101699
 

Подаруй прогулянку на коні!

Захоплююча прогулянка на коні у супроводі персонального інструктора. Він буде вести коня за шори, щоб наїзникові не довелося ні про що переживати. Місцем прогулянки стане мальовнича територія турбази «Бухта Вікінгів» у 12 км від міста. Інструктор розповість про правила поводження з конем, покаже, як сідлати тварину й давати їй команди. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Обмеження: до 80 кг
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для одного — що це?

Захоплююче катання на конях у супроводі досвідченого інструктора. Можливість не тільки відчути себе впевнено в сідлі, але й прокотитися верхи конем у затишному куточку природи. Навички верхової їзди не потрібні — профі веде коня за шори. Маршрут прогулянки прокладений територією турбази «Бухта Вікінгів».

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до території туристичного комплексу «Бухта Вікінгів» з його приголомшливою природою. Там його зустріне профі-інструктор у супроводі шляхетського скакуна. Він покаже Щасливчикові, як правильно сідати на коня й триматися в сідлі. Після цього гість зможе вдосталь насолодитися неспішним катанням і пейзажами, поки кінь буде розмірено крокувати під керівництвом досвідченого інструктора.

Індивідуальний супровід інструктора

Протягом усієї прогулянки професійний інструктор буде супроводжувати наїзника, підтримуючи коня за шори. Він розповість:

  • про правила поводження з конем;
  • як сідлати коня;
  • як управляти конем.

Захоплюючий маршрут заміської прогулянки 

«Бухта Вікінгів» — це туристичний комплекс із красивою природою. Прогулянка буде проходити по мальовничій території бази серед височенних сосен.

Фотосесія з благородним конем

Під час прогулянки можна сфотографуватися з конем. Інструктор подбає про те, щоб тварина зупинилася в очікуванні кадру та поспішить відобразити гостя в гордій позі наїзника.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

28 відгуків

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

24 липня 2017
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме...
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме массы впечатлений и удовольствия получили еще и много интересной информации. Очень понравилось, что это впечатления для пары, можно разделить радость прогулки с близким человеком) Такое насыщенное емоциями впечетление нам подарил брат с помощью Bodo. Выбрал именно такое впечетлиние так как это интересно, незабываемо и доступно для пары. Нам понравилась как идея впечатления так и ее презентация. Красивая коробка видя которую ты уже знаешь, что будет что-то интересное, а вот что, узнаешь открыв ее))) Очень радует большой выбор впечатлений. Большое спасибо ребятам из колл центра за оперативность, четкость и приветливость. Активировали впечатление в пятницу, а в субботу уже катались. Огромное спасибо всей команде Bodo за то, что дарите столько ярких впечатлений и делаете подарки незабываемыми!

17 червня 2017
Друзі подарували на ДН прогулянку на двох на конях.Щастю не було меж! Я давно мріяла про таку прогулянку. Відбулась прогулянка і задоволення залишилось неймовірне. Хочу ще! Дякую за позитивні емоції!

О
Олена
17 березня 2017
Я задоволена прогулкою, тільки позитивні емоції, дуже дякую компанії bodo

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень