101699
 

Подаруй прогулянку на коні!

Захоплююча прогулянка на коні у супроводі персонального інструктора. Він буде вести коня за шори, щоб наїзникові не довелося ні про що переживати. Місцем прогулянки стане мальовнича територія турбази «Бухта Вікінгів» у 12 км від міста. Інструктор розповість про правила поводження з конем, покаже, як сідлати тварину й давати їй команди. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.11.2018
1 людина
60 хвилин
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Обмеження: до 80 кг
Доступно з 11 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на конях для одного — що це?

Захоплююче катання на конях у супроводі досвідченого інструктора. Можливість не тільки відчути себе впевнено в сідлі, але й прокотитися верхи конем у затишному куточку природи. Навички верхової їзди не потрібні — профі веде коня за шори. Маршрут прогулянки прокладений територією турбази «Бухта Вікінгів».

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до території туристичного комплексу «Бухта Вікінгів» з його приголомшливою природою. Там його зустріне профі-інструктор у супроводі шляхетського скакуна. Він покаже Щасливчикові, як правильно сідати на коня й триматися в сідлі. Після цього гість зможе вдосталь насолодитися неспішним катанням і пейзажами, поки кінь буде розмірено крокувати під керівництвом досвідченого інструктора.

Індивідуальний супровід інструктора

Протягом усієї прогулянки професійний інструктор буде супроводжувати наїзника, підтримуючи коня за шори. Він розповість:

  • про правила поводження з конем;
  • як сідлати коня;
  • як управляти конем.

Захоплюючий маршрут заміської прогулянки 

«Бухта Вікінгів» — це туристичний комплекс із красивою природою. Прогулянка буде проходити по мальовничій території бази серед височенних сосен.

Фотосесія з благородним конем

Під час прогулянки можна сфотографуватися з конем. Інструктор подбає про те, щоб тварина зупинилася в очікуванні кадру та поспішить відобразити гостя в гордій позі наїзника.

Місце проведення враження:

Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

28 відгуків реальних людей

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

24 липня 2017
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме...
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме массы впечатлений и удовольствия получили еще и много интересной информации. Очень понравилось, что это впечатления для пары, можно разделить радость прогулки с близким человеком) Такое насыщенное емоциями впечетление нам подарил брат с помощью Bodo. Выбрал именно такое впечетлиние так как это интересно, незабываемо и доступно для пары. Нам понравилась как идея впечатления так и ее презентация. Красивая коробка видя которую ты уже знаешь, что будет что-то интересное, а вот что, узнаешь открыв ее))) Очень радует большой выбор впечатлений. Большое спасибо ребятам из колл центра за оперативность, четкость и приветливость. Активировали впечатление в пятницу, а в субботу уже катались. Огромное спасибо всей команде Bodo за то, что дарите столько ярких впечатлений и делаете подарки незабываемыми!

Н
Наталя
17 червня 2017
Друзі подарували на ДН прогулянку на двох на конях.Щастю не було меж! Я давно мріяла про таку прогулянку. Відбулась прогулянка і задоволення залишилось неймовірне. Хочу ще! Дякую за позитивні емоції!

О
Олена
17 березня 2017
Я задоволена прогулкою, тільки позитивні емоції, дуже дякую компанії bodo

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Happy gift
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень