Подаруйте гру в Playstation в кінотеатрі!

подарували вже 102 рази
500 грн 4 люд. 2 години
4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Команда перебуватиме в окремому залі, де видадуть джойстики та запропонують на вибір три популярні гри. Друзі зможуть забити гол у симуляторі FIFA 15, викликати на спаринг опонента в EA Sports UFC або пограти в класичний Mortal Kombat X. За бажанням гості принесуть диски зі своїми іграми, щоб випробувати їх на великому екрані.

Чому ми вибрали антикінотеатр Rockfellow

Гості можуть вибрати один із залів — «Еверест» або «Нью-Йорк». Кожен із них оснащений багатоканальною системою подачі звуку, повним комплектом Xbox 360 і великим екраном. Картинка буде виводитися на стіну за допомогою проектора у високій роздільній здатності. На території антикінотеатра є бар із кавою, чаєм і безалкогольними коктейлями. Із собою можна взяти їжу.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ліля
26 квітня 2018
чудово провела час разом із друзьями! грали у мортал комбат, бо всі фанати цієї гри. Але на такому великому екрані все стає ще крутішим. Усім дуже сподобалося!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.