Подаруйте політ на літаку для компанії!

4 людини
20 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Приятелі зустрінуться з інструктором на території аеродрому. Перед початком польоту пілот проведе інструктаж і кожному видасть навушники із системою радіомовлення. Після цього на друзів чекає прогулянка під хмарами над околицями Львівської області. Наостанок льотчик м'яко посадить авісудно та дозволить компанії зробити пару знімків на його тлі.

Чому ми вибрали аеродром «Цунів»

Польоти відбуваються не тільки в теплу пору року. За відсутності снігу, рвучких вітрів або грози піднятися в небо можна і в холоди. Morava L-200 — легкий літак, розрахований на 4 осіб. Такі типи авіасуден швидко та легко відриваються від землі, м'яко здійснюють посадку й ефектно маневрують. Після закінчення польоту можна відпочити в кафе, яке розташоване на території.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ельдар
23 листопада 2017
нам було ну дууууууже весело))) хоч подивився, яка вона Львівщина згори)) якщо чесно, перехоплює дух. ще ми трохи порозпитували пілота про всі ті кнопочки, сподіваюся, ми його не сильно цими питаннями нервували)) але він так спокійно відповідав, ще потім фото з ним зробили.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.