40958

Подаруй політ на літаку для двох!

Політ на потужному повітряному судні Socata TB-20 протягом 10 хвилин. Двоє друзів зможуть подивитися на крихітні ліси, поля, гори та річки, піднявшись на висоту до 800 м. Досвідчений льотчик проведе попередній 15-хвилинний інструктаж, а потім компанія вирушить на злітну смугу. Літак злітає швидко й легко, розганяючись до 301 км/год. Після посадки можна влаштувати невеликий пікнік на аеродромі та поділитися один із одним незабутніми враженнями. детальніше...

2 люд. 10 хвилин Використати до 30.11.2018
2 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 27 раз
2 людини
10 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Політ на літаку для двох — що це?

Вище неба тільки зірки. Два Щасливчика вдихнуть неземний аромат свободи на висоті 800 м. Сезон для польотів не є принциповим. Із ілюмінаторів відкриються дивовижні пейзажі Львівської області — із засніженими полями або плюшевими зеленими лісами. Щасливчики зроблять знімки або просто насолодяться моментом і летітимуть назустріч вітру.

Як все відбувається?

Щасливчики заздалегідь обговорять із пілотом-інструктором дату польоту. Підніматися в небо можна в будь-яку пору року — навіть взимку — але все залежить від погоди. Друзям належить самостійно дістатися аеродрому. На місці їх зустріне досвідчений льотчик, який проведе 15-хвилинну вступну бесіду з техніки безпеки. Потім Щасливчики сядуть до кабіни літака, де їм видадуть навушники із системою радіомовлення та зв'язку. Вона необхідна для захисту від шуму й для контакту з пілотом. Після цього профі активує всі необхідні датчики, і почнеться пригода. Протягом 10 хвилин Щасливчики зможуть фотографувати все навколо або просто милуватися казковими пейзажами з висоти 800 м. Повітряне судно Socata TB-20 сконструйовано таким чином, що зліт завжди швидкий і легкий, а посадка м'яка.

Польоти в будь-яку пору року

Подивитися на зелене листя та м'які пагорби можна влітку. Взимку перед Щасливчиками постане гордий вид засніжених схилів і покриті інеєм поля. Все залежить тільки від погоди: за відсутності грози, снігопаду та рвучких вітрів дозволяється літати навіть в холодні місяці.

Група підтримки

Із собою Щасливчики можуть привезти цілу армію друзів. Вони прогуляються природою, посидять в кафе на території аеродрому та чекатимуть повернення своїх героїв. Зробити світлини польоту вийде здалеку — на злітну смугу заходити не можна.

Фотосесія біля літака Socata TB-20

Після приземлення можна попросити друзів сфотографувати Щасливчиків із пілотом або просто в дуеті. Такі знімки стануть найкращим нагадуванням про пригоду.

Місце проведення враження:

ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4 Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

Н
Наталія
9 травня 2018
Що ж подарити друзям на день НАРОДЖЕННЯ-ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ПОЛІТ НА ЛІТАКУ!) Я не помилилась. Відчуття неймовірні, маса позитивних вражень. Дякуючи нашому професійному пілоту п. Сергію (приємний, щирий, вічливий, позитивний, веселий мужчина) наш політ був екстремальним, енергійним, позитивним і просто суперовим

А
Андрій
23 листопада 2017
Давно захоплююся авіацією. Дівчина подарувала це враження, щоб разом провести час) Довго відкладати не стали, пішли через кілька днів. Було круто! Час пролетів непомітно і залишив лише приємні спогади

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень