Подаруй гру в Playstation в кінотеатрі!

подарували вже 25 разів
450 грн 4 люд. 2 години
4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Команда перебуватиме в окремому залі, де видадуть джойстики та запропонують на вибір три популярні гри. Друзі зможуть забити гол у симуляторі FIFA 15, викликати на спаринг опонента в EA Sports UFC або пограти в класичний Mortal Kombat X. За бажанням гості принесуть диски зі своїми іграми, щоб випробувати їх на великому екрані.

Чому ми вибрали антикінотеатр Rockfellow

Гості можуть вибрати один із залів — «Еверест» або «Нью-Йорк». Кожен із них оснащений багатоканальною системою подачі звуку, повним комплектом Xbox 360 і екраном із діагоналлю 2,5 метра. Картинка буде виводитися на стіну за допомогою проектора у високій роздільній здатності. На території антикінотеатра є бар із кавою, чаєм і безалкогольними коктейлями. Із собою можна взяти їжу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ліля
26 апреля 2018
чудово провела час разом із друзьями! грали у мортал комбат, бо всі фанати цієї гри. Але на такому великому екрані все стає ще крутішим. Усім дуже сподобалося!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки