Подаруй політ на літаку для компанії Long!

4 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Друзі приїдуть на аеродром, де стартує політ. Попередньо інструктор проведе бесіду з техніки безпеки та видасть кожному систему радіомовлення: навушники, що захищають від шуму й допомагають підтримувати зв'язок. Активувавши необхідні прилади, капітан підніме Morava L-200 у небо. Після приземлення приятелі можуть зробити знімки на тлі залізних крил і з пілотом.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

Польоти відбувається навіть узимку, головне — хороша погода. Подорож можуть змістити в разі непередбачених природних явищ: снігопаду, сильного дощу або вітру. Morava L-200 — легкий тип літаків. Такі авіасудна швидко злітають і приземляються, а також маневрують. За бажанням можна запросити друзів, які знімуть політ із землі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ельдар
23 ноября 2017
нам було ну дууууууже весело))) хоч подивився, яка вона Львівщина згори)) якщо чесно, перехоплює дух. ще ми трохи порозпитували пілота про всі ті кнопочки, сподіваюся, ми його не сильно цими питаннями нервували)) але він так спокійно відповідав, ще потім фото з ним зробили.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки