100692

Подаруй політ на легкому літаку!

Злетіти у небо і розігнатися до 255 км/год за лічені хвилини можна на літаку K-10 Swift. Він підніметься на висоту 800 м, відкривши широкий огляд на пейзажі Львівської області. Інструктор влаштує 10-хвилинну прогулянку вздовж хмар і розповість про призначення важелів і вимірювальних приладів. За бажанням новачка він також виконає базові фігури пілотажу. Пасажиру видадуть навушники з радіозв'язком і дозволять фотографувати або знімати відео під час польоту. детальніше...

1 люд. 10 хвилин Використати до 30.09.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 86 раз
1 людина
10 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.09.2018

Політ на легкому літаку — що це?

Можливість насолодитися пейзажами Львівської області з 800 м. За лічені хвилини повітряне судно набере висоту і розженеться до 225 км/ч. Льотчику-новачку залишиться лише затамувати подих. Щасливчику нададуть спеціальні навушники з радіозв'язком для спілкування з пілотом. За бажанням новачка інструктор розповість про призначення важелів, приладів та кнопок. Після повітряної прогулянки літак спокійно сяде на землю.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить на аеродром «Цунів». Із собою він може взяти друга, який буде спостерігати за польотом, залишаючись на землі. Після невеликого інструктажу пілот-початківець підніметься на борт K-10 Swift, і літак злетить в небо. Коли достатня висота буде набрана, професійний льотчик влаштує 10-хвилинну прогулянку. За бажанням Щасливчика ас виконає базові фігури пілотажу. Завершиться політ м'яким приземленням.

Фото з висоти 800 м

На пам'ять про політ залишаться фотографії, зроблені не тільки з землі, але навіть з кабіни. Щасливчик закарбує у пам'яті хмари й землю з висоти близько 800 м.

Панорами Львівської області

Щасливчик насолодиться прекрасними видами на поля, будинки та озера у Львівській області. Польоти відбуваються цілий рік, тому можуть зустрітися як зелені поля, так і засніжені.

Базові фігури пілотажу

Якщо Щасливчик захоче відчути справжній адреналін, льотчик виконає основні фігури пілотажу. Попередньо інструктор уточнить самопочуття пасажира.

Місце проведення враження:

ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4 Показати на мапі

1 відгук

О
Орест
23 листопада 2017
Це надзвичайні враження. Я дуже щасливий, що мені подарували цей сертифікат, бо я ніколи раніше не літав. Тепер я знаю, до чого хочу прагнути. Дякую за це

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень