102859
 

Подаруй гру в Playstation в кінотеатрі!

2 години в сучасному антикінотеатрі з кращими друзями. Приятелі зможуть насолодитися грою в Playstation 4 і забити гол у симуляторі FIFA 15, викликати на спаринг опонента в EA Sports UFC або пограти в класичний Mortal Kombat X. Усе, що відбувається виведуть на величезний екран з HD зображенням, а якість звукового супроводу приємно здивує. На вибір є два зали — «Еверест» і «Нью-Йорк». Тут компанію ніхто не потривожить — друзі будуть грати без сторонніх. детальніше...

4 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 раз
4 людини
2 години
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Playstation у кінотеатрі — що це?

Командна гра на приставці в компанії близьких людей. Щасливчики будуть управляти своїми персонажами за допомогою джойстиків, а всі їхні дії відобразяться на величезному екрані в HD якості. Обирати доведеться серед 3-х популярних ігор. Також можна принести свою колекцію та «затестити» її з друзями. На території є бар з кавою, чаєм і безалкогольними коктейлями.

Як все відбувається?

Щасливчики вирушать до антикінотеатру Rockfellow, де до їхнього візиту підготують один із залів — «Еверест» чи «Нью-Йорк». Тут вони насолоджуватимуться захоплюючою грою у FIFA 15, EA Sports UFC або Mortal Kombat X протягом 2-х годин. Щасливчикам нададуть великий простір для розваг та джойстики. Зображення буде транслюватися в HD, а завдяки багатоканальному звуку все це стане ще реалістичнішим. Приятелі можуть об'єднатися в команди або знайти в один одному сильних опонентів.

Велика компанія

Команда гравців буде складатися з 4-х Щасливчиків. За бажанням вони можуть покликати ще двох учасників і змагатися за звання кращого геймера серед найбільш близьких.

Без сторонніх

На час розваги зал доступний тільки для Щасливчиків. Усе приміщення опиниться в розпорядженні приятелів — ніхто не завадить їм насолоджуватися батлом і коментувати гру сусіда.

Якісне зображення та звук

Щасливчики опиняться в кінотеатрі, оснащеному професійним обладнанням. Картинка буде виводитися на стіну за допомогою проектора. У залі функціонує багатоканальна система подачі звуку, тому про його якість також не варто турбуватися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Rockfellow - Антикінотеатр - Львів
вул. Генерала Чупринки, 5 Показати на мапі

1 відгук

Л
Ліля
26 квітня 2018
чудово провела час разом із друзьями! грали у мортал комбат, бо всі фанати цієї гри. Але на такому великому екрані все стає ще крутішим. Усім дуже сподобалося!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень