Подаруй професійну зачіску і макіяж!

подарували вже 76 рази
1500 грн 1 люд. до 2,5 годин
1 людина
до 2,5 годин
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майстер із зачісок уважно вислухає всі побажання клієнтки, після чого перейде до створення нового образу. Спеціаліст акуратно накрутить волосся, випрямить його або заплете коси. Потім за роботу візьметься візажист. Він доповнить «лук» стильним мейкапом. На вибір пропонується денний, діловий, нюдовий або вечірній макіяж.

Чому ми вибрали салон краси «Міледі»

Салон розташований у центрі Львова — у пішій доступності від площі Ринок. Під час сеансу перетворення майстри використовують професійну косметику відомих брендів. Співробітники студії володіють багатьма іноземними мовами, в тому числі й англійською.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Діана
29 лютого 2016
Завчасно вручений подарунок допоміг мені блистати на дні народження. Дуже сподобалось як мене нафарбували і укладка. Тепер буду ходити лише в цей салон.
Ольга
18 вересня 2015
Це не подарунок, а справжня палочка-виручалочка. Він був в наборі із 10 вражень від бодо, і я довго сумнівалася що мені вибрати. Але осінній корпоратив від фірми все вирішив, і я побігла робити зачіску і макіяж. Дже добре що мене змогли записати за 3 дні. І взагалі обслуговування на 5. Дівчина по телефону розмовляла зі мною дуже ввічливо і відповіла на всі питання. На святі я була найкрасивішою. Дякую.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.