102668

Подаруй політ на літаку для компанії!

20-хвилинна подорож у хмарах для компанії друзів. На висоті до 800 метрів відкриються неймовірні краєвиди, за якими доведеться спостерігати через вікна легкого літака Morava L-200. Він оснащений двома моторами та може розвивати швидкість до 290 км/год. Для комфортного перебування у кабіні пілота кожному учасникові повітряного загону видадуть спеціальні навушники з системою радіомовлення. Вони захистять від шуму та дозволять обмінюватися враженнями. детальніше...

4 люд. 20 хвилин Використати до 31.03.2019
4 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Зріст: 190 см, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2019

Політ на літаку для компанії — що це?

Подорож серед хмар в оточенні кращих друзів. Компанія Щасливчиків підніметься на висоту до 800 метрів над землею, щоб подивитися на горизонти, що відкриваються погляду. Відмітка швидкості на показниках буде прагнути до 290 км/год. Керувати літаком і слідувати маршрутом — завдання досвідченого пілота, який гарантує безпеку.

Як все відбувається?

Четвірка Щасливчиків зустрінеться з інструктором на території аеродрому «Цунів», де їм доведеться піднятися у небо. Для повітряної подорожі підготують легкий двомоторний літак Morava L-200. Але перш ніж зайняти своє місце на борту судна, пілот-інструктор розповість про техніку безпеки. Після друзів чекає захоплююча прогулянка під хмарами. Для того щоб шум не відволікав від чудових пейзажів, кожен отримає спеціальні навушники. Вони дозволять спілкуватися між собою. Після 20-хвилинного польоту льотчик м'яко посадить лайнер і дозволить компанії зробити пару знімків на його тлі.

У будь-яку пору року

Піднятися у повітря можна як в теплий сезон, так і в холоди. Мінусова температура для таких повітряних екскурсій не перешкода. Головне — хороші погодні умови.

Краєвиди з висоти пташиного польоту

Літак злетить на висоту до 800 метрів, відкриваючи чудові пейзажі Львівської області. Дерева, будинки, озера — все це виявиться, як на долоні.

Фотографії на пам'ять

У Щасливчиків буде можливість зробити десятки знімків на борту, а потім поповнити альбом поїздки фотографіями на тлі літака. Про бажання зробити кадри після приземлення пілота слід попередити заздалегідь.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ЗУША - Аеродром Цунів
Львівська обл., Городецький р-н, с. Заверешиця, вул. Лісова, 4а Показати на мапі

1 відгук

Е
Ельдар
23 листопада 2017
нам було ну дууууууже весело))) хоч подивився, яка вона Львівщина згори)) якщо чесно, перехоплює дух. ще ми трохи порозпитували пілота про всі ті кнопочки, сподіваюся, ми його не сильно цими питаннями нервували)) але він так спокійно відповідав, ще потім фото з ним зробили.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень