Подаруйте політ на легкому літаку!

подарували вже 366 рази
1 людина
10 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
до 110 кг
до 190 см
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Досвідчений льотчик аеродрому «Цунів» проведе інструктаж з правил безпеки. Потім клієнт підніметься на борт літака K-10 Swift. Коли достатня висота буде набрана, професіонал влаштує 10-хвилинну прогулянку небом. За бажанням гостя льотчик виконає базові фігури пілотажу. Завершиться політ м'яким приземленням.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

На аеродромі «Цунів» використовують надійні літаки Swift. Салон повітряного транспорту оснащений системою кондиціонування. Середня швидкість польоту сягатиме 225 км/год, а висота — близько 800 м. На території авіабази є кафе.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Назар
2 грудня 2018
Політ пройшов просто неперевершено! Пілот провів інструктаж, показав основні вузли літака і всі прилади в кабіні. Відчуття коли літак відривається від землі, просто не передати словами! Відкривається чудовий краєвид навкруги. Пілот навіть дає трохи покерувати літаком і можна відчути себе справжнім пілотом. В цілому море позитивних і дуже класних вражень, обов'язково спробуйте, не пожалієте! Дякую компанії БОДО Україна, та клубу Авіатор за такі чудові враження!
Марьяна
13 листопада 2018
Дякую за чудовий політ. Це неперевершені відчуття.
Іра
4 липня 2018
Задоволена на всі 100%!!!!
Viktor
2 липня 2018
https://www.facebook.com/100000215577115
Незабутні враження після польоту :) Рекомендую!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.