100951
 

Подаруй тривалу прогулянку на конях для двох!

Прогулянка верхи триватиме 1,5 години. Катання пройде на території величезного заміського комплексу, далеко від міського гаміру. Для гостей підберуть граціозних конячок, які і складуть компанію під час тривалої прогулянки. При цьому інструктор поведе скакунів під вузди, що дозволить насолодитися прогулянкою навіть без досвіду верхової їзди. Один із кращих комплексів для активного відпочинку «Бухта Вікінгів» знаходиться в 12 км від Львова — прямо в лісі. детальніше...

2 люд. 90 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 80 кг
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для двох ЛОНГЕР — що це?

Вдихати чисте повітря і спостерігати, як змінюються перед очима мальовничі лісові пейзажі. Відпочинок на природі стане ще цікавіше, якщо доповнити його тривалою кінною прогулянкою. Для наїзників катання на конях триватиме 1,5 години, а поруч завжди буде досвідчений інструктор, який поведе скакунів під вузди. Залишиться тільки насолодитися незвичайним заняттям, яке 100% підніме настрій і подарує заряд бадьорості.

Як все відбувається?

У розпорядженні Щасливчиків буде стайня одного з кращих заміських комплексів відпочинку — «Бухта Вікінгів», який розташовується прямо в лісі. Інструктор вибере для початківців наїзників найбільш благородних і слухняних конячок, дозволить їх погладити, налагодити контакт з тваринами. Після можна буде відправитися на тривалу прогулянку по обширній території бази відпочинку. Примітно те, що для такого милого усамітнення на кінній прогулянці не потрібні навички верхової їзди. Щасливчиків на їх шляху весь час буде супроводжувати інструктор.

1,5 години кінної прогулянки

Задоволення від прогулянки розтягнеться на 1,5 години. Благородні конячки прокатають своїх наїзників по території заміського комплексу, а ті в дорозі зможуть душевно поговорити. А після катання не зайвим буде замислитися про пікнік на природі.

Верхи по заплутаним доріжках

Мальовнича природа навколо!  Маршрут прогулянки за містом пролягає по території комплексу. Тут немає гаміру та шуму, зате присутні тінисті стежки, спів птахів і чисте заміське повітря. Більш досвідчені наїзники зможуть проїхатися лісом. 

Спокійні та доглянуті конячки

Спілкування з добрими копитними запам'ятається надовго. Такий «контакт» ще називають сеансом іпотерапії. Породисті та доглянуті конячки залишать тільки позитивні враження.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

28 відгуків

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

24 липня 2017
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме...
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме массы впечатлений и удовольствия получили еще и много интересной информации. Очень понравилось, что это впечатления для пары, можно разделить радость прогулки с близким человеком) Такое насыщенное емоциями впечетление нам подарил брат с помощью Bodo. Выбрал именно такое впечетлиние так как это интересно, незабываемо и доступно для пары. Нам понравилась как идея впечатления так и ее презентация. Красивая коробка видя которую ты уже знаешь, что будет что-то интересное, а вот что, узнаешь открыв ее))) Очень радует большой выбор впечатлений. Большое спасибо ребятам из колл центра за оперативность, четкость и приветливость. Активировали впечатление в пятницу, а в субботу уже катались. Огромное спасибо всей команде Bodo за то, что дарите столько ярких впечатлений и делаете подарки незабываемыми!

17 червня 2017
Друзі подарували на ДН прогулянку на двох на конях.Щастю не було меж! Я давно мріяла про таку прогулянку. Відбулась прогулянка і задоволення залишилось неймовірне. Хочу ще! Дякую за позитивні емоції!

О
Олена
17 березня 2017
Я задоволена прогулкою, тільки позитивні емоції, дуже дякую компанії bodo

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень