з 4-х чоловік — пейнтбол. Її суть — потрапити в супротивників кульками з фарбою. Зробити це можна буде за допомогою маркерів — пневматичної зброї. Кожному з гравців нададуть повне екіпірування: форму, маску, маркер і рукавички, а також 300 куль. Учасники оберуть один із 3-х обладнаних майданчиків для змагання та сценарій, за яким пройде гра. Після можна буде залишитися на території клубу, орендувавши альтанку для відпочинку. детальніше...

4 люд. 300 куль/чол Використати до 30.09.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 126 раз
4 людини
300 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2018

Пейнтбол для компанії — що це?

Командна гра в стилі мілітарі для 4-х осіб. Учасники будуть змагатися між собою, використовуючи «м'яку» пневматику — маркер і кульки з фарбою. Кожен зможе зробити по 300 пострілів. Змагання пройде на одному з 3-х майданчиків під відкритим небом, обладнаних спеціальними укриттями. На місці нададуть повне екіпірування — форму, захисну маску та рукавички. За бажання після гри можна орендувати альтанку й влаштувати пікнік.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів, й разом вони вирушать до пейнтбольного клубу «Хантер», який знаходиться недалеко від Львова в селі Брюховичі. На місці інструктор пояснить правила гри й запропонує обрати сценарій, за яким вона буде проходити. Учасники зможуть розділитися на 2 команди або битися кожен за себе, щоб визначити кращого гравця. На пам'ять про захоплююче змагання залишаться фотографії, які зроблять працівники клубу. Їх можна буде скачати в інтернеті.

Командна гра під відкритим небом

Гра в пейнтбол пройде на свіжому повітрі. У клубі є 3 обладнаних майданчики з укриттями з шин, земляними валами й укріпленнями з колод.

Можливість обрати сценарій гри

Інструктор запропонує гостям на вибір кілька цікавих сценаріїв гри. Наприклад, це можуть бути такі варіанти:

  • «Захоплення прапора» — 2 команди борються за прапор, встановлений посередині ігрового майданчика;
  • «Залишитися в живих» — кожен учасник грає сам за себе;
  • «Звільнення полоненого» — одна з команд намагається звільнити заручника іншої групи та ін.

300 кульок з фарбою кожному

Під час гри в кожного з гравців буде можливість зробити по 300 пострілів. Цього більш ніж достатньо для повноцінного змагання.  

Місце проведення враження:

Хантер - Пейнтбольний клуб
р. Львів, с. Брюховичі, вул. Лікарська, 2 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

В
Владислав
18 травня 2016
Это получился классный подарок на день рождения. Весело, азартно - что еще надо для праздника. После мы еще арендовали беседку и поджарили шашлычок на природе. Респект!

Р
Руслан
23 березня 2016
Щиро дякую друзям за чудовий подарунок! Разом з ними я і скористався цим сертифікатом. Інструктор розказав нам як найкраще діяти на площадці, провів інструктаж по безспеці, видав все необхідне спорядження та був нашим арбітром у перестрілці. Все пройшло круто, весело і виникло бажання проводити подібні заходи регулярно:)

О
Олесандр
16 жовтня 2015
Якщо бажаєте весело провести час з друзями - цей найкращий варіант! Тому я ані хвильки не сумнівався, що саме обрати з подарованого набору) Пограли круто, хоч і отримав пару синців))) Але драйв, адреналін та задоволення від дружньої гри варті кількох синців) Неодмінно приїдемо сюди ще не раз)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень