102356
 

Подаруй політ на винищувачі в Латвії!

Незабутній політ на винищувачі в Латвії! За штурвалом реактивного літака Л-39 «Альбатрос» — льотчик пілотажної групи Baltic Bees. Екстремальні віражі пройдуть на висоті 2000 м зі швидкістю 900 км/год. Під час польоту інструктор виконає фігури вищого пілотажу — неймовірні емоції та вибух адреналіну гарантовані! Для в'їзду до Латвії потрібна віза. Організатор надасть необхідну інформаційну підтримку під час її отримання.  детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 30.04.2019
55 000 грн. У наявності
на враження не діють знижки
1 людина
20 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Ріст: до 1,9 м, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Політ на винищувачі в Латвії — що це?

20-хвилинний екстремальний політ в небі Юрмали! Піднятися на запаморочливу висоту на надшвидкісних тренувальних літаках — пригода не для слабкодухих. Зате це унікальний шанс отримати спогади на все життя: буде можливість епізодично покерувати винищувачем під контролем професійного пілота.

Як все пройде?

Враження пройде в Латвії (організатор надає підтримку в отриманні візи). Щасливчика зустрінуть на аеродромі Тукумс в Юрмалі. Інструктор розповість про програму польоту та ознайомить з технікою безпеки, покаже основні деталі і вузли літака. Літати належить на навчально-тренувальному Л-39, який ідеально підходить для виконання фігур вищого пілотажу. Щасливчику видадуть спеціальний комбінезон і авіаційний шолом, а потім посадять на місце другого пілота і продемонструють основні прилади керування. Після підготовки винищувач відправиться в небо. Політ триватиме 20 хвилин. Льотчик виконає найвідоміші фігури пілотажу. У фіналі Щасливчик стане володарем пам'ятного сертифікату про політ на Л-39.

Політ на реактивному літаку

Випробування сили духу на Л-39 «Альбатрос» — навчально-тренувальному літаку, який володіє неймовірною потужністю і маневреністю. Завдяки коротким прямим крил Л-39 може виконувати маневри з мінімальними перевантаженнями, а з його кабіни відкривається фантастичний огляд. Цієї моделі винищувача немає на території України — Щасливчик отримає унікальний досвід.

Можливість стати другим пілотом

Професійний льотчик групи Baltic Bees ознайомить з майбутньою програмою польоту і правилами безпеки, а також розповість про Л-39 і фігури пілотажу, які планується здійснити. Усередині літака він продемонструє головні прийоми пілотування. При бажанні Щасливчик зможе на кілька хвилин взяти на себе управління штурвалом.

Фігури вищого пілотажу в повітрі

У небі льотчик виконає всі основні фігури пілотажу: бочки, віражі, розвороти, перевернутий політ, мертву петлю, дзвін та інші. Рівень допустимих перевантажень координується інструктором. На швидкості від 200 до 900 км/год маневри подарують непередаваний вибух емоцій!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Bodo Travel
Латвія, Тукумс, аеродром "Юрмала" Показати на мапі

2 відгуки

31 травня 2017
Смотрю посты одного блогера пилота, она летает на пассажирских лайнерах, и недавно ей подарили это впечатление. Ей очень понравилось, даже при том что она профессиональный пилот. Теперь мечтаю что мне когда то получится так полетать.

А
Александр
14 січня 2017
Это было что-то невероятное! Пожалуй, самое яркое впечатление в жизни! Во время полета испытываешь безумную смесь адреналина, страха, азарта и еще миллиона эмоций. К тому же, Латвию успели немного посмотреть) Вобщем, радости море! И вроде летали всего 20 минут, но столько фигур успели выполнить, что американские горки нервно курят в сторонке) С визой проблем не возникло - оформили спокойно и въехали без вопросов.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень