102667

Подаруй затяжний політ на літаку для двох!

Затяжний політ для двох друзів на авіасудні VIP-класу Socata TB-20. Цілих 20 хвилин для повітряної подорожі: за цей час можна встигнути розглянути околиці Львівської області з її чудовими панорамами. Внизу проноситимуться озера, різнокольорові поля та ліси. Літак піднімається на висоту до 800 м, а його максимальна швидкість сягає 301 км/год. Після приземлення льотчики зроблять знімки поруч із залізними крилами й поділяться радісними враженнями. детальніше...

2 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 45 раз
2 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Політ на літаку для двох ЛОНГЕР — що це?

Неземна подорож для пари Щасливчиків. Вони зможуть не поспішаючи милуватися червоно-жовтими пейзажами восени, соковито-зеленими навесні або влітку та синьо-білими взимку. Для польоту пора року не має значення — головне, аби була хороша погода. Досвідчений пілот подбає про те, щоб пригода була комфортною для Щасливчиків: зліт — легким, а посадка — м'якою. Із собою льотчики можуть взяти друзів, які зроблять знімки з аеродрому.

Як все відбувається?

Дату повітряної пригоди Щасливчики заздалегідь обговорять із інструктором. Сезон не має значення, а ось через погодні умови день польоту може зміщуватися. Після прибуття на аеродром друзів зустріне пілот. Він пояснить правила техніки безпеки та проведе Щасливчиків на борт. Там він видасть кожному навушники, які захищають від шуму й дозволяють залишатися на зв'язку. Потім почнеться 20-хвилинна пригода. З ілюмінаторів льотчики побачать контрасти полів, легкий туман над землею та густі ліси. Це все можна зафіксувати на камеру або відкласти телефон у сторону та насолодитися краєвидами.

Літак VIP-класу

Socata TB-20 — повітряне судно класу люкс. М'які шкіряні крісла та затишна обстановка доповнять загальну картину. Щасливчики з комфортом розташуються біля ілюмінаторів і розглянуть околиці.

Сезон не має значення

Повітряні прогулянки бувають не тільки влітку, а й взимку. Друзі побачать засніжені поля, ліси та заледенілі озера. Все залежить від погоди — політ неможливий у разі сильного снігопаду, бурі, дощу та інших природних явищ.

Для дітей і дорослих

Милуватися небесними пейзажами може не тільки старше покоління. До 18 років літати на Socata TB-20 дозволяється з дозволу батьків або разом з одним із них.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4а Показати на мапі

5 відгуків

Н
Настя
12 серпня 2018
все що можна написати : це-захопленя,професійність організації польоту, ВСЕ ПРОСТО СУПЕР!!! В польоті пілот був зусереджений і уважний до пасажирів.Мені здається що це був найкращий подарунок для нас.Дякуємо за не забутні враження!

25 липня 2018
Взяв у подарунок сертифік на політ у двох, спочатку лячно, потім море емоцій, беріть не пожалієте :)

11 червня 2018
Дякую колективу Bodo за чудову організацію. Політ для двох на літаку "Socata" був несподівано-приємно доповнений можливістю покерувати літаком на висоті 350 метрів на швидкості 180-200 км. Безпечно, драйвово, романтично. Рекомендую.

Н
Наталія
9 травня 2018
Що ж подарити друзям на день НАРОДЖЕННЯ-ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ПОЛІТ НА ЛІТАКУ!) Я не помилилась. Відчуття неймовірні, маса позитивних вражень. Дякуючи нашому професійному пілоту п. Сергію (приємний, щирий, вічливий, позитивний, веселий мужчина) наш політ був екстремальним, енергійним, позитивним і просто суперовим

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень