102667

Подаруй затяжний політ на літаку для двох!

Затяжний політ для двох друзів на авіасудні VIP-класу Socata TB-20. Цілих 20 хвилин для повітряної подорожі: за цей час можна встигнути розглянути околиці Львівської області з її чудовими панорамами. Внизу проноситимуться озера, різнокольорові поля та ліси. Літак піднімається на висоту до 800 м, а його максимальна швидкість сягає 301 км/год. Після приземлення льотчики зроблять знімки поруч із залізними крилами й поділяться радісними враженнями. детальніше...

2 люд. 20 хвилин Використати до 31.07.2018
3 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 раз
2 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Політ на літаку для двох ЛОНГЕР — що це?

Неземна подорож для пари Щасливчиків. Вони зможуть не поспішаючи милуватися червоно-жовтими пейзажами восени, соковито-зеленими навесні або влітку та синьо-білими взимку. Для польоту пора року не має значення — головне, аби була хороша погода. Досвідчений пілот подбає про те, щоб пригода була комфортною для Щасливчиків: зліт — легким, а посадка — м'якою. Із собою льотчики можуть взяти друзів, які зроблять знімки з аеродрому.

Як все відбувається?

Дату повітряної пригоди Щасливчики заздалегідь обговорять із інструктором. Сезон не має значення, а ось через погодні умови день польоту може зміщуватися. Після прибуття на аеродром друзів зустріне пілот. Він пояснить правила техніки безпеки та проведе Щасливчиків на борт. Там він видасть кожному навушники, які захищають від шуму й дозволяють залишатися на зв'язку. Потім почнеться 20-хвилинна пригода. З ілюмінаторів льотчики побачать контрасти полів, легкий туман над землею та густі ліси. Це все можна зафіксувати на камеру або відкласти телефон у сторону та насолодитися краєвидами.

Літак VIP-класу

Socata TB-20 — повітряне судно класу люкс. М'які шкіряні крісла та затишна обстановка доповнять загальну картину. Щасливчики з комфортом розташуються біля ілюмінаторів і розглянуть околиці.

Сезон не має значення

Повітряні прогулянки бувають не тільки влітку, а й взимку. Друзі побачать засніжені поля, ліси та заледенілі озера. Все залежить від погоди — політ неможливий у разі сильного снігопаду, бурі, дощу та інших природних явищ.

Для дітей і дорослих

Милуватися небесними пейзажами може не тільки старше покоління. До 18 років літати на Socata TB-20 дозволяється з дозволу батьків або разом з одним із них.

Місце проведення враження:

ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4 Показати на мапі

1 відгук

А
Андрій
23 листопада 2017
Давно захоплююся авіацією. Дівчина подарувала це враження, щоб разом провести час) Довго відкладати не стали, пішли через кілька днів. Було круто! Час пролетів непомітно і залишив лише приємні спогади

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень