100527
 

Подаруй прогулянку на конях для двох!

Прогулянка на конях для двох по території заміського комплексу «Бухта Вікінгів». Це один з кращих центрів активного відпочинку в 12 км від Львова, який буквально потонув у найкрасивіших лісах. Досвідчений інструктор буде супроводжувати пару під час катання і попередньо навчить їх правильно поводитися з благородними тваринами. Навички верхової їзди для такої прогулянки не обов'язкові, адже профі поведе коней за вуздечку.  детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 80 кг
Доступно з 11 років
Використати до 31.03.2019

Прогулянка на конях для двох — що це?

Не обов'язково осягати мистецтво верхової їзди, щоб прогулятися на благородних кониках. Таке враження доступно всім, адже поруч буде досвідчений інструктор. Він поведе тварин під вузди, а парі залишиться лише насолоджуватися навколишніми пейзажами, сидячи верхи на найкрасивіших скакунах.

Як все відбувається?

Катання проходить по території комплексу «Бухта Вікінгів» — це величезний туристичний парк з красивою природою, розташований всього в 12 км від міста. Тут приємно гуляти навіть пішки, а на кониках — особливо. Щасливчики осідлають пару гарних коней, а досвідчений інструктор допоможе знайти з тваринами спільну мову. Як тільки «зв'язок» буде налагоджений, можна сміливо вирушати на приємну прогулянку.

Ціла година катання на благородних кониках

Прогулянка на спокійних кониках триватиме цілу годину. Ці добрі тварини — найкращі у стайні комплексу. Катання доставить масу задоволення далеко від міської суєти. А продовжити відпочинок можна буде, влаштувавши пікнік на природі.

Не потрібні навички верхової їзди

Покататися на благородних кониках може кожен, адже враження передбачає супровід досвідченого інструктора. При необхідності він буде вести тварин під вузди, так що наїзникам зовсім не доведеться хвилюватися.

Ідеальне місце для кінної прогулянки

Шикарний туристичний комплекс з величезною територією і кращими видами розташувався всього в 12 км від міста. Територія з усіх боків оточена високими соснами. Тут чисте повітря, тінисті прогулянкові алеї, мальовничі пейзажі всюди, куди не кинеш погляд.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Бухта вікінгів - Заміський комплекс
12 км від Львова в напрямку Бібрки, траса Н09 Показати на мапі

28 відгуків

31 жовтня 2017
Все дуже сподобалось. Інструктор Ніна дуже приємна і уважна. Прогулянка відбулась просто чудово. Рекомендую!

24 липня 2017
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме...
Очень понравилось, что катание проводилось за городом, в красивом комплексе Бухта Викингов. Перед катанием можно было познакомиться с лошадками и погладить их)) Уточнить у инструкторов как и где будет проводиться катание. Так как мы катались впервые нас все время сопровождали инструктора, придерживали лошадку, рассказывали об уходе за лошадками и отвечали на все интересующие нас вопросы. Кроме массы впечатлений и удовольствия получили еще и много интересной информации. Очень понравилось, что это впечатления для пары, можно разделить радость прогулки с близким человеком) Такое насыщенное емоциями впечетление нам подарил брат с помощью Bodo. Выбрал именно такое впечетлиние так как это интересно, незабываемо и доступно для пары. Нам понравилась как идея впечатления так и ее презентация. Красивая коробка видя которую ты уже знаешь, что будет что-то интересное, а вот что, узнаешь открыв ее))) Очень радует большой выбор впечатлений. Большое спасибо ребятам из колл центра за оперативность, четкость и приветливость. Активировали впечатление в пятницу, а в субботу уже катались. Огромное спасибо всей команде Bodo за то, что дарите столько ярких впечатлений и делаете подарки незабываемыми!

17 червня 2017
Друзі подарували на ДН прогулянку на двох на конях.Щастю не було меж! Я давно мріяла про таку прогулянку. Відбулась прогулянка і задоволення залишилось неймовірне. Хочу ще! Дякую за позитивні емоції!

О
Олена
17 березня 2017
Я задоволена прогулкою, тільки позитивні емоції, дуже дякую компанії bodo

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень