102256
 

Подаруй гру в пейнтбол для компанії!

Захоплююча гра для компанії з 4-х чоловік — пейнтбол. Її суть — потрапити в супротивників кульками з фарбою. Зробити це можна буде за допомогою маркерів — пневматичної зброї. Кожному з гравців нададуть повне екіпірування: форму, маску, маркер і рукавички, а також 300 куль. Учасники оберуть один із 3-х обладнаних майданчиків для змагання та сценарій, за яким пройде гра. Після можна буде залишитися на території клубу, орендувавши альтанку для відпочинку. детальніше...

4 люд. 300 куль/чол Використати до 31.03.2019
1 200 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 169 раз
4 людини
300 куль/чол
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 5 років
Використати до 31.03.2019

Пейнтбол для компанії — що це?

Командна гра в стилі мілітарі для 4-х осіб. Учасники будуть змагатися між собою, використовуючи «м'яку» пневматику — маркер і кульки з фарбою. Кожен зможе зробити по 300 пострілів. Змагання пройде на одному з 3-х майданчиків під відкритим небом, обладнаних спеціальними укриттями. На місці нададуть повне екіпірування — форму, захисну маску та рукавички. За бажання після гри можна орендувати альтанку й влаштувати пікнік.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів, й разом вони вирушать до пейнтбольного клубу «Хантер», який знаходиться недалеко від Львова в селі Брюховичі. На місці інструктор пояснить правила гри й запропонує обрати сценарій, за яким вона буде проходити. Учасники зможуть розділитися на 2 команди або битися кожен за себе, щоб визначити кращого гравця. На пам'ять про захоплююче змагання залишаться фотографії, які зроблять працівники клубу. Їх можна буде скачати в інтернеті.

Командна гра під відкритим небом

Гра в пейнтбол пройде на свіжому повітрі. У клубі є 3 обладнаних майданчики з укриттями з шин, земляними валами й укріпленнями з колод.

Можливість обрати сценарій гри

Інструктор запропонує гостям на вибір кілька цікавих сценаріїв гри. Наприклад, це можуть бути такі варіанти:

  • «Захоплення прапора» — 2 команди борються за прапор, встановлений посередині ігрового майданчика;
  • «Залишитися в живих» — кожен учасник грає сам за себе;
  • «Звільнення полоненого» — одна з команд намагається звільнити заручника іншої групи та ін.

300 кульок з фарбою кожному

Під час гри в кожного з гравців буде можливість зробити по 300 пострілів. Цього більш ніж достатньо для повноцінного змагання.  

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Хантер - Пейнтбольний клуб
р. Львів, с. Брюховичі, вул. Лікарська, 2 Показати на мапі

3 відгуки

В
Владислав
18 травня 2016
Это получился классный подарок на день рождения. Весело, азартно - что еще надо для праздника. После мы еще арендовали беседку и поджарили шашлычок на природе. Респект!

23 березня 2016
Щиро дякую друзям за чудовий подарунок! Разом з ними я і скористався цим сертифікатом. Інструктор розказав нам як найкраще діяти на площадці, провів інструктаж по безспеці, видав все необхідне спорядження та був нашим арбітром у перестрілці. Все пройшло круто, весело і виникло бажання проводити подібні заходи регулярно:)

16 жовтня 2015
Якщо бажаєте весело провести час з друзями - цей найкращий варіант! Тому я ані хвильки не сумнівався, що саме обрати з подарованого набору) Пограли круто, хоч і отримав пару синців))) Але драйв, адреналін та задоволення від дружньої гри варті кількох синців) Неодмінно приїдемо сюди ще не раз)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень